Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Saab 9-4X: Prodej v USA zahájen

První cena Saabu 9-4X s motorem 3,0 V6 (195 kW) a pohonem předních kol je na americkém trhu k dostání 34.205 dolarů bez daně.
Zpět na článek
22. 7. 2011 09:55
Re: krásne SUV až na ...
Jj, do terénu s tím asi opravdu nikdo nepojede, ale ten plast je tam podle mně jen prostě proto, že je 9-4X SUV... Plast na Fabii Scout taky nemá žádný praktický význam...
22. 7. 2011 09:51
Re: Pěkný
Souhlas, 60-80 tis. je trochu přemrštěná cifra (pro porovnání prodeje za rok 2010: 31700), ale kdyby se 9-4X dostala příští rok třeba na 40 tis., tak by to byl určitě úspěch... Design je opět (alespoň pro mě) severská krása :yes: ,interier není sice kdoví jak úchvatný, ale Saab se v něm nezapře... Dál...vzhledem k tomu, že 9-7X ani 9-6X se nadají příliš počítat mezi modely Saabu, tak je 9-4X prakticky první vykročení Saabu do tohoto segmentu... Jinak Saabu taky fandím a doufám, že nepadne, byla by to velká škoda...
PS: Redakci: máte asi špatně převedenou cifru - 43tis. euro se nerovná 1.5 mil. kč
21. 7. 2011 09:22
Re: krásne SUV až na ...
s týmto do terénu nikto nepojde, ten plast je tam skor kvoli bordelu odletujúcemu z cesty ako kamienky a pod.
20. 7. 2011 22:21
krásne SUV až na ...
veľmi pekné SUV, až na ten plastový predný nárazník. Tá tmavá nelakovaná,časť je veľmi hrubá (vysoká) a mala by byť cca o 1/3 nižšia. Nielen,že uberá z terénnych vlastností auta ale ubíja jeho dynamiku vizuálne. Pôsobí to ako závažie na ZETORE :no:
Avatar - salamoon
20. 7. 2011 22:06
pre mna najkrajsie SUV
:yes: :yes: :yes:

ani interier mi nevadi :yes:
neregistrovaný "Stillborn"
20. 7. 2011 19:59
Saabu...
...fandím a doufám, že se z finančních problémů nějak vylíže. Třeba mu pomůže zrovna tenhle model. Zezadu a zboku je krásný, zepředu jsem malinko rozpačitý, ale to se vsákne :-) interiér nic extra vodvazového, ale ani žádný průšvih. Z pohledu designu bych řekl, že to auto šanci na minimálně relativní úspěch má. Uvidíme jaké bude po stránce technické a jak se bude zamlouvat reálným zákazníkům. Každopádně držím palce.
20. 7. 2011 16:11
Re: Pěkný
tož 60-80 tis by chtěli prodávat ze svých stěžejních modelů (následující, jestli se toho dožije) 9-3 a 9-5.

Plán pro 9-4X na letošek byl kolem 15tis., ale prý jsou už skoro vyprodané, takže aspoň něco pozitivního na tom je.

jinak jak SUV moc nemusím, tak tenhle se jim celkem povedl. Po nemastné neslané 9-7X, a zrůdičce která naštěstí zemřela dřív než se narodila 9-6X je to podle mně konečně správné vykročení do tohoto segmentu :yes:
Avatar - palokalo
20. 7. 2011 12:47
9-4X
Drzim palce.. krasne auto a keby sa v USA dobre predavalo pomoze to Saabu prekonat krizu. :yes:
20. 7. 2011 11:39
Saab 9-4X
Dizajn super! Teda exteriér. Interiér ma zas tak moc nezobral... Vedel by som si predstaviť krajší...
20. 7. 2011 11:11
Pěkný
Podle fotek moc hezký auto, teď ještě vyrobit v odpovídající kvalitě a prodat aspoň 60 až 80 tisíc kusů ročně a mohlo by to jít.....no uvidíme, ty zprávy od SAABu jsou jako na houpačce. No, ale držím palce.