Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Německá Rally 2011 – Ogier sesadil neporazitelného krále Loeba (+ fotogalerie)

Sebastiena Loeba na německém asfaltu zatím nikdo nikdy neporazil. Až letos se našel jistý mladík z vlastního týmu…
Zpět na článek
Avatar - kolmar
23. 8. 2011 17:18
Re: ZDA SE MI TO JAKO PITOMÝ NADPIS
Ale noo... Loeb je legenda, no nerobme to cierno biele...kolko krat sa stalo ze mal niekto defekt a dokazal vyhrat?? Ogier mu uz nedal sancu hoci nedelu si mohol dovoilt ist na istotu, no a nezabudajme ze ho pred tym team brzdil aby nedychal na Loeba...takze tak
23. 8. 2011 02:22
Re: ZDA SE MI TO JAKO PITOMÝ NADPIS
I defekt se dá ovlivnit, setupem auta a čistější jizdou. Leob udělal chybu a prohrál. Stejně nebude vyhrávat věčně. ;-)

Vsadím se, že tento rok možná ještě na asfaltu prohraje!
Avatar - Nerez
22. 8. 2011 20:24
Re: Defekt a ne Oiger
No, Sordo hlavně těžil z problémů těch před ním. Ale to neznamená, že by chlapec neuměl :-)
22. 8. 2011 20:11
Re: Defekt a ne Oiger
Umí obojí (to by asi nejezdil rally ;-) ), ale bednu dá max. na asfaltu. I když jezdil za Citroen, tak na šotolině byl do 3. zřídka a to měl za soupeře je Fordy. Meeke jezdil IRC, které teda moc nesleduji, ale většina rally se jezdí na asfaltu, takže od něj se dá na šotolině očekávat ještě míň..
22. 8. 2011 14:28
Re: Defekt a ne Oiger
Náhodou Sordo umí obojí, byť asfalt lépe a Meeka bych jako asfalťáka nepovažoval. mini bude mít šanci, když sežene sponzory, resp. prodrive dostane dost peněz na vývoj od BMW, aby nedopadli jak s poslední Imprezou .
22. 8. 2011 14:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
22. 8. 2011 09:19
Re: Defekt a ne Oiger
U Fordu na tratích na asfaltu nemůže být o smůle řeč, tam už je to letitá záležitost o autě. Mini bude mít opačnej problém, díky jezdcům bude mít šanci jen na asfaltu...
Avatar - Hammunasakra
22. 8. 2011 00:28
Re: Defekt a ne Oiger
Mám na oba Sebastian(y) stejný pohled - snad ten "můj" Seb (Loeb) i letos ZVÍTĚZí :yes: :-)
PS: Ford má smůlu NEjen v tomto závodě (to snad už ani nemůže být "smůla" :-|
PPS: Mini "vystrkuje růžky" - a to je DOBŘE ;-)
21. 8. 2011 22:51
Re: Defekt a ne Oiger
Jelikož měl Ogier po sobotě víc jak minutovej náskok, tak neměl důvod na to v neděli šlapat, jel na "údržbu"
Avatar - Nerez
21. 8. 2011 21:02
Defekt a ne Oiger
Loeba sesadil defekt ze soboty, ne Oiger. V každé nedělní zkoušce byl Loeb rychlejší než jeho arogantní týmový kolega. Jinak škoda Fordu, té smuly kolik měly v této rally se snad ani nedá věřit :-(