Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai nyní na londýnském Piccadilly Circus

Jihokorejská automobilka si pronajala lukrativní reklamní plochu v centru Londýna.
Zpět na článek
30. 9. 2011 13:39
30. 9. 2011 13:59
neregistrovaný "Milan Kuchara"
30. 9. 2011 14:16
30. 9. 2011 16:23
1. 10. 2011 21:51
30. 9. 2011 19:18
30. 9. 2011 19:39
30. 9. 2011 21:53
30. 9. 2011 14:13
30. 9. 2011 16:28
30. 9. 2011 16:28
30. 9. 2011 19:19
30. 9. 2011 19:36
30. 9. 2011 19:40
30. 9. 2011 19:46
1. 10. 2011 07:49
2. 10. 2011 07:59
30. 9. 2011 22:31
Avatar - KANKUNEN
30. 9. 2011 08:29
Něco je špatně
Korejci jedou jako buldozer, zatímco evropští mimoněmci nemají na nové modely tak korejci se tady rozpínají. Jsou tak líní, že nové modely nestačí na facelift Golfa a pak se budou všichni divit, že se těm korejcům daří. Před deseti lety učni a teď si chtějí už tykat.
Rozbalit vlákno
0
30. 9. 2011 13:39
Hnujdai
To co předvádí Korejci a Hyundai je neslýchané, vykořisťují a otročí lidi za minimálni mzdy. Jejich modely jsou jen zkopírované modely od jiných automobilek a použivají zastaralou techniku japonských automobilek. Hyundai vždycky byla a vždycky bude podřadná automobilka. Je obrovská chyba, že čeští politici pustili Hnujdai do Česka za tehle podmínek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozbalit vlákno
16
neregistrovaný "Milan Kuchara"
30. 9. 2011 13:59
Re: Hnujdai
Takových lidí, co se schovávají za přezdívky, a jen umí kritizovat je spousta. Pracoval jsi někdy v automobilce, že můžeš tohle napsat? Takových lidí, co říkali, že pracují za minimální mzdu je mnoho, a divím se jim, že tam ještě pracují. Asi to nebude tak špatné, že? Já nejsem prodejce ani nikdo spřízněn se značkou Hyundai, ale jelikož již mám ve firmě 15 vozů této značky, tvůj názor nepovažuji za správný. Když jsme dělali výběrové řízení, jaký vozový park pořídit, díky mnoha faktorům vyhrál Hyundai. Takže jestli jezdíš v nějaké starém voze ani se ti nedivím, že závidíš těm spoustě spokojených majitelů vozů této značky.
30. 9. 2011 14:16
Re: Hnujdai
Podle toho co tady píšeš tak ti šuk.jí prd.l korejci a nebo ty jim a hodně se ti to líbí, to co jsem napsal výše je čirá pravda, mluvím z vlastní zkušenosti s Korejci a na Slovensku je to to samé v bledě modrém a takoví jako ty jsou zrádci českého lidu, Hnujdai v Česku je obrovký problém jen se o tom veřejně nemluví, kdo se setkal z Hnujdajem a jednáním Korejcu, kteří jsou arogantní a aboslutně opovrhujou, ztročují Čechy a na tom tahle automobilka staví, to je celý úspěch Hnujdaje. Já jenom reprodukuju názory a podmínky v moravskoslezkém kraji které o Hnujdai kolují to není jenom můj názor, ale desítek neli stovek dalších lidi, kteří nemají jinou možnost, protože tady je vysoká nezaměstnanost a Korejci toho dokonale využívají. Platy jsou poloviční oproti PSA nebo Škodovce. Co se týče mě nikdy bych do Hyundaje nešel, styděl bych se >:Draději si koupím pár let jeté Bawo co i za 15 let bude pořád kvalitnější než ten poruchový Hnujdai fuj!!!!!!!§
30. 9. 2011 16:23
Re: Hnujdai
Comprs, byvam nedaleko Ziliny a ludia su velmi, velmi radi, ze tam nieco maju a inde by za to dali vsetko mozne, aby tam tiez nieco podobne mali. Pozri napr. vcerajsie spravy na Markize ako reakcie na novu vyrobnu motorov v Ziline pre Kia a Hyundai. Na juhu Slovenska by brali este mensie vyplaty len aby tam vobec nejaku pracu malu. Ak sa ti mali, chod prec a najdi si miesto, kde ti zaplatia viac! Nikto ti v tom nebrani.
1. 10. 2011 21:51
Re: Hnujdai
hmmm tak to se divím, že se vám na Slovakach líbí dělat otrockou práci za pár šušní a k tomu tě ještě buze.rují, ale když porovnáš platy se Škodou, tak jsou na tom korejci hodně bídně. Mám na mysli práci u pásu, protože je hodně náročná a málo ohodnocená, vyžší posty mě nezajímají protože nejsou tak náročné, tudiš mi je jedno kolik chechtáku si tam vyděláš
30. 9. 2011 19:18
Re: Hnujdai
Takze si dokazu vyprofilovat tvou malickost .... Rozhodne budes obklopen Ceskym nabytkem a kobercema, divas se na svou ceskou TV - Tesla. Pijes jen ze sklenic vyrabenym ceskym sklarem z Ceske Lipy, ridic ceske auto - Skoda, nosis jen ceske obleceni - Prostejov a boty - Bata.

Nebo to je tak ze 99% tveho obleceni je z Ciny a Thajvanu....o elektronice se radeji zminovat nebudu, jelikoz jsi pohrbil jakmile jsi si koupil prvni Sony nebo Panasonic kolem roku 1990.

90% tveho zbozi je znacka IKEA, nebo levny nabytek z Polska. A potom tu mluv neco o zradcich/

Mimochodem kdyz jsi stavel svuj dum pouzival jsi cihly Heluz nebo Weinerberger ?

>:D >:D >:D
30. 9. 2011 19:39
Re: Hnujdai
špatně mě chápeš, to že si koupím zboží, které není vyrobené v České republice neznamená, že jsem zrádce, očividně neznáš charakteristickou situaci ve fabrice Hyundai a to je potom těžké ti něco vysvětlovat, to musíš zažít.... Vadí mi, že lidi přehlíží praktiky vykořisťování Hyundai. Hyundai Czech je firma, kde jsou porušována lidská práva a ti na hoře dělaj, že nic nevidí, protože jsou uplacení. Lidi co tam dějal na pozicích dělníku tak to jsou chudáci. A ty pak vidíš reklamu všude v televizi, na bilbordech, v rádiích, na fotbalových utkáních a Londýně a nevíš, že to je tvrdě zaplacenou Českou krvi
30. 9. 2011 21:53
Re: Hnujdai
Rodice cely zivot pracuji v tovarne, a at to byla vyroba kobercu ci elektronike blbosti do aut a jine soucastky v Palstimatu proste vyroba u pasu je tezka drina a mnohdy si nemuzes ani odskocit na zachod ci clovek co te ma vystridat prijde o xxx minut pozdeji , ale to uz nikoho nezajima a ztraceny cas si nikde nastavit nemuzes.

Ber jednu zasadni vec, z ekonomiskeho duvodu a 101 jinych, postaveni tovarny v jedne z nejchudsich oblasti deneho statu je normalni a zcela logicke.

Muzes si najit i jak delnici u Hondy pachaji sebecrazdy z pretizeni ci jak se drou delnici v cine myslim ted v thajvanu pri vyrobe APPLE soucastek a jinych vyrobku.

Tak jako Skodovacky delnik nebude placeny jako kmenovy zamestnanec Porsche tak Hyundajovsky delnik nebude placen jako ten u Prahy ve Skodovce. Toto je bohuzel realita v nejedne firme...platis kolik nevyhnutelne musis.

U masove vyroby je vetsinou vzdy drina pot a slzy .... vydeljsem to nejdenkrat u rodicu... to bych mohl psat do rana. Ty delas za 12 na smeny a pote dostanes cucaka s vysokou skolou jez v oboru nikdy nebyl nicemu nerozumi jen prisel ze skoly a ten ma 2x tolik kdyz je sve v poradku ty mas 500 priplatek on 5000, kdyz jdou veci spatne vse je svedeno na tebe ale jen ty jsi bit na penezich. Tak uz to chodi.

Otec pracoval pro Belgickou firmu puvodne Ceskou. po 25 letech musel kvuli srdci odejit ze sveho pracoviste, po 8 mesich kdy zdravotni stav se zlepsil, firma jej byla ochotna prijat zpatky, ale jiz ne za 68kc na hodinu, ale 45 jelikoz ted je jiz novym zamestnancem...
Avatar - Katikakus
30. 9. 2011 14:13
Re: Hnujdai
No jo, mel se lip ucit, hochu. Pokud jsi ale nespokojeny, tak si najdi praci u jineho zamestnavatele, ktery tve dovednosti a zkusenosti oceni - pokud teda nejake mas, o cemz silne pochybuji.

Jinak, profil cloveka se tady na serveru auto.cz vytvari postupne - s pribivajicim poctem prispevku a nazoru si ostatni formuji nazor na daneho cloveka - vetsinou takove vyprofilovani zabere 6-12 mesicu.
Tobe k tomu stacil jeden jediny prispevek - kazdemu je hned jasne s kym ma tu "cest"...

PS: jak ten narek souvisi s clankem o reklame na Piccadilly Circus?
30. 9. 2011 16:28
Re: Hnujdai
K poslednej tvojej vete sa pripajam tiez! Inac ak smiem, mas u mna Katikatus :yes: . Tvoje prispevky su vzdy k veci, bez nejakych invektiv a zaslepenosti. Uz dlhsie si ich vsimam a mozem si len poprait aby bolo pokial mozno najviac takych prispievatelov ako ty alebo Beran a vam podobni.
30. 9. 2011 19:19
Re: Hnujdai
hmmm tak to se divím, že se vám na Slovakach líbí dělat otrockou práci za pár šušní a k tomu tě ještě buze.rují, ale když porovnáš platy se Škodou, tak jsou na tom korejci hodně bídně. Mám na mysli práci u pásu, protože je hodně náročná a málo ohodnocená, vyžší posty mě nezajímají protože nejsou tak náročné, tudiš mi je jedno kolik chechtáku si tam vyděláš
Avatar - Katikakus
30. 9. 2011 19:36
Re: Hnujdai
To asi nebylo pro me...
30. 9. 2011 19:40
Re: Hnujdai
ne to bylo pro augustína >:D
30. 9. 2011 19:46
Re: Hnujdai
já se učil dobře a právě proto si umím vytvořit názor na věc a ne být jen slepá ovečka v davu, jinak je mi úplně jedno jak dlouho si tady každý formuluje názor na každého kdo tady píše. Svůj názor jsem sem napsal a jsem spokojený nic tím nezměním, ale slespoň se pár lidí dozví jak to funguje v Hyundai a co stojí za draze zaplacené reklamy všude ve světě, ať už jde o fotbal nebo ten bilbord v Londýně
1. 10. 2011 07:49
Re: Hnujdai
Comprs, pracoval som tiez skoro 7 rokov na stacbach, nikdy som nedostal ani monterky, ani pracovne topanky aj ked to bolo zo zakona povinne. Nezamestanost bola vtedy u nas na Orave skoro 20% a bol som rad, ze mam pracu tak ako su teraz radi v Ziline alebo (snad) aj v Nosoviciach. Ak by som si nasiel lepsiu pracu, siel by som vtedy za nou. Nenasiel som a bol som nakoniec rad za to, co som dostal. ano mal, ale nic lepsie nebolo a i za to malo som bol velmi vdacny, pretoze dalsie tisice nemali ani to stastie ako ja. ;-)
Avatar - Katikakus
2. 10. 2011 07:59
Re: Hnujdai
Klid soudruhu. Jak jsem jiz napsal - nikdo te nenuti tam zustavat. Najdi si praci, kde tve "schopnosti" oceni lepe...
Plakanim na internetu se tva situace nezlepsi.
Avatar - saldy
30. 9. 2011 22:31
Chudák
Strýček Bob, za chvíli nebude mít před Hyundai kam uniknout :-(
Rozbalit vlákno
0
1. 10. 2011 22:48
Casy sa menia Korea hore , Japan dole
Na Picadilly Circus som bol presne pred mesiacom a prekvapilo ma, ze po desiatkach rokov zmizla ta slavna reklama na Sanyo.
Tak to vyzera, ze Korea zacina udavat ton na ukor problemoveho, zadlzeneho a radioaktivneho Japonska ....
Rozbalit vlákno
0