Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Makedonie: Umí toto i vaše wapka? (video)

Když umýt, tak důkladně.
Zpět na článek
26. 10. 2018 18:00
Re: ...blbá otázka
Umí [odkaz] a mnohem víc, když s ní makám já >:D
15. 10. 2011 14:49
...blbá otázka
Fakt blbá otázka už v tom titulku "umí toto i vaše WAPka???" já myslím že toto by měla zvládnout snad každá WAPka ne??? To že pán co si meje interiér WAPkou je idiot, to je zase něco jinýho ale ukažte mi WApku co by neuměla postříkat interiér vodou...
11. 10. 2011 14:44
myslím, že ten majitel je spíš vrah než idiot
Asi chce to auto opravdu důkladně vyčistit. Třeba od vlasů, stop krve, či dalšího materiálu, který by tam policajti mohli najít.
11. 10. 2011 13:05
Podla uzivatela GTO jazdia na Premiovych autach len ti najsc
som zvedavy co povie na toto..
Avatar - Stejsn
11. 10. 2011 13:00
Úplně přesně stejně jsem čistil
interiér našeho pohřebáku, no a co. Viz moje recenze na moje.auto.cz
11. 10. 2011 08:43
Re: Premiove auto, premiovy majitel?
premiovy vuz, premiovy majitel, premiova vapka >:D
11. 10. 2011 06:49
Re: ludska hlupost nema hranic
Nechci urazit, ale kdo z vás to nemá?
10. 10. 2011 22:54
Re: nie je sa comu cudovat
takhle se "intelektuálně" obnažit, to je teda síla :yes:
10. 10. 2011 21:47
Re: ludska hlupost nema hranic
No jak si to tady pročítám, tak některým celkem dost leží v žaludku, řidiči který dojedou a na parkoviště a zaparkují přes dvě parkovací místa. Moc tady nepíšu ale pokusím se to aspoň trochu vysvětlit. Popravě řečeno, já tak taky parkuji, a vůbec se zato nestydím. Důvod? Parkovací místa jsou tady od dob bolševiků a to bylo trochu jiné měřítko a pokud máte jenom o trochu větší auto než je Felicie tak prostě každý * ze Š120 a jim podobní co dojedou a postaví vedle vás, vám otřískají dveře, blatníky a nedej bože když nějaká kráva nemá odhad a začne couvat tak máte jasný celý bok. Tím že se postavím přes dvě parkovací místa, mám aspoň minimální šanci, než si koupím ten usraný chleba, abych se nevrátil a neobcházel auto a nedíval se kde a kdy mi blb z plečkou pobouchal a nebo poškrábal auto... Tak na to aspoň někdy myslete až zase začnete někoho tady za to parkování pomlouvat..On člověk když si koupí trochu dražší auto, tak si ho chce aspoň chvilku užít a ne se dívat na otřískané plečky...
Avatar - T613
10. 10. 2011 21:42
Re: nie je sa comu cudovat
víceméně máš pravdu. Tady tento "článek" patří na autofun, ale ne na auto.cz. De facto celá rubrika "video" tam patří.
Facelift "superbu" je to samé v bleděmodrém, a tak se dá pokračovat.
Důvod proč číst diskuze tedy - Dinar, Webpaja, Label, Ronault, a mnozí další, kteří "fandí" svým, ale snaží se přebít argumenty a ne demagogií tu prakticky není, protože tito sem už moc nepřispívají, a když tak už jen glosují. A ten zbytek je předvídatelný jak Ordinace v růžové zahradě (GTI, Kylie, Topper, Jossalito, Wolff atd)
Avatar - pumpkin
10. 10. 2011 21:19
Ach jaj
Keď si niekto rozstrieľa mercedesa a zavesí to na net, tiež to sem dáte? Trochu si držte úroveň prosím.
Avatar - Typhoon
10. 10. 2011 21:01
Re: ludska hlupost nema hranic
"Nechci vás, pánové, urazit, ale kdo z vás to má?"
10. 10. 2011 20:43
Re: Makedonec s Italskou značkou?
Auto není zalistováno jako kradené... ;-\
Jo aha... >:D >:-[]
Avatar - Ham.
10. 10. 2011 20:16
Re: ludska hlupost nema hranic
:yes: Máš těžké příznaky, chtělo by to nějakou silnější medicínu než čajíčky v podobě Rencka nebo Škodárny, co takhle Hindustan, to by ti mohlo hlavu napravit. >:-[]
10. 10. 2011 20:10
Re: Premiove auto, premiovy majitel?
Dobrá pripomienka. >:-[]
10. 10. 2011 20:08
Re: ludska hlupost nema hranic
Nepíš mu o IQ, on netuší čo to je, nikdy žiadne nemal. Ako suvenír v predajniach Hyundai ani Kia to nepredávajú...
10. 10. 2011 20:06
Re: ludska hlupost nema hranic
Arogancia niekedy áno. Ale v zásade s Tebou súhlasím. Občasná výnimka (z ktorejkoľvek sorty) potvrdzuje pravidlo.
10. 10. 2011 20:03
Re: nie je sa comu cudovat
Že by kríza? Kvalita ide dolu, stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda, tak sú dobrí hocijakí, aj tí dementní, kvalita diskusií ide dolu, preto stálych čitateľov ubúda.....atď...
8-s
Avatar - petrumr
10. 10. 2011 18:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - MAP2009
10. 10. 2011 16:41
Re: ludska hlupost nema hranic
Ty vole fakt už neblázněte.....není rok 1991. Poměry se změnili. S tímhle přístupem že kdo má víc než ty je zloděj se můžeš dát dohromady s Jirkou Paroubkem.
Avatar - MAP2009
10. 10. 2011 16:39
Re: ludska hlupost nema hranic
Topper1982 máš úplně pravdu. Od tý doby co jsem začal vydělávat na slušný auta jsem úplnej *. Moje IQ padá dolů každým dnem. Máš nějakou radu čím se to dá zastavit? Můj psycholog je bezradný. Myslíš že by mi pomohla nějaká ta Dacia Logan či stará Felicie?
neregistrovaný "sardasdarn"
10. 10. 2011 16:36
Jak by řekl Einstein:
"Jen dvě věci jsou na světě nekonečné. Vesmír a lidská blbost. Ovšem u toho prvního si nejsem tak jist." >:D
Avatar - MAP2009
10. 10. 2011 16:33
Makedonec s Italskou značkou?
Takže ho ukrad v Itálii a potřeboval smít krev předchozího majitele...to už pomalu dává smysl ne?
Avatar - Ham.
10. 10. 2011 16:19
Re: ludska hlupost nema hranic
Také platí, že čím dražší auto tím roste geometricky tvoje závist a závist tobě podobných. Btw, ještě propichuješ gumy na parkovišti jak jsi se nedávno chlubil v jedné diskuzi?
10. 10. 2011 16:17
Re: Viral by Mercedes (?)
Faktem je, že ten interiér vypadá velice čistě už před postříkáním. Několikanásobné pobíhání zleva doprava by tomu taky odpovídalo, ale i tak - jsou to idioti... >:D
10. 10. 2011 14:38
Re: nie je sa comu cudovat
Děkuji Woody, ale nějak mi dochází chuť. Pod článkem se kterým se člověk dělá nad ránem nebo v noci pár diskuzních přátel a pak řada nesmyslných příspěvků od lidí, kteří nedají dohromady ani dva řádky, nebo jejich řidičské zkušenosti pocházejí z říše pohádek.
Avatar - woody-alien
10. 10. 2011 14:22
Re: nie je sa comu cudovat
Je zajímavé jak takový článek dokáže tuhle diskuzní spodinu (a jinak se to nazvat nedá) vyprovokovat. Salónní bolševici nebo jenom anonymní hulváti ? Asi je to jedno, smutný na tom, je, že se tu vyskytují v čím dál větším počtu.

PS: Tvůj blog a příspěvky pod články mají úroveň, nenech se otrávit. :yes:
10. 10. 2011 13:40
Premiove auto, premiovy majitel?
som z toho volajaky zmäteny, tak plati aleb neplati "Jsi než to, co tvůj vůz" ? >:-[]
10. 10. 2011 13:21
No Bože no....
nějak tu krev původního majitele vozu ven dostat musel...... A když nepojede - a co? Ukradne si novej..... Starej pošle do Česka, kde ho uvedou do chodu a prodaj jako málo jetý po prvním majiteli důchodci ve výborném stavu.... A interiér už budou mít aspoň vyčištěnej..............
Ps: To máme my socky lupnutou herznu z toho, že si kupujem auta na delší dobu. Soudruzi jinde už jsou dál a přešli na jednorázovky..........tomu se říká vývoj.....
Avatar - salamoon
10. 10. 2011 12:35
asi jazdil na jeepe...
...a tento zvyk umyvania nevie zabudnut... :-)
10. 10. 2011 11:30
...
Tohle video je viral.
Ale stejně mi sledování způsobuje fyzickou bolest.
Avatar - T613
10. 10. 2011 11:30
Re: ludska hlupost nema hranic
u mě pod bytem pravidelně parkuje chlap s Matizem přes dvě parkovací místa.. u jakéhokoliv supermarketu je dost aut co parkuje přes víceroparkovacích míst a je jedno jak jsou drahé. Idiocie není nikterak ovlivněna výši konta.
Avatar - Balkan
10. 10. 2011 11:27
Re: ludska hlupost nema hranic
zhrniem to..a česť výnimkam, v lacnych autach je veľa neschopných a nešikovných vodičov, viď slečna v Hyundai. A vo veľkých a drahých,alebo v bývalych drahých(jazdene BMW 7 alebo AUdi A8) je zas veľa vodičov arogantných, nejde o to že nevediaa...ale proste kašlu na stopku, limit, parkovacie čiary a tak...samozrejme že sa jedna o menšinu(možno 10-15% všetkých majitelov audi alebo m-b) sa takto správa, ale ...dosť viditeľnu...a halvne- chce byť videna
10. 10. 2011 11:26
Re: ludska hlupost nema hranic
"ale videli ste normalenho vodica na fabke alebo ibize aby sa takto spraval alebo parkoval? ja nie"

ja som videl tu mas dokaz:
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - Balkan
10. 10. 2011 11:24
Re: I
nazdar, som z MK,je to strasne vidiet, ze prave v nasej krajine prichadzaju na taketo napady :-( . O to horsie, ze vieme ze sitaucia v MK je politicky a ekonomicky zufala- tym padom je tu js trasny moralny upadok,ale idiot co zije v IT a zarobil na taketo auto...s typ. gadzovskymi maniermi- no hrozne. :no: asi to bude futbalovy manager alebo nieco take- vies nasiel par sik. chlapcov z dediny na okoli- predal ich v it do klubov v serii B alebo C a je to...to ze uz nema mozgovy kaliber ani na fabku nie na takyto mercedes to je ina vec
Avatar - nalimer
10. 10. 2011 11:04
Viral by Mercedes (?)
Mozno sa mi to len zda, ale skor si myslim, ze ide o vopred zinscenovany viral pre Mercedes. Ak bude uspesny (co urcite casom bude), lepsie predstavenie CLSka na verejnosti si ani neviem predstavit. Schvalne, CLSko stoji 60.000€. Video na YouTube od stvrtka video "zatial" 210.000 ludi. Cena za jedno zhliadnutie je dnes na urovni 30 centov. Pri zhliadnuti 2.000.000 (co je otazka mozno 2-3 tyzdnov) bude cena uz na urovni 3 centov... A verte mi, kazdy si zapamata (zvlast, ked sa dal detail na CLS a cele auto), ako vyzera CLS... ...a ze aky ... to ten vodic je...
Avatar - zdravy rozum
10. 10. 2011 10:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - zdravy rozum
10. 10. 2011 10:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - zdravy rozum
10. 10. 2011 10:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - T613
10. 10. 2011 10:50
Re: ludska hlupost nema hranic
moji švagrovou ve středu sestřelila baba v i30. Popletla si směr odbočení a správný blinkr. Mám to tedy brát, že i30 je drahé auto?

a ano, takových řidičů v levných autech jsem viděl stejný počet jako v těch drahých
Avatar - T613
10. 10. 2011 10:48
Re: nie je sa comu cudovat
tak ono to jde v ruku v ruce s postupným poklesem kvality auto.cz
10. 10. 2011 10:47
Servis
Je vidět, že majitel má rád servis a jeho ceny. Tak hledá každou příležitost aby se tam mohl ukázat. >:D
Avatar - T613
10. 10. 2011 10:45
Re: nie je sa comu cudovat
problém nemá žádný, jen měl touhu být v opozici :-)
Avatar - T613
10. 10. 2011 10:44
Re: nie je sa comu cudovat
neznám tě, nemám potřebu tě znát, bohužel jsem "nucen" znát tvé alter ego
neregistrovaný "ezexiel"
10. 10. 2011 10:40
No a čo :))
No čo, ujo možno len prevážal pár mŕtvoliek a potrebomal to porádne vypucovať :))))))))
Avatar - gld
10. 10. 2011 10:38
wapminátor
Čo tu zase riešite triedny boj, video je jasné. Žiadne auto nemôže za výšku iq svojho majiteľa. Macedónsky pasák v mercedese zrejme veľmi dobre vedel, prečo chce vystriekať zadné sedadlá tlakovým čističom..
10. 10. 2011 10:37
Re: ludska hlupost nema hranic
Mě by takový mytí interieru vyhovovalo. Tahám v autě pořád kupu krámu a o víkendu jen čistím bordel. Takhle bych došel s wapkou omyl zvenku i zevnitř a bylo by čisto... :-)
Tohle mohl být jen blbej vtípek na kamarádově autě..... >:D
koukám z okna a fabie, punto, a octavia II zabírají po dvou místech...
Jinak u obchoďáků je lepší parkovat vzadu pač spousta lidí parkuje buď se vejdu nebo ne!?
Sice můj pocit je, že to dělají hlavně se služebníma autama (z cizího krev neteče) :-)
10. 10. 2011 10:29
Re: ludska hlupost nema hranic
Těch co nemají říkejme tomu dostatečnou mozkovou kapacitu a dokázali vydělat jakousi sumu peněz zase tolik není, jen jsou ve svých luxusních vozech jaksi víc vidět než hlupák ve Fabii ;-)
10. 10. 2011 10:20
Re: ludska hlupost nema hranic
aby to nebylo treba tim, ze drahe auta si muzou dovolit treba podnikatele- majitele hospod a heren. takovych je v nasem state hromada a tak neni divu,ze i takovych lidi je hodne.

Jel si nekdy v drahem aute? ja ano a kdyz s nim parkuju, tak si taky davam pozor, abych mel kolem sebe misto, aby se auto neposkrabalo. s nejakou starou popelnici to nikdo neresi
10. 10. 2011 10:19
Re: nie je sa comu cudovat
Povídej, kde máš problém, chlapče ;-)
10. 10. 2011 10:18
Re: ludska hlupost nema hranic
Chlapče, až se tvé zkušenosti a nemyslím tím nejen s auty, ale i ve smyslu styku s inteligentními lidmi budou měřit jinak než na pár km na místě spolujezdce v Lanceru, sám si za tento příspěvek nafackuješ...do té doby je mi líto, ale nejsi hoden diskuze s normálními lidmi.

P.S.: až budeš pár let dřít, pak postavíš dům, zasadíš strom a koupíš své první auto...vzpomeň si na mě.
10. 10. 2011 10:17
Re: nie je sa comu cudovat
Ty jseš mi taky pěkny vemeno, jak tak tady čtu ty tvoje h**na >:D
Avatar - 3_diamanty
10. 10. 2011 10:14
ludska hlupost nema hranic
plati ze cim drahsie auto tym mensie iq, nie stale ale dost casto tento vzorec plati.

nie je nicim neobvyklym vidiet debilov na drahych autach ako parkuju az dobre nie v obchode kedze im je daleko prejst 10 metrov, bezne zaberaju aj dve tri miesta a zvysuju si ego svojim parkovanim.

nevravim ze kazdy v drahom aute sa takto sprava ale videli ste normalenho vodica na fabke alebo ibize aby sa takto spraval alebo parkoval? ja nie

dalsia kategoria su zase dedinski zhuleni soferi a tuneri na crepoch a vrakoch ale to je ina kava zase a iny pribeh, samovrahovia su zvlastna kategoria
10. 10. 2011 10:11
Re: nie je sa comu cudovat
"normalny clovek s mozgom na take auto nema a u nenormalneho bez mozgu sa niet co divit, videl som uz aj horsie zverstva ".

Můžeš vysvětlit svůj panflet?
10. 10. 2011 10:10
Re: nie je sa comu cudovat
Asi...bohužel se podíl podobných pisatelů na ACZ zvyšuje. V běžném kontaktu se dají eliminovat, pod rouškou anonymity ale jejich skrývaná závist jen pučí.
Avatar - 3_diamanty
10. 10. 2011 10:09
Re: nie je sa comu cudovat
nepoznas ma tak netvrd sprostosti

zavidiet nemam co, skor som rozcarovany z toho coho je clovek schopny ;-)
Avatar - T613
10. 10. 2011 09:58
Re: nie je sa comu cudovat
on není komunista, on je jen obyčejný závistivec. A tedy je ještě horší než komanč
10. 10. 2011 09:57
Re: I
Asi nějakej mafián, co potřeboval umýt auto od mrtvol převážených uvnitř, ale to měl vystříkat i kufr, jinak mu to tam stejně bude smrdět.
10. 10. 2011 09:49
Re: I
Majitel možná ano, ale tenhle chlapík vypadá spíš na nedobrovolného řidiče vozu...jakoby nechtěně vůz opustil Itálii s řidičem, kterému vůz neříká pane.
10. 10. 2011 09:44
Re: nie je sa comu cudovat
To nezpochybňuji, Topper však svůj komunistický panflet vztáhl k majitelům dražších aut obecně.
10. 10. 2011 09:42
muzeum
uz tam vyrostlo muzeum na tom miste, protoze ten MB uz nikdo nedokazal nastartovat, a tak tam stoji do dnes :-)
10. 10. 2011 09:40
Re: nie je sa comu cudovat
Hlavně člověk s mozkem si nevystříká interiér wapkou! Bez ohledu na to, jaké má auto.
10. 10. 2011 09:31
Re: nie je sa comu cudovat
Začínáš se profilovat...francouzskokorejský komunista? Charles Wong? :-)

Z jakého důvodu se domníváš, že normální člověk s mozkem nejezdí v M-B? Bez mozku vyděláš víc?
Avatar - 3_diamanty
10. 10. 2011 09:20
nie je sa comu cudovat
normalny clovek s mozgom na take auto nema a u nenormalneho bez mozgu sa niet co divit, videl som uz aj horsie zverstva ;-)

aky pan taky kram