Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Honda Civic – Detailní představení designu

Honda u deváté generace Civicu pro evropské trhy sází na evoluci základních tvarů předchozího modelu.
Zpět na článek
29. 10. 2011 20:02
Design interiéru
Na předchozím modelu se mi moc nelíbil interiér. Prostě mi neseděl. Tahle evoluce se mi už zamlouvá trochu víc. Sice nebyly v extra záběru přední sedačky, ale jestli někdo máte odkazy tak sem s nimi, připadaly mi masivní a perfektní s opěrkami hlavy alá Volvo.
Avatar - Blue Sun
27. 10. 2011 19:58
Re: Celkem to jde
Vypouklá světla měla i předchozí generace Civicu, jen to nebylo tak výrazné.
27. 10. 2011 19:09
Re: hrôza
Mal som nedavno ten istý pocit a kupodivu sa mi zacina viac pacit ...asi to je prichodom lepsich fotiek :-) ...pockajme si na testy.
27. 10. 2011 17:41
hrôza
..čožééé?..Podla mna najšaredší civic dodnes..Tak ako bola predošlá generácia jedinečná tak toto je nejaky nepodarený frankenstein..HROZA! A to som honda fan... prepadák :no:
Avatar - saldy
27. 10. 2011 16:13
Re: Celkem to jde
Tohle auto se mi začíná líbit stále více, z toho ufa předtim, je to krok správným směrem, myslim, že i idea mixu sporťáku s HB, není vůbec k zahození a Honda jí přivádí téměř k dokonalosti.
27. 10. 2011 15:17
Re: Celkem to jde
Díky za odkazy, z návrhů už jsem to pochopil. Zadní světla mají částečně tvořit zadní spoiler. V konečné verzi to tolik nevynikne jako na návrzích. Nakonec s těmi světly couvli, měli to nechat. Pak by víc vyniknul záměr.
Avatar - Choochoo
27. 10. 2011 14:57
Re: Celkem to jde
Od maluvky k seriovemu provedeni ;-) Asi by bylo zajimave videt vsechny navrhy a modely v meritku. MYslim ze seriovy model se povedl, ikdyz ten druhy navrh vypada hodne dobre, ale asi by to bylo hodne drahe.
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
27. 10. 2011 08:25
Celkem to jde
Vzali to nejlepší z předchozího modelu, z CR-Z, Insightu,... ALE - co se mi nelíbí jsou ta vypouklá zadní světla. Nevím, jestli je to záměr, např. kvůli viditelnosti z určitých úhlu, nejsem si jistý, zda musím vědět, že protijedoucí auto brzdí. Více se mi líbí, když jsou světlomety součásti karoserie a nevystupují.