Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: KLDR: Státní pohřeb je přehlídkou klasických limuzín (video)

Pohřbu severokorejského diktátora se vedle starých limuzín účastnilo i několik moderních Mercedesů.
Zpět na článek
Avatar - Ronault.
30. 12. 2011 23:02
Re: MUMIE SE VRACÍ...
Neboj, já s tím, čím který "pohlavár" jezdí opravdu problém nemám ;-)
30. 12. 2011 22:20
Re: MUMIE SE VRACÍ...
mercedes je dominujici premiova znacka v celem svete treba v japonsku ma sklasse jeste vernejsi zakazniky jak v nemecku a kdyz se podivas do usa jake auto ma bill gates nebo zemrely sef apple, hollwood hvezdy - vetsinou mercedes.
Avatar - Ronault.
30. 12. 2011 20:20
Re: MUMIE SE VRACÍ...
Jestli ty už neslyšíš i trávu růst a jestli by to nebylo tím, že by to dávalo smysl... ;-)

Já tam spíše vidím bílé Apoštoly a Mercedesy Benz E, což je tedy jasný důkaz, že Mercedesy a Passaty jezdí (cituji) "převážně" komunisti, v tomto případě i diktátoři >:-[]
30. 12. 2011 20:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
30. 12. 2011 20:00
Re: Made in North Korea
Ostatni auta nejsou nic moc, ten Hwiparam III me zaujal jako jediny. To, ze je to cinske auto mi uniklo, v tom pripade patri pochvala cinanum. Je to mnohem lepsi, nez jejich ubohe pokusy o napodobeni evropskych aut. Ppoggugi a Jumma bych napodobeninami nenazval, podle me je to cista kopie, coz je dle meho opet lepsi, nez napodobovani, jelikoz se nesnazi krecovite predstirat vlastni produkt. Patentove a vlastnicke spory stejne nikdo resit nebude a i kdyby na to doslo, tak to bude snaze uchopitelne, nez poukazovani na napodobeni matize cherrym QQ apod.
30. 12. 2011 18:11
MUMIE SE VRACÍ...
Jako bych tam v průvodu v dáli, v mlze, viděl obrysy žigulů...
Avatar - saldy
30. 12. 2011 12:58
Re: KLDR
Tohle je taky dobrý, každý kdo chce, může tam jet na dovču
[odkaz]
30. 12. 2011 10:50
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
Opravdu nesrovnatelné. Nejen množství a kvalita informací, ale také úroveň strachu. V KLDR lidé mezi sebou mlčí. Něco ti uklouzne a než se vzpamatuješ, jsi na popravišti.
30. 12. 2011 10:46
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
Asi to myslel tak, že se ujistili, jestli je skutečně použil, aby se nepokusil o nějakou pitomost. :-)
30. 12. 2011 10:41
Re: KLDR
Tak nějak. Vzhledem k tomu, jak dlouho tam ten režim je, tak běžný člověk toho vědět moc nebude.
30. 12. 2011 10:34
Re: Kde su USA teraz ???
Jedna věc je, co Čína chce dnes, a druhá je, co bude chtít za 30 let. Dnes pořád dohání, ale nebude to trvat věčně. Sice mají pořád vojenskou techniku tak dekádu, dvě za USA, ale už se dostávají do fáze, kdy mohou Američanům zatopit (samozřejmě počítám pouze konvenční zbraně). Při tomhle tempu budou během relativně krátké doby na špičce v jak vojenské, tak civilní technice. Čína postupně vytlačí Američany z Pacifiku a vymůže si ta území, která chce. I tak, pokud Jižní Koreu převezmou, tak pravděpodobně ne silou. A Japonci budou v loji.

Zajímavější bude spíš boj o vodu v regionu. Několik jaderných mocností a jeden velký zdroj vody v oblasti.
30. 12. 2011 09:07
Re: Jak je možné,
:yes:

Kdo nemá představu jak to v KLDR asi chodí, doporučuji tento film:

[odkaz]
30. 12. 2011 01:24
Re: Made in North Korea
Být Tebou, tak krotím své nadšení, protože s tou originalitou to není tak horké
Hwiparam III stejně jako Hwapiram II není nic jiného než čínský Brilliance [odkaz] [odkaz]
Jumma je SsangYong Chairman [odkaz]
Ppoggugi 4WD není nic jiného než Kia Sorento s ksichtem Hyundaie Santa Fe [odkaz] [odkaz]
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 23:57
Re: Jak je možné,
Aha, takže jen protože jsem nepochopil tvou reakci, tak jsem děcko. Zato ty ses do mě nesmyslně v diskuzi výše navezl a teď mě přirovnáváš k děcku. Ano, diskuze s tebou nemá smysl.
Avatar - Ronault.
29. 12. 2011 23:00
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
A co jsi čekal, že s těma nábojema a terčem budeš dělat? Jíst? >:D A nebo jsi čekal, že na vojně si budeš hrát s panenkama? >:D
Avatar - Dylan McKay
29. 12. 2011 22:32
Re: KLDR
Myslis to jak pekli musle benzinem a jak jezdili na te stare horske draze?
Avatar - gld
29. 12. 2011 22:21
Re: Jak je možné,
"Navíc ne málo lidí tam umírá hlady, lidi jsou tam pronásledování, věznění bez soudu apod. Proč s tím nikdo nic nedělá? Nikdo se nepustí do války s atomovou velmocí jen kvůli záchranně lidí. Neb z KLDR žádné prospěch mít nikdo nebude."

Reagoval som na túto časť tvojho príspevku. Prečo tam nikto nejde "nastoľovať" "demokraciu". Na iracký spôsob, dajme tomu? Nuž k tomu si zapasuj moju predchádzajúcu odpoveď.

Pravdepodobne však nemá význam s tebou diskutovať. Tvoje reakcie v dnešnej diskusii sú ako od 14 ročného decka. Bez urážky.
Avatar - Ji/Ri
29. 12. 2011 22:20
Re: KLDR
....viděl jsem to..... hodně zajímavé. zároven šííílené....
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 21:53
Re: Jak je možné,
Ale určitě by to šlo udělat i jinak, tím jsi se jistý. Ale proč by to dělali, když ti lidé budou orat s tím volem. Navíc traktor určitě v každé stodole nezahálí. Traktor bude v KLDR podobný luxus jako auto.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 21:52
Re: Jak je možné,
Ano, s tím dodatkem, že tam internet je "jen pro vyvolené", jsem se neobtěžoval, protože nejvyšší tam mají vše, ti si žijí de facto v jiném světě srovnatelném třeba s námi, jen obyčejný lid se zasekl na začátku 19. století.
Akutní nedostatek elektřiny je znám. Viz tv pořad ČT1 Hyde Park před Vánoci.
Avatar - Barrichello
29. 12. 2011 21:41
Re: Jak je možné,
To by mohli, jenže čína chce zaropu paltit a kldr na to nemá. Proč asi oraj na polích s voly a traktory reznou v kolchoze. Není do nich co nalít, a taky nejsou součástky an opravy.
Halt už to neposílá sojuz
Avatar - Barrichello
29. 12. 2011 21:39
Re: Jak je možné,
Intrent v KLDR existuje i počítače a maj i vlastní operační systém ala LInux.
Ovšem je to jen pro řekně horních 25000... Mobily sou na tomlíp, ty má odhadem asi 120 000 lidí, funguje tam egyptský operátor.

Je tam neodstatek proudu neb genrátory a elektrárny pamatují ještě sojuz a nedostatek paliv, neb kldr se nikdy nepodařilo nahradit výpadky dovozu ze sssr.

Stejný problém měla Kuba, ovšem ta už to dávno překonala a vzmáhá se.
Pravda, měli lepší podmínky - teplo, turisty, zemědělství a chaveze spojence....a ted už našli i ropu
Avatar - Dylan McKay
29. 12. 2011 21:36
KLDR
Není to tak dávno, co v TV dávali dost zajímavý dokument o KLDR. Točili ho Francouzi. Žití tam není lehké, obrovská armáda má obrovskou spotřebu, být vojákem je tam práce snů, navíc zemi důsí sankce USA- přitom obchody pro vyvolené jsou nacpané zbožím z USA.
Když vidím jak dopadly země kde nedávno svrhly své "diktátory" tak bych asi nad celou KLDR mávnul rukou...
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 21:21
Re: Made in North Korea
Ten článek jsem jen přejel a díval se hlavně na fotky, článek jsem nečetl. Už mu to vysvětlil Gilgit, takže tvé reakce nebylo třeba :no:
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 21:16
Re: Jak je možné,
Hm, ty jsi mi znalec, karlíku. V KLDR nejezdí auta, protože tam nemají ropu, no ty jsi to teď objevil. Ropu si mohou obstarat přes Čínu a taky to i tak pravděpodobně dělají, ale jen pro potřeby státních vozidel. Normální člověk nemůže mít auto, protože na něj zkrátka nemá a ani jej mít nemůže ze zákonných důvodů. Taky tam nějak nefungují veřejné autoškoly apod. Bicykl tam je za luxusní zboží! Až budeš chtít poučovat, karlíku, tak si prvni něco zjisti o problematice.
29. 12. 2011 21:12
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
Já si pamatuji, jak v časopisu Automobil rozebírali Favorit.

Tvrdili, že alespoň volant byl navržen v Čechách a že je velice krásný a povedl se. Ale, že se našel i mladík, co dokázal zkritizovat i ten volant, že v západních autech je lepší.

A k praktikám komunistů, za Brežněva byla mezi východem a západem studená :no: válka :no: , z toho je vidět, jaké byly praktiky.
29. 12. 2011 21:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 21:05
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
Mezi Severokorejce asi neproniknou žádné informace z Jihu, protože jinak by se to muselo otočit.

Jak to ale dělají, když u nás nešel umlčet Hlas Ameriky, Svobodná Evropa, to nechápu.
Avatar - petrumr
29. 12. 2011 20:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 20:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 20:08
Re: Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
jenom pro upřesnění.

V ČSSR i za totality vycházel např. časopis Automobil, kde byla běžně popisovávána západní auta, západní zboží.
29. 12. 2011 20:03
Re: Biele auta
Nemusi byt okopirovane. Nektere autobusy tam byly poslany v ramci hospodarske pomoci a s nejakym kopirovanim si za bolsevika taky nikdo hlavu nelamal.
29. 12. 2011 19:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 19:49
Re: Made in North Korea
Porad lepsi, kdyz bouchaji stare fiaty, nez kdyby napodobovaly zapad, jako to dela cina. A to je duvod, proc jsou jeji auta tercem posmechu. Jizni korea pred patnacti lety taky nedelala zadna zazracna auta, ale alespon to byla jeji produkce. Nutno rict, ze ten severokorejsky Hwiparam III vypada az podezrele dobre, mnohem lepe, nez vetsina cinske a snad i korejske produkce >:-[]
29. 12. 2011 19:39
Severokorejci ví co je Mercedes a co Lincoln
Nedělejte z nich takové pitomce.

Já jsem pád totality v ČSSR zažil na VŠ. Ale lidé v ČSSR ty informace měli. Byli také informováni jak byl navrhován Favorit v Itálii, bylo to popsáno i v časopisu Automobil.

Nebylo vůbec zakázáno pozorovat rakouskou TV, takže lidé znali i jejich blahobyt z reklam.

Učitel na gymplu v hodině Občanské nauky rozebíral komu patří Simca.

Učitelé běžně na ZŠ, střední, VŠ vychvalovali kapitalismus a jeho blahobyt.

Ve třídách se povalovalo plno západních katalogů, včetně katologů aut. Dokonce i na chmelové brigádě na VŠ jsme o katalogu aut vedli diskuzi, lidé o něm věděli již ze střední, základní školy. V Tuzexu se i západní auta vystavovala.
Avatar - petrumr
29. 12. 2011 19:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
29. 12. 2011 19:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 18:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 18:33
Re: Kde su USA teraz ???
Ona taky Čína dost výrazně drží nad KLDR ochrannou ruku.

Severokorejci nemají ambice někam expandovat, moc dobře ví, že by je to stálo s největší pravděpodobností vyhlazení velké části armády a celkovou destabilizaci země/regionu a pravděpodobně svržení režimu. Tohle by nikomu nepomohlo, všem vyhovuje současný status quo.
29. 12. 2011 18:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - T613
29. 12. 2011 18:28
Re: Kde su USA teraz ???
tak oni by i expandovali, ale:
1. armáda Jižní Koreje taky není žádný prcek a kvalitou se vyrovná kvantitě KLDR, takže reálně by hrozila vleklá válka s nejistým koncem
2. ČLR v té oblasti chce klid, celkem výrazně by jim to kazilo zahraniční obchod a dá se předpokládat, že v případě konfliktu tam by dost montoven odešlo jinam. A KLDR je na ČLR závislá.
29. 12. 2011 18:21
Re: KLDR
Spíš by mě zajímalo, jestli obyčejní obyvatelé ví, že Lincoln je americkou značkou. Ani bych se nedivil, kdyby jim nakukali něco jiného.
Avatar - boost.
29. 12. 2011 18:18
Re: Biele auta
Odkud vy tohle všechno víte? >:D Teď o tom něco hledám a autobusy jsou vlastně okopírované Karosy a Ikary. Tu je docela pěkný blog: [odkaz]
29. 12. 2011 18:15
Re: Kde su USA teraz ???
Už to tady padlo. KLDR nemá nic, po čem by USA mohlo pást. V podstatě ani nijak zvlášť neškodí, jede si podle sebe.

Sám si nedovedu představit, kdyby se tam něco strhlo. Extrémně hornaté území by vedlo jen k dlouhým a vyčerpávajícím bojům za obrovských ztrát na obou stranách.

Větší průser by ale byl, co by udělali s cca 15 mil obyvatelstva, které by chcípalo hlady na úkor živení severokorejské armády. To by byla humanitární katastrofa.

S tím režimem si budou muset poradit sami obyvatelé, osobně nemám obavu, že by zrovna severokorejci chtěli někam expandovat. Předpokládám, že se časem sami vyžerou.
29. 12. 2011 18:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - gld
29. 12. 2011 18:02
Re: Jak je možné,
Lebo tam nie je ropa karlíku. Každý národ má takú vládu, akú si zaslúži. A to nie je môj citát.
Avatar - gld
29. 12. 2011 17:59
Re: Made in North Korea
kto vraví o licencii? Mne z článku o kaengsaengu 88 vyplynulo, že to bola ťažká kopírka- rozobral sa originál a projektovalo sa >:D
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 17:55
Re: Made in North Korea
Aha, děkuji za cenné informace a vysvětlení ;-) :yes:
Avatar - Bristol
29. 12. 2011 17:39
KLDR
je asi nejbrutálnější země co do kvality života...než jít dobrovolně tam tak se raději nastěhuju někam do Sudánu nebo někam tam...tam ti alespoň nikdo do ničeho nekecá

KLDR má naprostý nedostatek jakékoli energie(elektřiny, pohonných hmot aj.), nedostatek aut a elektroniky-spotřebiče jsou nedostatkovým zbožím stejně jako auta, auta tam mají jen vysocí vládní pracovníci či zasloužilí komunisté...k tomu lincolnu...je to skutečně zvláštní že ho veze americká limuzína...i když je opravdu nádherna..stejně jako ty staré mercedesy... :yes:
Avatar - Bristol
29. 12. 2011 17:37
Re: Biele auta
jsou to Passaty minulé generace pokud jsem správně pochytil...proč jsou ale bílé je mi záhadou...docela by mě zajímalo jak vypadá SPZ KLDR v detailu... ;-)
29. 12. 2011 17:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 16:58
Re: Jak je možné,
Myslím, že nikdo z nás si neumí představit život v KLDR. Já teda nezažil ani bolševika v Česku, ale to byl život v hyperluxusu oproti KLDR. Oni tam nemají nic. A tím nic myslím holé nic. Internet neexistuje, tv tam nikdo nemá a když už, tak na ní chytneš jen propagandistické kecy, nějaký jiný luxus, elektronika nebo nedejbože auto je španělská vesnice. Hodně za to může akutní nedostatek proudu, který tam prostě není. Taky se stačí podívat na noční satelitní snímky Korejského poloostrovu. Jižní Korea září, v KLDR je tma srovnatelná se Sibiří. Navíc ne málo lidí tam umírá hlady, lidi jsou tam pronásledování, věznění bez soudu apod. Proč s tím nikdo nic nedělá? Nikdo se nepustí do války s atomovou velmocí jen kvůli záchranně lidí. Neb z KLDR žádné prospěch mít nikdo nebude.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
29. 12. 2011 16:52
Re: Made in North Korea
Nevíš něco víc o tom korejském MB 190? To je pro mě šok, že MB dal licenci zrovna do KLDR, protože MB se snad v licenci nikdy nikde nedělalo!?
29. 12. 2011 16:41
Re: Kde su USA teraz ???
:yes:
plus podpora obyvatelstva
Avatar - T613
29. 12. 2011 16:32
Re: Kde su USA teraz ???
vojenský potencionál KLDR
1 100 000 vojáků v aktivní službě
7 000 000 vojáků v rezervách
60% armády je 100km od demilitarizované zóny (hranice s J.Koreou)
Soul s deseti milióny obyvatel je 30km od demilitarizované v zóny a je v dosahu prakticky celého dělostřelectva KLDR.

takže než začneš vřískat, tak si nejdříve zjisti fakta
29. 12. 2011 15:44
Re: Kde su USA teraz ???
Přečti si něco o Korejské válce. USA nezačalo válku s KLDR. To KLDR zatočila na Jižní Koreu. KLDR samozřejmě nemělo dost prostředků pro zahájení války a byla podporována SSSR. V té době právě začínala Studená válka a fakt, že Jižní Korea byla po II. světové válce spojencem USA, neměli USA ani moc na výběr. Byla napaden spojenec a co hůř, bylo nutné zabránit expanzi SSSR.
29. 12. 2011 15:38
Re: Jak je možné,
A z čeho by byli tak informování? Z televize asi těžko, rádia jsou rušené, na hranicích stojí kulometná hnízda a zalehnutí snipeři. Žádné informace se dovnitř nedostanou. Ostatně videa a fotky z Kimova pohřbu jsou plné truchlících. Není to nic hraného! Ti lidé jsou tam opravdu tak dokonale zmanipulováni, že propagandě věří. Taky kdo by měl rád Amíky, díky kterým padlo za Korejské války značné množství Severokorejců. A nepřichází v úvahu, aby si kde kdo mohl jezdit po zahraničí a případně donést informace o realitě. KLDR stačí hlídat pouze jižní stranu. Čína totiž uprchlíky vrací zpět. Co jsem se dočetl, čeká je poprava za velezradu. Ostatně ani státy západu nevyvíjejí snahu šířit informace či vyvinout nějakou aktivitu pro narušení režimu. To nejde s naším socíkem vůbec srovnávat. Tehdy se Západ snažil rozbít komunistický režim a měli jsme jakousi podporu ze zahraničí a v porovnání s KLDR obrovskou volnost.
29. 12. 2011 14:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 14:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 12. 2011 12:38
Re: Kde su USA teraz ???
Odbocujeme od automobilovej tematiky, ale preco USA este nevtrhli do Norska? Tiez je tam bohatstvo. Ako si pomohli v Iraku? [odkaz]

Pokial viem, velke zahranicne vojenske operacie sa robia na zaklade rezolucii Bezpecnostnej rady OSN, v ktorej ma Rusko aj Cina pravo veta, t.j. s ich tichym suhlasom. Neviem, ako Ty, ale ak by som si mohol vybrat, ci bude svetu, v ktorom zijem, dominovat USA, Rusko alebo Cina, vyberal by som si USA.
29. 12. 2011 12:05
Re: Kde su USA teraz ???
Nemá bohatství a není zase tak bezbranná. S rostoucí úrovní vojenské techniky Číny je to pro USA ještě horší. V budoucnu nebudou ani v pozici pomoci jihu, kdyby se tam něco strhlo. A i Japonsko si bude muset pomoci samo. Už teď museli posílit svazy letadlových lodí a moc neprovokují. Jeden špatný krok a mohli by také o celý svaz přijít.
Avatar - Kubass
29. 12. 2011 11:48
Holt mají vkus
A čína jejeden z nejpovedenějších mercedesů :-)
Avatar - Peto02
29. 12. 2011 11:38
Biele auta
Ake auta su tie biele na konci spirevodu v 0:22? Vyzeraju ako Passaty ci Superby...
Avatar - shamal
29. 12. 2011 11:26
Re: Made in North Korea
a tohle je taky dobrý:

[odkaz]

anebo tohle:

[odkaz]
Avatar - saldy
29. 12. 2011 11:15
Ty
limuzíny mě taky překvapily, pravděpodobně je svolali od všech prominentů z celé země. Asijci obecně všechno více prožívají, a že svému vůdce milují netřeba pochybovat. Kimové si to prostě zařídili dobře. :yes:
Avatar - LEGOPARK
29. 12. 2011 11:13
Kde su USA teraz ???
Mna by zaujimalo, kde su USA teraz ??? Do Iraku vtrhly, aby "pomohli ludom" zvrhnut diktatora. Do Afganistanu vtrhli tiez, zby zvrhli Taliban a "pomohli ludom". Do Iranu by najradsej vtrhli kazdym dnom, aby zvrhli diktatora a "pomohli ludom" (ale to uz maju srach), do Lybie NATO vtrhlo, aby "pomohlo ludom" zbavit sa diktatora... ! Preco nejdu pomoct severokorejskemu ludu???

Odpoviem si sam - lebo Severna Korea ma * a nie bohatstvo, ktore by sa dalo vyuzit ! O tom je politika dneska.
29. 12. 2011 11:09
Jak je možné,
že Severokorejci nejsou důkladně informovaní o situaci na Jihu.

Severokorejský komunistrický režim je pro mně absolutně nepochopitelný, protože alespoň lidé v ČSSR byli dokonale informovaní o Západu.

Všude se povalovaly německé katalogy, lidé věděli co je v Tuzexech, učitelé vychvalovali západní blahobyt.
Avatar - shamal
29. 12. 2011 11:08
Made in North Korea
Ale ony se v severní Koreji i nějaká auta vyrábějí a kupodivu to není čínská ani ruská produkce. I když se tady prý montoval GAZ 69 a UAZ. Tak zde taky skončily výrobní linky Mercedesu 190 a Fiatu Siena. viz: [odkaz]

Ještě se zde vyrábí údajně i jakési náklaďáky a autobusy, ale tam už to bude určitě čína.

Obzvlášť to video je děsivé. Sice je na něm vidět relativně moderní auto, ale ta hudba a optimistický tón redaktorky mi silně připomíná naše podobné filmy z 50. let! (co říká nevím moje korejština není tak dobrá)
Avatar - Barrichello
29. 12. 2011 10:28
Re: Fuj
Taky se divím že tam nedali ZIL nebo čajku. Určitě nějakou musí mít, KIMové sbírali auta, že by jim sovětský blok žádný nedal? Nechce se mi věřit.

Lincoln je trošku pěst na oko no.

Ale jinak super kára.
Avatar - gld
29. 12. 2011 10:05
Re: Fuj
Mne príde ako zaujímavý paradox, že na posledný odpočinok vezie komunistického diktátora americká limuzína..a keby obyčajná, ale doslova piedestál kapitalizmu >:D

Či už im to nedošlo, je im jedno alebo..? Osobne som očakával exotickú prehliadku limuzín východného bloku. Čajky, možno zil, alebo dáku čínsku paródiu na limuzínu.. Som trošku sklamaný.
Avatar - misoo
29. 12. 2011 09:32
Re: Fuj
ty si nechodil 1.5. mavat mavatkami ?? >:D je to to iste, len oni to maju este o nieco horsie ako sme mali my... ;-\
29. 12. 2011 08:42
Fuj
Že jim to není blbý..Celá země trpí hladem, bídou. Ale hlavně že ten jejich slavnej Kim čong il jezdí v Mercedesech..By mě ještě zajímalo jestli to předstíraj že tak trpěj, anebo jestli je to pravda. Ani bych se nedivil, kdyby ty co zustali doma v teple postříleli..