Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hradecká policie pořídí šest octavií na stíhání pirátů silnic

Octavie v hradeckém kraji budou měřit rychlost za jízdy i při stání.
Zpět na článek
7. 1. 2012 11:59
7. 1. 2012 13:20
7. 1. 2012 13:42
7. 1. 2012 14:02
7. 1. 2012 14:22
7. 1. 2012 17:50
7. 1. 2012 17:52
8. 1. 2012 15:00
7. 1. 2012 22:12
8. 1. 2012 07:40
7. 1. 2012 15:22
7. 1. 2012 19:02
8. 1. 2012 14:17
8. 1. 2012 14:59
8. 1. 2012 21:59
7. 1. 2012 11:33
tak to má být
za poloviční cenu, mnohem nenápadnější... proti (hodně podezřele koupeným) passatům podle mně podstatně lepší nástroj. Teď jen aby s tím jezdili rozumní lidi a trestali opravdu nebezpečné přestupky a ne každou prkotinu za každou cenu
Rozbalit vlákno
17
Avatar - CHerokee
7. 1. 2012 11:44
Re: tak to má být
Kdyby raději hlídali křižovatky, udělali by lépe. Jenže to je logistycky náročnější...
7. 1. 2012 12:08
Re: tak to má být
Jo za tu druhou větu :yes: Bohužel spousta policajtů je zahleděna do vlastní důležitosti. Aby pak nechytali za ten strašný zločin, když jedeš na okresce místo předpisových 90 od 10km víc a ohrožuješ tak maximálně pangejty kolem silnice :-( :no:
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 12:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 12:39
Re: tak to má být
Ber to jako příklad, je to přece nejjednodušší a skoro bez práce - někoho změřit ;-)
7. 1. 2012 12:48
Re: tak to má být
Já osobně bych vzal na takové hlídání Octavie RS v benzínu, oddělal bych označení RS a bylo by. Třeba RSo po faceliftu se dělá v hodně nenápadných barvách....
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 13:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 17:31
Re: tak to má být
známýho zastavili, že jel 98, ale neplatil nic, jen ho upozornili, takže bych je pochválil :yes:
8. 1. 2012 10:33
Re: tak to má být
já chci dárek - já chci dárek ;-) . Co dostanu? - Kdysi jsem body už dostal. Tak na dálnici mne chytli, jak jsem svištěl - chvilka napětí - 139km/h - tehdy ještě nebyly body ani pašíci, ale byla to Laguna.....Modrá světýlka, Stop a "Pane řidiči...".
Na normální Okresce - tedy spíše silnici první třídy - byla tam 70ka - po odečtění povolené tolerance 74km/h.... bylo tam omezení kvůli stavbě - v sobotu tam sice nikdo nedělal, ale omezení platilo a strážci byli velmi, ale velmi bdělí....Když mne inkasovali tak kolem prosvištěl v protisměru přes horizont a dvojitou plnou okolo dvou kamionů,odhadem cca tak 140up, černý bavorák.... Na můj nesmělý dotaz běluze, zda by nebylo lepší řešit tohoto přestupce mi bylo laskavě odpovězeno, že teď řeší mne a tam na toho "taky někdy dojde"...... Je to vždycky o lidech....
Pak samozřejmě bylo ještě pár jiných zastavení, abych ze sebe nedělal beránka - když byl už bodový, tak na okresce s turbínou 139 a policejní Mondeo - těsně o prsa korejské studentky.... a to si myslím, že když jsem zastavil hned jak vyjeli z lesa a já hodil blinkry a pokorně zastavil, že mi "přečetl a uložil" nižší rychlost - za slušnost.... A jeden z mládí bez bodového systému - 186 na okresce - rozjeli se za mnou - taky jsem pokorně zastavil - prohodili jsme pár slov, ukázali mi, jak ta mašinka funguje a uložili blokovou pokutu s titulem "rekordman dne". Pro dokreslení - jednalo se o čtyřproudovku Most - Chomutov - ne klasickou okresku....
Je to vždycky o lidech - buď si budou chtít chladit žáhu nebo se budou chovat normálně.....jako my všichni ostatní....Tak a teď ten dárek pls.....
8. 1. 2012 14:57
Re: tak to má být
Tak dodám taky jednu - D1 u Velkého Meziříčí, nic nic, jen starý modrý Passat na pravé krajnici s pravým blinkrem, Octa I jela dobře, až na poslední chvíli jsem si všiml špuntu vpředu- dost pozdě, tak jsem to ubrzdil na 138, po chvíli uzavřený levý pruh, v něm policie a míří ke mně s plácačkou. Jasně, věděl jsem která bije. Tak pane řidiči.... vše proběhlo dle regulí, už se "domlouvala" výše pokuty když tu najednou přišel kolega toho, co mne šacoval a na něj" nemáš zapalovač?" chtěl si zapálit cigaretu..."ne" byla odpověď, v tu chvíli se kuřák obrátil ne mne a "prosím, pane řidiči, nemáte zapalovač?" .."ne ale mám sirky" tak jsem mu je půjčil a když mi je vracel trochu přidrzle jsem se ho zeptal, "dostanu slevu?" .... koukal na mne a povyfouknutí tomu co mne šacoval říká " tak mu dej slevu, no!" ..... jo, když se člověk chová slušně, i policajti jsou lidi. ;-) ;-)
Avatar - petrumr
8. 1. 2012 17:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2012 18:31
Re: tak to má být
no pěkně jsi se z toho dárku vyvlíknul...... 8-s . Neee - klasika - D8 u odbočky na Mělník.... stáhli si mně na ní...... Čučel jsem jak krtek na beton, protože tu Lagunu z muzea bych tam fakt nečekal...
Avatar - Ada je zase tady
9. 1. 2012 01:57
Re: tak to má být
Ja jsem dostal litr za 102 na silnici 11 za Hradcem Kr. 8-s
9. 1. 2012 20:31
Re: tak to má být
Ale tam je 70- tka, ne ??? >:D To máš ještě slušný, já předjížděl takhle blbě při výjezdu z Bruntálu traktor ! Taky to ulítlo ale tenkrát byli neoblomní, protivní, hnusní. A to jsem měl jak na potvoru v autě manželku i tchýni! Kdyby mi nechali z pokuty aspoň stovku na autobus, jel bych dál raději jím. Tak jsem to schytal za podělaný traktor ještě od nich! :no:
7. 1. 2012 18:17
Re: tak to má být
Podezřele koupeným Passatům ? U Passatů bylo možno nalézt spoustu informací o požadované specifikaci, možných kandidátech atd.. Zde ? Jak proběhlo výběrové řízení ? Konalo se výběrové řízení ? atd...
7. 1. 2012 19:00
Re: tak to má být
Ale tak taky víme, jak byl ten tendr postavenej... ;-\
Avatar - Barrichello
8. 1. 2012 22:10
Re: tak to má být
Tak tím toho taky chytnou, nějak jim chybí cca 100-200 koní na piráty silnic v bmw, audi, mb,porsche atd.
Avatar - radekoo
9. 1. 2012 14:06
Re: tak to má být
Nemyslím si že jim napřiklad na D1 kvůli hustotě provozu ujede bmw, porsche, atd.
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 11:59
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
9
7. 1. 2012 13:20
Re: doufejme
čím přispěje bezpečnosti měření propustnosti skel?
Kdyby se ty peníze radši vrazily do zlepšení kvality cest, křižovatek a značení, bylo by nehod méně...
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 13:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 14:02
Re: doufejme
A to z jakýho důvodu? K čemu potřebuješ oční kontakt. Tmavý skla bráněj akorát tak kamerám ve vyfocení obličeje, ale rozhodně nejsou nijak nebezpečný. Kocour má pravdu, místo toho aby řešili takovýhle blbosti, to ať radši zpravujou silnice.
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 14:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 4hill
7. 1. 2012 17:50
Re: doufejme
Zkus s tím v noci couvat nebo sledovat něco v zrcátku... :-!
7. 1. 2012 17:52
Re: doufejme
Nemyslim si že je to problém. Rosvícený světla v noci uvidíš tak i tak. Já osobně nijak ztmavený skla nemam, ale taky nemam nic proti.
Avatar - Slavek-TDM
7. 1. 2012 18:10
Re: doufejme
Ja mam na aute atestovany folie, jen na zadnich oknech a bocnich v kufru a v noci se s tim couva napikacu. Folie tam mam kvuli detem. Nesnasim, kdyz ma nejakej vocas zatmaveny skla u ridice tak, ze zkrz neni videt dovnitr. Kdyz jedu na skutru nebo na motorce a vidim auto na krizovatce odbocujici vlevo, tak ikdyz jsem na hlavni skoro zastavim a zvlast v noci me ridici s foliema prehlizej. Mam jedno svetlo a jeste min sviti... To je pak na facku, ale minule s takovym autem jela mlada maminka, ktery takhle vytunil auti jeji starej... :no:
8. 1. 2012 15:00
Re: doufejme
Tak pod to se podepíšu!
Avatar - Nerez
7. 1. 2012 22:12
Re: doufejme
Rozhodně přáspěje k bezpečnosti samotných policistů. Ti nikdy neví, koho zastaví a když nevidí, co se v autě děje, je situace hned o hodně nebezpečnější.
Avatar - Special-line
7. 1. 2012 13:18
Max. rychlost
Na TV Nova říkali že jede 250 km/h, říkám si co to teda má asi za motor. Na pohled vypadala normálně. Teď koukám že tam je běžné 1,8 TSI 118 kW. Takže zase další nepřesnost ve vysílání TV Nova, jak překvapivé 8-s

EDIT: V článku je okolo 240 a skutečnost pro 1,8 TSI 223 km/h tak to není zas takový rozdíl jak jsem si myslel ale když jsem slyšel 250 tak to ve mě jasně evokovalo motor který se normálně nedává a také proto že to není model RS.
Rozbalit vlákno
22
7. 1. 2012 14:15
Re: Max. rychlost
223 je podle mně plně dostačující pro 99% případů
ještě aby ten článek mezi volantem a sedačkou byl ok a je super dílek do skládačky pro zlepšení situace na silnicích (kdyby teda byly všude)
Avatar - Special-line
7. 1. 2012 14:18
Re: Max. rychlost
To nepochybně ;-) Jen jsem možná rychleji diskutoval než jsem četl článek ;-) A možná jsem trochu doufal že tam je nějaký výkonnější motor, bylo by to určitě zajímavé:)
7. 1. 2012 21:29
Re: Max. rychlost
Jestli si jel nekdy aspon jednu z tras tady vyjmenovanych at uz Hradec - Nachod (polsko) nebo Hradec- Jicin. Je tam provoz ze se tam neda predjizdet ve vsedni dny od 7dmi do 18ti hodin jsou to nejhorsi silnice co u nas v kraji sou. ikdyz se najde silenec povetsinou audi (ty auta se mi libi ale je to tak :D) kterej se tam zuby nehty snazi predjizdet.... Uvidime jak ty octavky poslouzi doufam ze nebudou stat ve mestech hned za znackou a merit 50tku.....

Mela uz tu davno byt dalnice ale to je otazka penez na tu si jeste pockame :-)
Avatar - Ronault.
7. 1. 2012 22:51
Re: Max. rychlost
Nedávno jsem tam jel a je pravda, že provoz tam byl slušný, z druhé strany silnice alespoň v tom úseku relativně široká a někteří se tam při předjíždění opravdu nes"r"štvali... hodně bez rozumu... přitom by stačilo chvíli počkat, pokud se nepletu, tak před náchodem je dvouproudé stoupání, kde se dá předjíždět bezpečně... ale vysvětli to bezmozkovi... 8-s
7. 1. 2012 23:00
Re: Max. rychlost
Ano je tam dvouproude stoupani a toho taky vyuzivam jenze pak tam jede v levym felicie ktera evidentne na to nema a blokuje vsechny ostatni...

Je to moje pravidelna trasa 2x az 3x tydne musim do nachoda a co tam ty lidi nekdy v tom stoupani predvadej je nemozny pritom je tam i ten pravy pruh ted opraveny a je na nem lepsi asfalt nez v levym..... Jenze to je takovy to uvazovani ted jedu ja a at pojedu sebepomalejc tak proste pojedu v levym....
Avatar - Ronault.
8. 1. 2012 00:19
Re: Max. rychlost
Jo, to je pravda. Zrovna když jsem tam jel, tak se rozhodla stodvacítka, že ty kamiony v tom stoupání taky předjede... no, co budu povídat, my všichni, co se těšili, že je předjedeme, jsme blikali >:D A pak blikal na mě týpek s nějakým maerickým osmiválcem, protože když se ta škodárna zařadila, tak ta má atmosférická jednašestka sice zrychlovala, ale ne tolik, jak by si pán s osmiválcem přál... takže blikání v tom stoupání bylo habaděj >:D
8. 1. 2012 07:40
Re: Max. rychlost
Takovýhle brzdy provozu jako ty mám nejradši >:-[] :-)
Avatar - petrumr
8. 1. 2012 08:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
8. 1. 2012 22:16
Re: Max. rychlost
Jak který, jak který.... >:D

Ne vše má tuhou zadní a z 5litru 180 HP, to platilo v době po ropný krizi, ale ta už je ta tam, jen to někteří nestihli zaregistrovat.

Na zdejší vozový park střední a vyšší třídy tvořený z 90% nafátky či R4 benzín ty americké V8 pořád bohatě stačí, těch 300-400 HP a zrychlení 5-6,5 s na ty dieslové perly s turboekfektem pořád stačí, vč. těch nových.
8. 1. 2012 11:35
Re: Max. rychlost
No ja mam nastesti diesel >:D Takze na pruzny zrychlovani je to v pohode >:D Nebo je tam typicky ze jedou dve auta vedle sebe stejne rychle a to uz teda je opravdu o nervy...
Avatar - Barrichello
8. 1. 2012 22:12
Re: Max. rychlost
Já to nebyl s tou V8kou.....

Ale je pravda že mě je fuk zda je kopec nenbo není >:D
Avatar - kari.laz
9. 1. 2012 09:30
Re: Max. rychlost
Plahočíš se pořád stejně pomalu co? >:D
Avatar - Barrichello
9. 1. 2012 10:30
Re: Max. rychlost
Ne ono to jede pořád stejně, jen se nmírně zvednou otáčky.
Jedu si svých 110-140 kopec nekopec. Narozdíl od jiných kterým dochází v kopci dech a jedou na rovince 140 a v kopci s bídou 120....
Já je pak předjíždím >:D
8. 1. 2012 18:11
Re: Max. rychlost
Pánové, na ministerstvu dopravy existuje mapka s největšíma frekvencema dopravy na sil. I. tříd a nejnebezpečnějších silnic I. tříd. Víte které v nejdelších úsecích vedou???
Je to I/35 HK - Ulibice a I/33 HK - Jaroměř!!! A co myslíte, že se s tím letos udělá??? Koupí se auta na měření, co k tomu dodat... Kocourkov je úplná truchlohra.
7. 1. 2012 17:41
Re: Max. rychlost
223 km/h fuj to som si ale oddýchol. Najpomalšie auto z tých čo teraz jazdím má max tuším 227km/h takže v pohode.

btw.vie mi niekto vysvetliť (zrozumiteľne a reálne -nie podľa vlastných dohadov) ako sa meria za jazdy rýchlosť protiidúcich vozidiel?
Nové octavie mají radar schopný měřit za jízdy rychlost vozidel v obou směrech, a to i v noci.
7. 1. 2012 18:02
Re: Max. rychlost
Rychlost mereneho vozidla vzhledem k mericimu minus rychlost mericiho vozidla vzhledem k zemi. Jak jednoduche.

To, ze ma tvoje auto o 4kmh vyssi maximalku nez to policejni neznamena, ze te nemuze zmerit. To by mel chapat i podprumerne bystry clovek.
7. 1. 2012 20:56
Re: Max. rychlost
niekto asi nerozumie irónii ale čo sa týka toho merania, tak myslím také, ktoré bude presnejšie než plus/mínus 5Okm/hod (márne som predpokladal, že namiesto trápneho osočovania a vykladania všetkým známych matematických vzťahov dostanem odkaz na konkrétnu technológiu ktorá takéto meranie umožňuje)
7. 1. 2012 21:14
Re: Max. rychlost
Jake plus/mínus 5Okm/hod? Pise se rok 2012, polovina planety ma u sebe chytrou krabicku, z ktere si zavola, zasurfuje, zahraje atp. Zmerit rychlost jedouciho vozu nebude asi az tak velky problem, umely to auta uz pred sto lety. Rychlost protijedouciho auta pomoci radaru taky neni problem merit.

Co jsi cekal?
7. 1. 2012 21:49
Re: Max. rychlost
čakal som fundovanú odpoveď ale tej sa zjavne nedočkám. napoviem: certifikácia, kalibrácia, podmienky a presnosť merania
7. 1. 2012 20:36
Re: Max. rychlost
Jseš king a my ti tleskáme...
8. 1. 2012 15:40
Re: Max. rychlost
Nevím, ale na okreskách asi není maximálka 220 nebo 250 důležitá tak moc, jako zrychlení. Teda akcelerace při rychlostech nad 80. A to tady asi fakt není nic moc. Ale důležitější je asi možnost dokumentovat skoro cokoliv uvidí a šance valnou část aut dohonit. Já mám sice auto mnohem silnější, al asi bych se s nima nehonil.
Avatar - GM.rja
7. 1. 2012 13:26
Rozumný výběr
Toto je výběr rozumu, přesně jak píše "jets_cz". Na rozdíl od výběru dálničních policejních vozidel - tam blahopřeji k idiocii výběrové komise - odebrat občanské průkazy pro nesvéprávnost.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 13:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 13:55
Re: Rozumný výběr
buď trochu přejícný, i úředníci a Heller musí vydělávat ne? Možná kdybychom tam byli my a měli tu možnost tak bychom se z 99% zachovali stejně... tím nechci říct že s tím souhlasím, jenom ruku na srdce, zachovali bychom se sami jinak?
já spíš nerozumím té jejich taktice, několikrát jsem je na dálnici potkal, vždycky jeli 130-140km/h...
já bych spíš jel pomalu před nějakým kamionem a když by kolem mě někdo profrčel tak ho nechal kousek odjet a pak na něho vlítnul...
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 14:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 16:20
Re: Rozumný výběr
no jo, ale když pojedou pomalu ve skrytu tak aby nebyli na první pohled vidět a nikomu nezavazeli tak stráví na dálnici víc času a je větší pravděpodobnost že někoho lapé ne?
7. 1. 2012 17:46
Re: Rozumný výběr
Přesně tak. A jako bonus spálí méně paliva.
Avatar - twistedTSD
8. 1. 2012 10:47
Re: Rozumný výběr
A tohle je problém našeho národa. Ono krást je podle něj vlastně normální. Pak se nedivme, jak to tu vypadá.
8. 1. 2012 11:03
Re: Rozumný výběr
první věta byla ironie jestli jsi to nepochopil...
stejně - můžeš na 100% říct že kdybys byl úředník s 25000,- čistého a měl jsi možnost dostat se k několika milionům které dostaneš buď ty nebo úředník z vedlejší kanceláře, že bys řekl NE?
já aspoň otevřeně přiznávám že nevím, na jednu stránku úplatky odsuzuju jako všichni kteří je nedostávají, ale kdybych se do té situace dostal tak teď momentálně NEVÍM jak bych se zachoval. Mít "čisté svědomí" nebo mít splacenou hypotéku, zajištěné děti, mít na háku nějakou krizi, mít na háku jestli přijdu o práci nebo ne.... No a holt si myslím že 99% lidí taky nemůžou bez jakékoliv pochybnosti říct že by to nevzali z hromádky ze které si buď vezmou oni nebo někdo jiný a NIC s tím nejde dělat. To jedno procento lidí kteří to říct můžou na toto fórum nechodí...
Avatar - twistedTSD
8. 1. 2012 23:28
Re: Rozumný výběr
Snažím se žít podle určitých zásad, ale samozřejmě není možné s jistotou říct, že bych to nevzal. Nikdy jsem v takové situaci totiž nebyl. Považuji to nicméně za nemorální...A neber to tak osobně, jen jsi mi zkrátka nahrál na onen problém. Problém, který, očividně ne zřídka, zbytečně vycucává stát a naděje na zlepšení asi moc velká není...
9. 1. 2012 07:22
Re: Rozumný výběr
mám úplně stejný postoj a názor :yes:
už jsem přišel o hodně obchodů ve firmě protože jsem odmítl úplatek dát a stejně opravdu nevím jestli bych v takové situaci řekl ne...
7. 1. 2012 13:56
Stejně je
za chvíli rozstřelej... >:D :yes:
Rozbalit vlákno
0
7. 1. 2012 15:22
Tak, a za chvíli
si silnější motory než např. 1,2 TSi či podobné můžeme narvat tak maximálně do sekaček! Za každým rohem radar, to je tedy budoucnost! Jdu do garáže a vyšroubovávám z motoru 2 svíčky! :-( :no:
Rozbalit vlákno
14
Avatar - Special-line
7. 1. 2012 15:25
Re: Tak, a za chvíli
Bohužel, v běžném provozu se rychlost dodržovat musí. Jinak na těch silnicích nevydržíme.
8. 1. 2012 18:04
Re: Tak, a za chvíli
Ale vždyť to není jen o rychlosti, je to o " cocotech" na silnici, kteří jedou 80km, myslí si jak jedou bezpečně, ale co za sebou vytvářejí , to je neskutečné a je to nezajímá! Takových "cocotů" je na našich silnicích hromada. Vždy když je nějaká fronta, tak tam je buď Avie nebo cocot se Š 120 nebo Š Favorit. Co tyto " blesky" ve špičkách na silnicích vytváří je strašidelné!!! Ať se pak nikdo nediví, že někomu z toho " cákne" a něco při předjíždění vyvede. Ale on jezdí bezpečně!!! Je to nejen o bezpečnosti, ale snad i o plynulosti silničního provozu, nebo už NÉ ?
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 15:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 16:54
Re: Tak, a za chvíli
Krásne príspevky vymytých mozgov >:D ."mně nedělá problém jet v mezích zákonu jakýmkoliv dopravním prostředku" - si jasný produkt Systému, ľudská schránka bez ducha chodiaca po svete. Rýchlostné limity sú pre blbcov a pre čerstvých absolventov autoškoly, pre nikoho iného... Ak niekto po 20 rokoch šoférovania ide po ceste 1.triedy 90km/h v Mercedese E, je len vymytý mozog, nič viac (až na prípad vyššieho veku šoféra, tuná uznávam, že starší ľudia už nemajú tie reflexy a pochody také briskné).
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 17:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 1. 2012 20:01
Re: Tak, a za chvíli
Zákon ...

Těch 90 platí za sněhu a náledí i za sucha, tepla a sluníčka; na rozbitý okresce i rovný silnici pro 4 auta; za hustýho i žádnýho provozu. Jet za dobrých podmínek trasu Mladá Boleslav-Jičín ve 120 je daleko bezpečnější než jet v zimní vánici Vrchlabí-Jánské lázně v 70.

Kolikrát jsem viděl silničáře hodit ke krajnici 30 km/h, nikdy to neukončit a další křižovatka někde za pět kilometrů - taky mám jet celou dobu 30, jak "zákon" káže?

Nechci v žádném případě vybízet k nebezpečně rychlé jízdě, jenže rigidní rychlostní limity toho povětšinou taky moc neřeší. A protože jsou špatně nastavné, tak je řidiči ignorují (kolikrát i dědové "klobouci" jezdí po vesnicích 65, stejně jako mimo ně), a tím pádem ignorují i ty limity, které smysl opravdu mají.
7. 1. 2012 17:51
Re: Tak, a za chvíli
S timhle ses uz narodil, nebo to mas po uraze? Pokud se velikost ducha meri mirou porusovani zakona, tak kazdy vezeni je takova filozoficka fakulta, ze?
Avatar - 4hill
7. 1. 2012 18:00
Re: Tak, a za chvíli
A ty pruhy na silnici taky pro tebe neplatí,že?Jediný kdo tu má "vymytý mozog" jsi ty.Už tak je to na silnicích o hubu...jak by to vypadalo kdyby si kdejakej chytrolín směl jezdit jak chce... :-(
7. 1. 2012 20:43
Re: Tak, a za chvíli
Vymytý mozek tu zatím předvádíš jen ty.. Bud jsi lehce zaostalej puberták, který se snaží upoutat pozornost a nebo zakomplexovanej chudák, který nic v životě nedokázal a tím že jezdí jako prase si zvyšuje sebevědomí...právě takoví na silnicích nemaj co dělat...bez debat! :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Avatar - kari.laz
9. 1. 2012 09:48
Re: Tak, a za chvíli
U takových jako ty si lidi oddychnou, když je najdou omotaný kolem stromu. Podle tvých slyntů pochybuji, že tvá dutina lebeční obsahuje cokoliv jiného, než vzduch.
7. 1. 2012 17:03
Re: Tak, a za chvíli
Tak koukám, že nadsázka je tady některým jedincům dost cizí ..... :no:
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 18:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2012 18:40
Re: Tak, a za chvíli
Jistě, jinak bych nemohl mít řidičák tak dlouho, jako ho mám a najezdit už přes jeden milion kilometrů, nebo myslíš, že ano? A upozorňuji, že nehodu jsem měl jednu, v roce 1997 u Myslotína se svou novou Octaviou I. Tak dobře si to pamatuji. :-)
7. 1. 2012 19:02
rozumná volba
Ono bylo smutné, když jsme my kupovali ultra výhodná Mondea ST220 a pár předražených Transitů a v GB, mekce sportovních vozů, kupovali RS I a jak si chrochtali.. A bylo to za polovic.
Rozbalit vlákno
7
7. 1. 2012 22:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
7. 1. 2012 22:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2012 01:21
Re: rozumná volba
aspoň je vidět, že všechna česká média neoperují s jednou zprávou, otázka, kde je pravda. Ale jezdili s nimi pár roků, tak to třeba tak strašný nebylo...
8. 1. 2012 06:05
Re: rozumná volba
Jezdi s nimi do teď, naposledy jsi je mohl vidět v TV při pohřbu Havla, jako doprovod vládních kolon. Jediná chyba prý byla že se tam údajně nedal zastavět radar. ;-)
Avatar - petrumr
8. 1. 2012 08:51
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2012 09:09
Re: rozumná volba
My myslíme RSka v GB, nebo STčka v ČR :-)
Avatar - petrumr
8. 1. 2012 18:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2012 00:07
Zbytečný humbuk...
Dokud se nezruší "osoba blízká" a teď i "osoba nedávno zemřelá", tak všechny tyhle rádoby policejní akce postrádají jakýkoli smysl. Pokud řidiče nechytí a nezkasírují na místě, tak se 70% přestupků na úřadech hází do koše pomocí dvou výše jmenovaných osob. Díky všeobecně klesající morálce společnosti mají i policajti minimální autoritu podobně jako učitelé a další pdobné obory. Dnes již se již ani řidiči nesnaží schovat mobil, když za nimi či v blízkosti nich jede policejní auto... :no:
Rozbalit vlákno
2
8. 1. 2012 01:25
Re: Zbytečný humbuk...
svoje ústavní právo chci zachovat >:-[] To s tou klesající morálkou se děje už 50 let, to jsi si toho všimnul až teďka? A jak si vytvořit morálnku a respekt? Bezchybnou a rychlou prací, kterou ovšem policisté ne vždy vykonávají... Ale na druhou stranu taky ne vždy nmají prostředky a prostor.
8. 1. 2012 14:43
Re: Zbytečný humbuk...
Hmm, svoje ústavní právo si chci zachovat. Zrušme tedy silniční polici, když si chcete zachovat svoje ústavní právo.... :no:
8. 1. 2012 10:39
Takže zase VW:-)
No tak vybrali chudšího Passata no ;-) . Ale jinak nutno uznat, že rozumná volba....
Co se míry překročení rychlosti týče.... Policisté jsou taky jenom lidi, navíc honění tabulkami a doufám, že nikdo z Vás nevěří povídačkám prezidia, že jim o množství přestupků..... Zkrátka, když budou celé dny jezdit a chytí jednoho, co svištěl 300, tak dostanou po....j...b, takže raději chytí 20 malých ryb. Dovolím si tvrdit, že by to tak dělalo 99%z nás. A ještě jedna noticka - rozhodnutí o překročení povoleného limitu je vždy naší volbou, takže když na to šlápnem - oni nás k tomu nikterak nenutí......
Ad maximální rychlost těch Octavií.... První zprávy bulvární modly Nova - že to švihá 250 za hodinu, mne vedly k domněnce, že tam bude něco nestandardního - ale ouha - klasika. Ale i ta plně stačí... Hrdinské řeči, že mám rychlejší auto - nenechte se vysmát... Kdo z Vás se i s rychlejším autem pustí do "ujížděčky"? Pokud jste tedy zrovna neudělali Group4, nehodili tchýni do vápenky nebo zrovna neujíždíte na vitaminu cé, tak pokorně zastavíte sklopíte uši a cálujete... jak prosté.....
Rozbalit vlákno
2
8. 1. 2012 15:06
Re: Takže zase VW:-)
V Passatech je rychost do 150 pod jejich rozlišovací schopnost, protože mají nastavenou toleranci na 15% nad limit 130. Oni fakt pasou po nesprávném způsobu jízdy a závodnících. jo, a "vyblikávačích" a těch, co se lepí na kufr. Mírné překročení s nima nehne. Ale to všude v Evropě, kromě Ukrajiny >:-[] Tam tě zkásnou za rychlost a ani nemusí mít radar! Fuj, to je hnusná země. A hned chtějí 20-50 US doláčů!
8. 1. 2012 17:51
Re: Takže zase VW:-)
Máte pravdu hnus fialovej, srab, nešťovice a šmelina !!!
8. 1. 2012 14:17
téměř 300
Věřím, že panu Duškovi jezdí jeho šestiválcový Pašíci v automatu velmi dobře a rychle a jeho hoši jsou s nimi spokojeni, ale ať ho také někdy svezou a vezme si do ruky přesnou GPS navigaci a podívá se, co jeho "téměř 300km" znamená. Na to, aby se Pašík opravdu přiblížil skutečné rychlosti 300km/h, tak by musel prodělat velké a zásadní změny! Umím si představit, že se jeho hoši z kopečka přibližují tachometrové rychlosti 280....ale vše to ostatní je pohádka, i když se pěkně čte. Jinak přeji hodně šťastných kilometrů a ať Vás autíčka těší a nerozbijete si je.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petrumr
8. 1. 2012 18:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2012 14:59
maximálka
Hmm, taky mám obavu, že budu na hradecku stíhanej za 100 mimo obec.
Myslím, že jezdím bezpečně, ohleduplně, 50 v obci je mi svatejch, vždycky se snažím mít auto v naprostým pořádku....prostě jedný, co nejsem schopnej či ochotnej dodržovat, je 90 mimo obec. Jezdím docela hodně a na našich cestách bych se nikdy nikam nedostal. Pro normální přepravování je bohužel 120 mimo obec a mimo špičku asi nezbytný minimum.
To co tady píšou někteří borci (atmosférická 1,6 brzdí v předjížděcím pruhu), je na zabití. Buď se smiř s pomalým přejížděním, nebo si pořiď silnější auto.
Rozbalit vlákno
3
8. 1. 2012 17:48
Re: maximálka
Máte pravdu, to byste nikam nedojeli! Tenhle debilní "nákup" udělá zase cesty nervóznější a pomalejší. Zase bič na motoristy nic jiného neumějí. Motorista je ten největší zločinec a je třeba ho oškubat. To takhle dostavět dálnici D11 k Polsku, to ani náhodou, zase se tento rok nepostaví ani 1 metr!!! Ale buzerovat se na těchto silnicích bude a jak je vidět, tak FEST !
8. 1. 2012 21:59
Re: maximálka
Já jsem taky Hradečák, obě silnice dobře znám, jezdím a starám se zhruba tak jak píše Petr ( 60/110 ) a naštěstí na těhlech cestách se ve špičce jezdí spíš 80, takže snad nebudou mít tolik práce :-)
Avatar - DaewooMaster
9. 1. 2012 13:42
Re: maximálka
Přesně! Skutečný příspěvek k bezpečnosti na uvedené silnici z Hradce Králové na Náchod bude, až tam nebudou ty nekonečné štrúdly polských kamionů a nikoliv, že tam začne kličkovat jedna "nenápadná" oktávka navíc! :no: Kdyby radši dodělali tu dálnici, protože takhle je to v témhle části HK souvislý špunt plný kamiónů a to nevyřeší ani 20 zmenšenin Passatů... ;-\