Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini: Koncept SUV ještě letos, nástupce Gallarda za dva roky

Italská automobilka rozhodla o podobě třetí modelové řady, chystá se i její hybridní varianta.
Zpět na článek
31. 1. 2012 08:13
1. 3. 2012 16:38
1. 3. 2012 16:41
31. 1. 2012 08:13
SUV
SUV = rakovina automobiloveho vkusu z USA?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - curwasportiva
31. 1. 2012 09:28
Jen houšť a větší kapky
Vypadá to, že Lambo se po půl století velkou oklikou vrací zpět k výrobě traktorů... >:-[] :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kosmonaut
1. 2. 2012 06:29
Re: Jen houšť a větší kapky
Opravte mne, ale mám dojem, že Lambo traktory stále vyrábí.
31. 1. 2012 12:39
Peníze až na prvním místě
No nic no.. Třeba Estoque příjde za rok po tomhle SUV.. Snad se jim to SUV povede stejně jako Porsche..
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Alpinis182
31. 1. 2012 14:15
Konec světa...
se blíží... Když už i Lambo nejspíš bude mít své SUV... 8-s :no: Bože, kam ten svět spěje... :
Rozbalit vlákno
5
31. 1. 2012 16:41
Re: Konec světa...
Jenze diky tomu, ze bude mit SUV bude moct vyrabet i to co dela dnes. Sportovni auta... Ten kompromis nekde musi byt a jestli si ho nechces koupit a nelibi se ti, tak si ho nekupuj, ale najde se mnoho jinych lidi, kteri maji penize a jsou ochotni je utracet, ale na druhou stranu pozaduji urcitou prakticnost a priznejme si ze auto je vsude urcitym znakem postaveni cloveka a kdyz to bude lamborghini a zaroven si v tom odveze bagy na golf a nejakyho toho chrta tak to pro ne bude dokonale.....
31. 1. 2012 18:17
Re: Konec světa...
To nie je kompromis z nudze. Toto je len praobycajne zahodenie hrdosti a poklaknutie pred vidinou lahkeho zisku zo segmentu SUV :no:

PS: tie myticke golfove bagy by urcite zvladol aj Estoque ;-)
31. 1. 2012 19:31
Re: Konec světa...
Jo Estoque to byla nadhera, uprime nechapu proc ho nezacali delat kdyz uz i AM zacal s Rapide a evidentne ma uspech :-) bylo by to mensi zlo nez SUV.

Ale stale budu tvrdit ze pokud zaruci SUV od lamborghini pokracovani sportovnich modelu, jsem pro. Ikdyz to bude prevlecena Q7 nebo Cayenne, ikdyz toho se trochu obavam....
31. 1. 2012 22:05
Re: Konec světa...
Lamborghini mělo SUV už v minulosti, v 80. letech. A byla v něm V12 z Lamborghini Countach.
Avatar - Alpinis182
1. 2. 2012 08:31
Re: Konec světa...
To jsem ještě tahal kačera :-)
Mě to prostě nesedí tahle koncepce pro tuto automobilku :/
31. 1. 2012 15:42
Asi jsem se zbláznil
ale jak tak nad tím přemýšlím, přijde mi to logičtější než super sedanocoupé. Jak je zmíněno, pro Lamborghini to není něco uplně nového, byť LM002 byla v podstatě velmi omezená limitka. Designem je dnešní lambo velmi vyhraněné a na přenos designového jazyka do kategorie SUV jsem velmi zvědav. Je zde šance v rámci třídy opravdu šokovat. Toto jsem u Estoque necítil. I Rapide mi přijde "nepatřičný"
Rozbalit vlákno
0
1. 3. 2012 16:38
lambo
vůbec dnešní lamba mi už nepřijdou tak extravagantní a převratný jako dřív, už je z toho rychlejší derivát volkswagenu, škoda...
Rozbalit vlákno
0
1. 3. 2012 16:41
estoque
strašná škoda, že se vzdali tak nádhernýho konceptu jako Estoque. myslim si, že by byl výjimečný i mezi těma Rapidama, Panamerama a A7/A5 sportbackama, klasická luxusní limuzína - nejspíš velikostí nad CLS - by bylo úžasný, suv je trapná móda... doufám že pujde aspoň o něco superzávodního a výjimečnýho jako byl LM-002, to nebyla leštěnka :-)
Rozbalit vlákno
0