Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prodeje Lamborghini meziročně vzrostly o 23 %

Meziroční nárůst prodejů italské automobilky byl způsoben především velkým zájmem o loni představený model Aventador.
Zpět na článek
2. 3. 2012 10:56
3. 3. 2012 10:26
3. 3. 2012 22:53
4. 3. 2012 02:27
4. 3. 2012 10:43
4. 3. 2012 14:46
2. 3. 2012 10:56
Arogance
Takhle si představuji supersporty. Odpovídající výkony, arogance, nadřazenost. Tato auta vulgárně křičí na své okolí. Tohle je stále Lamborgini tak, jak se profiluje již od dob Miury. Líbí se mi, jak tato automobilka stále velmi vysoko staví dojem, který jejich auta musí vyvolávat.
Díky za tyto nadšence. Enzo, Ferruccio, Ettore, Carol, Horacio, Christian von a další.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - theolli
3. 3. 2012 10:26
Re: Arogance
Ja bych s tebou nesouhlasil,myslím že právě vstupem VW se z Lamba vytratila vyjímečnost,exclusivita snad jen vykon a sportovní kategorii si to zachovalo! Někde jsem četl kritiku že po usednutí do kokpitu znalci VW rozpoznávají ovladače ze svých limuzín :-( No nevím,nevím asi by se mi to nelíbilo a když exclusivní auto a měl bych na to tak rozhodně ne německýho Itala /nebo Italskýho němce?/ ale třeba tohle : [odkaz] to nebudeš na dálnici předjíždět a potkávat v protisměru >:D Za mě jednoznačně :no: VW Lambo zabil!
3. 3. 2012 19:35
Re: Arogance
Jako obvykle o tom víš houno.
Nebýt VW, Lambo by bylo dávno mrtvou značkou. Před vstupem koncernu, vyráběli nepohodlné, kazivé, rozhrkané bestie, které nešly pořádně řídit. Až koncern z něj udělal supersporty, které nejsou všem pro smích.
Avatar - white label
3. 3. 2012 22:45
Re: Arogance
Tak tos taky přehnal..., to je diskuse ode zdi ke zdi, z jednoho extrému do druhého/opačného.

P.S. Je třeba si uvědomit, že sem chodí (proti koncernu) diskutovat ti nejlepší řidiči na světě, kterým ta nezkrotnost a jistá záměrná nedokonalost původního Lamba šíleně chybí a proto se dnes v koncernových beráncích typu Aventador se k smrti nudí... 8-s >:D
Avatar - theolli
3. 3. 2012 22:53
Re: Arogance
No vida, koncern nakonec dělá záslužnou práci, rozhrkané herky představuje na auta. Ty jsi ale kus pitomce, ;-\ oni nešli řídit a až koncern z nich udělal auta, Bravo
Avatar - white label
3. 3. 2012 22:39
Re: Arogance
Typicky profláklý omezený pohled zaslepeného antnikoncernového "trouby", který si plete vzkříšení se zabitím..., ale aspoň, že jeden antikoncernový bojovník se tu ukázal, ty ostatní nadpis evidentně nepřilákal, naopak. Jo kdyby tu bylo něco negativního ohledně Lamba/koncernu VW, tak už je tu aspoň 500 příspěvků... >:-[]
Avatar - HitmanPB
4. 3. 2012 02:27
Lambo
Už iba slovo Lamborghini vzbudzuje emócie.
Design vozidiel nepotrebuje komentár, pre mňa No. 1. :-!
Rozbalit vlákno
2
Avatar - theolli
4. 3. 2012 10:43
Re: Lambo
otázka vkusu,pro mě třeba je 1čka Aston
Avatar - HitmanPB
4. 3. 2012 14:46
Re: Lambo
Aston Martin vyrába krásne autá, o tom niet pochýb.
Viac emotívnejšie mi však vychádza Lambo. Ako hovoríš - každému sa páči niečo iné.