Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pagani Cinque, Ferrari Enzo, Koenigsegg... I taková auta potkáte v Číně

V čínském Klubu sportovních aut je v současnosti registrováno zhruba 700 vozů, nechybí mezi nimi ani opravdové rarity.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
31. 3. 2012 10:51
cina uz davno nie je trh kde sa vyvazaju len lacne sra.cky
za par rokov tam bude viac luxusnych a sportovycch aut ako v celej europe :yes:

india tiez rastie pekelnym tempom :yes:
Rozbalit vlákno
4
31. 3. 2012 21:58
Re: cina uz davno nie je trh kde sa vyvazaju len lacne sra.c
Ano bude tam spousty těch luxusních aut, pak dlouho nic a pak povozy s koňmi, rikše a auta starší 100 let. Přesně jako třeba v rusku.
Avatar - idam.i
1. 4. 2012 00:10
Re: cina uz davno nie je trh kde sa vyvazaju len lacne sra.c
Neviem.čo presne o Číne vieš,ale asi to nebude nič moc.Treba sa zobudiť a zistiť ako to frčí vo svete.Keď sa známi v Číne pýtali,prečo vyvážujú taký mizerný tovar,tak sa len smiali. Povedali,že čo si kto objedná to aj dostane.Ale tie habraky čo vyvážajú u nich doma už nikto nechce,tak sú radi,že to majú kde ešte voziť.Spomeńme si na Kórejske auta a dnes sa nestíhame diviť.Bohužial nás takto o pár rokov prevalcujú aj Čínske auta a nebude nám z toho do smiechu. :-(
1. 4. 2012 14:45
Re: cina uz davno nie je trh kde sa vyvazaju len lacne sra.c
Chtěl jsem poukázat na jinou věc. V číně je obrovská propast mezi vyšší vrstvou a ostatními lidmi. Zatímco majitelé továren kupují luxusní auta ,tak dělník v nich žije za dolar na den. Takto to funguje ve většině odvětvích. Pobřežní část číny je na tom relativně dobře a už se zde mají lépe i ostatní lidé ,ale vnitrozemí je úplně jinde. Jakmile by se dostal dělník v továrně nebo prodavač v obchodě na úroveň průměrného čecha tak by se ekonomika číny zhroutila. Čína v podstatě profituje jen na tom svém kapitalisticko-komunistickém zřízení. Protože díky diktatuře tam dělník dělá za 10 centů na hodinu a drží u toho hubu. Zaveď tam plnohodnotnou demokracii a kapitalismus a číná se ocitne v občanské válce.
Avatar - 4hill
1. 4. 2012 01:57
Re: cina uz davno nie je trh kde sa vyvazaju len lacne sra.c
Jen díky tomu že jim přenecháváme naši práci s vidinou snadného zisku či stěhujeme výrobu kvůli levným provozním nákladům bude z číny supervelmoc.Země která nezná svobodu projevu,nemá ekologické cítění či sociální ohledy vůči svým vlastním lidem.Přijde doba kdy nám a našim dětem nebude zle jen z jejich jedovatých hraček..kupředu levá.. :no: