Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Porsche 911 Turbo – Kupé staticky i v pohybu

Letošní autosalon ve Frankfurtu nad Mohanem bude místem premiéry modernizovaného Porsche 911 Turbo, které dostalo nový motor o objemu 3,8 litru.
Zpět na článek
15. 8. 2009 10:41
15. 8. 2009 20:21
15. 8. 2009 20:41
neregistrovaný "Adam"
16. 8. 2009 20:59
15. 8. 2009 10:41
kola
911 je pro mě dizajnově top auto současného trhu vybroušené lety dle mého k dokonalosti..Ovšem proč mu obuli tak odfláknuté a fádní kola nepochopím ;-\ Vypadájí jako staré rondelly z 90-tých let, totálně bez nápadu..Pokud to má na svědomí BBS, tak je to velmi smutné..Turba měli vždy špičkový dizajn kol, počínaje tím prvním.. Další věc, co nechápu je, proč má turbo s pevnou střechou kola se středovou maticí a turbo kabro kola se šrouby? :*) ale jinak nejhezčí vozítko :-)
Rozbalit vlákno
3
15. 8. 2009 20:21
Re: kola
V jednoduchosti je síla... Mě se celkem líbí, asi budou lehký a na údržbu vynikající.
neregistrovaný "Adam"
15. 8. 2009 20:41
Re: kola
Ta kola na videu jsou za příplatek, standardně by mělo i coupé mít kovaná kola se šrouby, která jsou na propagačních materiálech vidět na cabriu. Každopádně musím přiznat, že předchozí Turbo kola [odkaz] se mi líbila podstatně víc, na tahle s centrální maticí už jsem si nějak zvykl a souhlasím s tím, že vypadají hezky jednoduše, ta předchozí ale stejně byla IMHO mnohem hezčí. A ta nová na šrouby mi přijdou taková nějaká... nevím... "tuningová", přijde mi, že by se třeba hodila na Nissan GT-R, ale ne na Turbo. Ale jak říkám, je to jen můj názor ;-)
16. 8. 2009 20:59
Re: kola
jj, me se na Porsche vzdy nejvic libili ty jejich rekneme "klasicke" 5 paprskace [odkaz] i na svoje snad budouci RS6 tenhle design kol chci :-)