Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Registrační značky na přání: Jak je to s nimi doopravdy?

Veřejnost byla o záměru ministerstva dopravy zatím informována jen kuse, což je živnou půdou pro nejrůznější spekulace. Co tedy ministerstvo skutečně navrhuje?
Zpět na článek
4. 4. 2012 17:30
4. 4. 2012 17:30
Eehm
Taakže si to po sobě ještě jednou přečtěte >:D hlavně to Rakousko ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - BruceWayne
4. 4. 2012 20:24
Mě je to jedno
protože si nepamatuji ani jednu rz u mých aut. Raději si pamatuji jiná čísla. To poslední bylo opravdu exelentní, děkuji Janičko z ML>:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
5. 4. 2012 18:50
Re: Mě je to jedno
"...z ML", že by "číslo" z eMeLka? ;-)
5. 4. 2012 23:36
Jak zabránit autům v polopřevodu?
Bude to jednoduché - komu se nepodaří dokončit převod do 10-ti dnů od podpisu smlouvy, zaplatí pokutu 5 - 50 tisíc. Že auto neprošlo na STK nebo evidenčce a převod tím pádem nelze dokončit? Nezajímá. Že má někdo doklady v polopřevodu už třeba několik let? Nezajímá. Navíc přepis by se měl platit 2x. Jednou při odhlášení, podruhé při přihlášení. Pokaždé podle návrhu 1400 Kč. Takže když dnes stojí přepis kolem 800 Kč, nově bude stát 2800 Kč. Taky smlouvy budou muset mít ověřené podpisy - nákup auta už nebude možný o víkendu.
Rozbalit vlákno
0
15. 6. 2021 20:37
Je to jednodušší
Přátelé, já se tady k vám musím zase vyjádřit. Vy se tady všichni chováte, jako byste pracovali na silničním odboru. To snad není pravda. Já jsem se v rychlosti podívala na https://www.atlaso.cz/auto-moto/ a zjistila si tolik informací, že bych tady vám všem utřela.. no to je snad jedno. Nebudu takto při večeru sprostá.
Rozbalit vlákno
0