Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zisk Volkswagenu díky rekordnímu prodeji nečekaně vzrostl

Skupina Volkswagen je nyní druhou největší automobilkou na světě. Do roku 2018 chce zvýšit prodej na více než deset milionů vozů.
Zpět na článek
5. 7. 2012 09:17
Prodejnost
oslavujte prodejnost vozu, je to možná naposled, pač prodeje asi budou klesat :*) I když mě je prodejnost značek vozu lhostejná, zajímá mě kvalita, cena vozu a cenová dostupnost při mých financích. Tvrzení my jsme prodali tolik a tolik vozů je akorát marketingový tah pro potenciálního zákazníka, když uvažuje o koupi toho konkrétního vozu.
27. 4. 2012 08:37
Re: Přijde den...
...tahat nohu... >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - Tomas_2002
27. 4. 2012 08:14
Přijde den...
Přijde den, kdy budou všici jezdit ve Volkswagenech a Topperovi praskne cévka, spadne koutek a bude tahat nohu >:D
27. 4. 2012 06:16
No
Ajéje, to bude zase v alejích nablito...viďte korejci >:D . Vy to nemáte jednoduchý takhle při pátku...takový zprávy. Vůbec vám to nezávidím :-) . VW :yes:
26. 4. 2012 18:52
Re: A co Ducati?
Tak to pozor. Osobně si myslím, že Ducati a Mercedes by vytvořili lepší dvojku, tudíž radost nemám. Ale musí to být pro tebe šíleně rozporuplná představa Ducati s dieselem, co? Tak trapný výsledek, ale je to přeci diesel, tak se mi to musí líbit. :-) To už je mnohem méně odpudivá představa traktoru/náklaďáku na benzín, protože to ve své době existovalo a fungovalo se všemi výhodami/nevýhodami.

Jen pro masochisty.
[odkaz]
Avatar - WinDiesel
26. 4. 2012 18:37
Re: A co Ducati?
Z jakých maličkostí se chudí duchem mohou radovat ........ :-|
Avatar - Ham.
26. 4. 2012 18:24
Re: A co Ducati?
Ducati je koupená za 860mio. eur., 19.4 to podepsali a bylo již ofiko oznámeno na TK. Proběhl závod/test Audi TTRSplus vs. Panigale na okruhu a to je vše z novinek.
Panigale TDI prý zatím není připravená takže nic nového zatím není. >:-[]
26. 4. 2012 18:15
A co Ducati?
Škoda, že tam chybí jakákoliv zmínka o koupi Ducati. Nebojte, Ducati TDI se nechystá, jelikož v motocyklech vynikne nevhodnost vznětového motoru pro sport ještě víc než v automobilu.

PS: Proč jsou na auto.cz samé bezcenné novinky o prodloužených verzí všemožných automobilů pro čínský trh? Nikoho to nezajímá, tak si to strčte někam. Prosím kvalitu, ne kvantitu za každou cenu.