Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prodej SAABu firmě Koenigsegg Group se komplikuje

Prodej automobilky SAAB, patřící koncernu General Motors, skupině kolem společnosti Koenigsegg je podle švédského tisku v ohrožení.
Zpět na článek
10. 8. 2009 09:59
10. 8. 2009 10:05
10. 8. 2009 11:42
10. 8. 2009 10:11
neregistrovaný "Smrtakzed"
10. 8. 2009 12:08
10. 8. 2009 12:24
neregistrovaný "Smrtakzed"
11. 8. 2009 00:47
neregistrovaný "yaroukh"
10. 8. 2009 09:59
No...
Hned se mi to zdálo moc jednoduchý. Ale 9-5 je ready, takže věřím tomu, že to nakonec dotáhnou do konce a nadále budeme potkávat nové převlečené Oply >:-[]
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Pierro
10. 8. 2009 10:05
Re: No...
Vypovídej se brácho trochu o tom novém 9-5... ;-) Nějak mám takové divné tušení, že se ti vůbec nelíbí a že hluboce zklamán jsi hystericky proplakal několik nocí co kámo?? >:-[] Ostatně jak o víkendu?? ;-)
10. 8. 2009 11:42
Re: No...
No mně se líbí, ale samozřejmě si počkám na kombíka :-!

Ukázal jsem to i ženuš, jí se taky moc líbil, akorát že prý to bude na ní asi moc velký. Ta už myslela, že jí to budu asi rovnou kupovat či co >:-[] Tak jsem se domluvili, že tenhle koráb bude pro mně, abych jako do té kanceláře jezdil na úrovni :-! , a jí koupím teréňáka -
9-3X, na takovéto domácí ježdění, víme ;-)

Jinak víkend fajn, vařil jsem kotlíkový guláš pro celou ulici, pivečko, řízečky, zákusky, salátek, slivovička, sluníčko a spousta práce v počítači která nějak ne a ne zmizet >:-[]
neregistrovaný "Smrtakzed"
10. 8. 2009 10:11
Re: No...
je fakt že než se dočkáme zase pravého seveřana, tak to bude asi nějakou tu generaci trvat... GM tomu dalo prostě podpásovku a skoro smrtelnou :no:
10. 8. 2009 12:08
Re: No...
smrťáku, nebuď tak negativní.

Mně třeba podvozková platforma nebo motory od Oplu (GM, Fiatu) vůbec nevadí. Při 100tis kouscích za rok nemají šanci tohle všechno ufinancovat z vlastních peněz, detto když prodeje nemají stoupající, ale spíš klesající tendenci, že ;-)

na co by si ale mohli dát trochu majzla jsou detaily - cpát tam čudliky z Vectry a chtít pak za to peníze jak za Medvěda je trošku mimo ;-\
neregistrovaný "Smrtakzed"
10. 8. 2009 12:24
Re: No...
právě že jsem na tohle jak pes - jsem detailista a ještě ke všemu individualista, takže představa, že najdu něco stejnýho v maloseriovým autě, jako ve velkosérii mě doslova straší 8-s ale je pravda, že jinak by tam mohli zamknout a zhasnout...

jsem rád že S vypadá tak jak vypadá a čím víc se bude odlišovat, tím víc ho budu mít rád i když v dnešní době bohužel nezbývá než spadnout do velkosériového prodeje jinak hrozí zánik a nebo z toho udělat pod taktovkou nového majitele vybroušený originální klenot, který má ale velice omezený počet kupců...

No držím jim palce :yes:
neregistrovaný "yaroukh"
11. 8. 2009 00:47
Re: No...
Že to dotáhnou do konce, se domnívám taky. Jen to asi každý myslíme jinak.