Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Muzeum v novém otevře ještě letos

V Mladé Boleslavi se předvedla konečná podoba projektu nového firemního muzea.
Zpět na článek
22. 6. 2012 07:10
22. 6. 2012 08:27
22. 6. 2012 10:29
22. 6. 2012 12:47
22. 6. 2012 13:16
22. 6. 2012 14:00
22. 6. 2012 15:04
25. 6. 2012 07:24
22. 6. 2012 07:30
21. 6. 2012 17:47
Škoda Muzeum v novém otevře ještě letos
to je pořád stejně málo, když jako host přijedu do tohoto muzea a uvaděčka se ke platícímu hostu, který podotýkám mluví češtinou chová povýšeně a arogantně. Její povýšenost mizí v momentě cizojazyčné výpravy , která dorazila do muzea. K čemu potom velkolepé výstavní prostory, když to pokazí pár arogantních a povýšených dívenek hned u vchodu. To jednoho člověka otráví. Na rozdíl od Muzea Tatry , kde se věnují ke všem účastníkům výstavy stejně dobře.A k tomu ještě zvýšené vstupné děkuji nechci.
Rozbalit vlákno
3
21. 6. 2012 18:30
Re: Škoda Muzeum v novém otevře ještě letos
Taky mám tu zkušenost z roku 2008.
Avatar - Hombre_71
21. 6. 2012 18:48
Re: Škoda Muzeum v novém otevře ještě letos
Když si vzpomenu na naprosto neskutečnou ochotu a vstřícnost v Mercedes Muzeu ve Stuttgartu, když jsme tam přijeli se synem na invalidním vozíku - ještě dnes mě zahřeje u srdce.
21. 6. 2012 19:32
Re: Škoda Muzeum v novém otevře ještě letos
Ve Škodovce jsem byl loni na podzim. Část expozice byla kvůli rekonstrukci a úpravám uzavřena, takže jsme neviděli vše. Nicméně na personál nemohu říci křívého slova. Příjemná komunikace, zcela bez problému, naopak na mě udělali nadstandardně dobrý dojem :yes:

Nebyl jsem na lince, tam je o víkendu zavřeno.
Avatar - avatas
22. 6. 2012 07:10
Historie
Jako v každé historii se zapomíná,že po A bylo i B.
Zapomíná i na odvrácenou stranu Škodovek. Byly poruchové,na podvozku,řízení,čepech,únicích oleje z motoru i převodovky,poloos,hlučnosti atd. Oproti tehdejší západní produkci těžce zaostávali.Je třeba si to přiznat,nejen slzet nad krásnou felicií,která snad jediná trochu svým vzhledem zaujala.Je dobře,že vás čechy naučily němci dělat dobrá auta.A za to jim dík.Muzeum má ukázat historii,což dělá s typicky českou ušmudlaností a je obrazem nejen minulosti.Dnes je český jen znak "ŠKODA" a i ten vám němci změnily. :-!
Rozbalit vlákno
7
22. 6. 2012 08:27
Re: Historie
Nevím nakolik kvalitní si představujete že Škodovky jsou, ale poslední kvalitní Škoda byla Octavia první generace a i ta měla hodně solidní mouchy. To co se prodává teď je hodně těžký Low-end VW se vším co k tomu patří.

Každopádně jako někdejší majitel Škody 135 Rapid, jsem za muzeum moc rád a 100% se tam pojedu podívat, jakmile otevřou. Heiny měli prostě něco do sebe, i když samozřejmě to byla hodně náladová, podivně tvrdohlavá auta. Navíc co kus to originál. Co si vzpomínám ta moje neměla držák víka motoru a při zapnutí přídavného chlazení :)) přestala dobíjet. Takovejch drobností bylo povícero, ale i tak to bylo auto na který rád vzpomínám a rád si ho v muzeu připomenu.
Avatar - Jurrisek
22. 6. 2012 10:29
Re: Historie
Nevím, že si všichni myslí, že škoda je ryze německé auto..není je česko-německé. Konstruktéři, designéři, mechanici a technici a spousta dalších jsou češi, staví se v české republice a českýma rukama, to že je majitel němec a většina výše postavených taky, ještě neznamená, že škoda je německé auto. Pořád se zapomíná na to, že interér plasty kola a vše pochází od českých i německých dodavatelů. Nezapomeňte, že design škody se dělá v mladé boleslavi a jiných pobočkách v české republice. WV vlastní majoritní podíl na akciích a může si více méně diktovat, ale to je celé. Nezastávám se škodovky, ale je fakt, že co znám lidi a mají ochcávku nebo fabiu nebo cokoli jiného tak jsou všichni víceméně spokojení se spolehlivostí a kvalitou zpracování. Ale stejně myslím, že to co jsem napsal možná bylo zbytečné, protože jsou tu buď zarytí milovníci nebo zarytí odpůrci kteří mají svůj hnojdé jako modlu a cokoli jiného je *.(nadsázka, tak se hjondajáci neuražte)
22. 6. 2012 12:47
Re: Historie
Toto je presne to, čo sa volá Čecháčkovstvo, alebo pepíkovizmus...
Namiesto toho aby ste boli hrdí, že máte doma fabriku s storočnou históriou, ktorá vyrábala, vyrába a (dúfajme) že aj vyrábať bude autá, ktoré sú uspešné a že by ste boli radi, že aj jej zahraniční majitelia dbajú na jej históriu, tak budete pindať a pindať a pindať...
Proste typický brouk pytlík: všade bol, všetko videl a kde nebol od toho má kľúče a vie úplne presne ako sa čo amlo spraviť... Z ľudí ako Vy je mi blivno...
Čo ja by som dal za to, keby takéto niečo bolo na Slovensku...
Avatar - Jurrisek
22. 6. 2012 14:00
Re: Historie
a proč reagujete na mě když já škodovku chválím. Nebo ragujete na toho nademnou jsem teď zmaten 8-s
22. 6. 2012 15:04
Re: Historie
Hlboká omluva.... mea culpa, mea maxima culpa... ubehla mi ruka, patrilo to fakt tomu "broukovi pytlíkovi" nad Vami...
Avatar - Jurrisek
25. 6. 2012 07:24
Re: Historie
vpohodě, jen mě to trochu zmátlo ale souhlasím svámi.
Avatar - Jurrisek
22. 6. 2012 07:30
Dotaz
asi se zeptám trochu blbě, ale může mi někdo říct jak si prohlídnu ty auta v té polici? budou tam mít schůdky jak ve vysoké knihovně? nebu se můžu podívat jen z dálky? podle fotek to nejde nějak poznat?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
22. 6. 2012 09:56
Já teda nevím,
ale ty auta v regálech - odkud se na ně bude koukat? Bude k nim přístup?
Rozbalit vlákno
0