Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Londýnský autobus z dílny Davida Černého posiluje (video)

Dvoupatrový autobus navržený kontroverzním umělcem stojí před Českým domem v Londýně.
Zpět na článek
24. 7. 2012 14:34
24. 7. 2012 18:23
25. 7. 2012 09:27
24. 12. 2020 00:40
24. 7. 2012 14:34
bravo!
nejsem bezvýhradný fanoušek D.Č., ale tohle se mu fakt povedlo :yes: :-)
Rozbalit vlákno
0
24. 7. 2012 18:23
geniální
tohle je fakt geniální. krásnej jednoduchej a efektní nápad. Jen nevim jak to bude s bezpečností - aby to někoho nepřimáčklo.
Rozbalit vlákno
0
25. 7. 2012 09:27
Kdo to platil?
Za kolik? Čí jsou to peníze? Soukromý investor z rozmaru ? Pochybuji. Nebo z daní, odvodů, polatků ? Nebo o tom rozhodl úředník či nějaký Vejbor? Kolik za to dostal všimného? A daně se zvyšují. Dělá se mi špatně :'-(
Rozbalit vlákno
6
25. 7. 2012 11:26
Re: Kdo to platil?
hm, pohled realistického optimisty..na zdi máš chemlonovou dečku, nebo drátěného Švejka, viď?
umění je vždycky "nadstavba", která si na sebe nevydělá - takže zcela určitě "veřejný sektor". Ale to mě teda fakt netrápí 8-s
25. 7. 2012 13:24
Re: Kdo to platil?
Kdo a kdy rozhodl o tom, že umění musí být hrazeno z veřejných prostředků a že je te to tak v pořádku?
25. 7. 2012 13:33
Re: Kdo to platil?
no to byste měli probrat na příští schůzi bolševiků a pak ho exemplárně pověsit.. >:-[]
kdo to byl, to nevím, ale tipoval bych to na polovinu 19. století
25. 7. 2012 14:25
Re: Kdo to platil?
Nemáš v tom nějaký zmatek? Já obhajuji mecenášství a dobrovolné veřejné sbírky jako ideální způsob financování kultury, brojím proti financování z veřejného a ty mě obviňuješ z bolševismu???????? >:D Jo, a že někdo v polovině 19. st rozhodl, že umění budeme financovat ze státního, a od té doby je to tak správné ? Taky dobrý vtip. Víš vůbec co je to bolševismus??? Než ze mě uděláš třeba trockistu nebo menševika, tak pilně studuj dějiny VKS (b)a udělej si jasno v pojmech.
25. 7. 2012 15:16
Re: Kdo to platil?
řečnické otázky typu tvých dvou prvních příspěvků rozhodně sedí spíš na toho hřímajícího soudruha, než na obhájce mecenášství - ale třeba se mýlím a ty máš dneska jenom špatný den. Ale ten David Černý na OH takhle "reprezentuje" celou republiku. Nebo by měl za celou naši výpravu zaplatit taky jen mecenáš? A na té sbírce by se museli podílet všichni občané, ne? Takhle se na ni podílíme daněmi. Chápu, že u nás to není záruka 100% poctivosti, ale v tomhle případě mi to připadá v pořádku
28. 7. 2012 00:58
Re: Kdo to platil?
Kolik autobus stál mě netrápí, alespoň ty peníze jsou někde vidět. Hrozně mě štve třeba to, že za provoz registru vozidel zaplatíme 13 milionů měsíčně, za 3 roky celkem 450 milionů. To je 10x víc než za kolik to mohlo být, kdyby nebylo tolik korupce a někdo se uráčil vypsat výběrové řízení. A za těch 450 milionů budou jen problémy a vidět budou maximálně na pár soukromých účtech a možná v nějaké volební kampani...
24. 12. 2020 00:40
Oblečení
Díky moc za super článek. My jsme si nedávno také kupovali nějaké oblečení a to konrkténě ze sekáče https://www.onlinesekac.cz/…-a-svetyrky/c-12 a třeba přesně z tohoto odkazu jsem nedávno pořizoval i nějaké oblečení pro manželku na tyto Vánoce. Tak jestli byste někdo nevěděl, co pořídit, tak se mrknite :-)
Rozbalit vlákno
0