Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak přejíždět z pruhu do pruhu s Toyotou Land Cruiser

I s velkým off-roadem lze rychle a poměrně ladně změnit jízdní pruh a nezpůsobit přitom řetězovou nehodu.
Zpět na článek
Avatar - Rubb
24. 8. 2012 18:48
Re: Velmi efektivní
Jednoznačně práce ESP. Vždyť po tom prvním smyku nedal ani kontra, je vidět, že kola má stále natočené vlevo.... takhle by skončil pěkně v hodinách... ;-)
Avatar - white label
21. 8. 2012 22:22
Re: Velmi efektivní
Ano, je to klasický LC 100 (cca 2002), má ho dlouho můj kámoš, něco jsem s ním i najel. Od té doby LC s ničím lepším (na svou dobu) nepřišel, nemluvě o designu . Tohle byl poslední designově povedený LC, tedy pokud se z něho hned sundaly ty nalepené zlaté linky z výroby.
Avatar - eXp10it
21. 8. 2012 21:57
Re: Velmi efektivní
Mě to taky přijde jako zásah elektroniky, stejně se chová moje RAV4 při zásahu VSC (ESP) na sněhu. Velký smyk doprava, pak poloviční smyk doleva, čtvrtinový doprava, osminový doleva a tak dále dokud se auto úplně nesrovná... přesně jako na tomhle videu akorát na suché cestě >:-[]

řidič navíc zareagoval chladnokrevně a přesně - do poslední chvíle plná brzda, esp už si mezitím s autem hraje a auto prakticky nereaguje na volant a jen drží stopu, půl sekundy před srážkou pustit brzdu a v té chvíli se LC vydal za koly stočenými doprava.... tuhle situaci už jsem bohužel taky zažil.
21. 8. 2012 19:06
Re: Velmi efektivní
My máme r.v. 2003 a ESP nemá, to měli jen ty co neměli ani vzadu uzávěrku diferenciálu a pochybuju že by si v Rusku někdo koupil auto co nemá ani vzadu uzávěrku...
Avatar - Well-being
21. 8. 2012 17:43
To jsou věci :-)
No co, v zemi, kde zítra znamená již včera je všechno možné ...
21. 8. 2012 14:48
Re: Videa z Ruska...
JJ, porad nam tu nutej neco z ruska.
Ja bych tam radsi videl grand cherokeeho, aby byla zabava
Avatar - twistedTSD
21. 8. 2012 12:22
Re: Velmi efektivní
Trochu jsem googlil, a tohle je model 2002+, který by ESP mít měl.
21. 8. 2012 11:27
Re: TEN KDO TO NATÁČEL BYL VELKEJ FRAJER
Uz ten sedan je typicka ruska jazda na Berlin. Klapky na ociach, nevidim do vedlajsieho pruhu, nevidim 10m pred seba, ale noha na plyne. Takto sa naposledy lietalo do kozmu z Kozmodromu. Zatiahnut paku a zavriet oci.
21. 8. 2012 11:08
Re: Velmi efektivní
Taky bych řekl, bez esp by lanďák nejspíš "zakopl" o přední kolo a překulil se.
Avatar - Dinar
21. 8. 2012 10:54
Re: Velmi efektivní
V LC se neorientuju, ale mrknul jsem na net, tohle by měl být model někde kolem roku 2000, a jak jsem se dočetl, ESP měl. Tahle situace by bez ESP dopadla naprosto jinak.
21. 8. 2012 10:41
Bláto na hřišti
a může se jet domů převlíknout..... >:D
21. 8. 2012 10:11
Re: Velmi efektivní
Nechcem sa hadat ,ale podla mna to praveze vyzera ze tam esp ma. Pri tom naklone a takom vyboceni by sa auto bez esp tak rozkmitalo, ze ani kontra volantom by to hned nezastavila...
21. 8. 2012 09:59
Re: Velmi efektivní
Tenhle model na 100% nemá ESP.
Avatar - Choochoo
21. 8. 2012 09:25
Re: TEN KDO TO NATÁČEL BYL VELKEJ FRAJER
Mel to ale na chlup, vpravo nechal projet bilej sedan a v levo uz ho mijela Land Cruiser, kterej ji docela slusne valil. Jestli to videl v zrcatku, tak si myslim ze mel i sevrenou zadnici, jestli to do nej nenabori ;-)
21. 8. 2012 09:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
21. 8. 2012 08:00
Videa z Ruska...
... už mě přestávají překvapovat :-)