Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šrotovné po mexicku: 1100 dolarů pokud si koupíte auto domácí výroby

Také Mexiko zavede šrotovné, ovšem v jiné podobě, než na co jsme v Evropě zvyklí. Podmínkou pro získání státní podpory 1100 dolarů (necelých 20 tisíc Kč) je kromě stáří šrotovaného auta také fakt, že to nové bude vyrobené v Mexiku.
Zpět na článek
17. 7. 2009 22:58
17. 7. 2009 16:29
Běží Liška...
... ovšem nikoli k Táboru, nýbrž do Mexico City :-) Mistr elegance půjde na dračku a GTI bude mít alespoň radost :-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - marek.g
17. 7. 2009 21:47
Re: Běží Liška...
Liška se mám dojem přemnožila hlavně v Brazílii ne v Mexicu. :-! Ti mají Gola což je podle mě celkem povedené auto :yes:
17. 7. 2009 21:56
Re: Běží Liška...
Mi ty továrny VW v tomhle regionu trochu splývají, pardon. Takže "Krosí liška k Mexico City" :-) Ale těch se asi tolik neprodá :-) Mně se hrozně líbí Gol jako pikap, ten se v Mexiku nabízí (nebo i vyrábí :-)
Avatar - marek.g
17. 7. 2009 22:35
Re: Běží Liška...
vidím,že Mexiku stále žije i Bora.Trochu zliftovaná a pod názvem Jetta,ale je to ona :yes: a Jetta je tam zas pod názvem Bora.mají v tom bordel ;-)
20. 7. 2009 09:31
Re: Běží Liška...
jojo, taky jsem se na mexický web VW díval a tohle mě docela pobavilo... :-)
17. 7. 2009 22:58
Srotujou
Alespoň to šrotovné mají...sice né moc ani na moc dobrý auta...ale maj :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - DaewooMaster
18. 7. 2009 14:09
VW, Chevy atd.
Je docela zajímavé, že Chevy Aveo (je to jen provedení sedan), stojí v Mexiku jak v nejnižší, tak nevyšší výbavě výrazně víc jak ten zmíněný VW. To asi znamená, že jenom v Evropě ze sebe zákazníci nechají dělat pitomce. ;-) Jinak myslím, že zmíněná auta v článku terno ve šrotovném v Mexiku nebudou, tím bude nejspíš Matiz, který se v Mexiku vyrábí jako Pontiac G2 (a který stojí samozřejmě ještě o dost méně než Gol), případně taky ještě Pontiac G3 (Aveo sedan i HB) anebo Hyundai (resp. Dodge) Atos, který stojí ještě méně než Matiz, ale ten se asi přímo v Mexiku nevyrábí, takže favoritem zůstává zřejmě ten Matiz (u nás známý jako Spark). :-)
Rozbalit vlákno
1
20. 7. 2009 09:32
Re: VW, Chevy atd.
Dodge Atos? :-) Mě asi odvezou... :-)