Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Škoda Octavia III (2013) v 10 bodech

Škoda Octavia III se na českém trhu začne prodávat v polovině února 2013. Tady je to podstatné, co o ní zatím víme.
Zpět na článek
1. 11. 2012 04:53
Re: Po ránu takový bomby na solar
No pánové,vy se nechte hlavně rychle vyšetřit, a pokud si tohle auto budete kupovat tak si na přání nechte tu škrabku odstranit. Kolik je vám, 10?
31. 10. 2012 23:21
Re: Škrabka
Spíš je zajímavé, že těch drobností je snad několik desítek, ale nikde jsem si nevšiml, že by je někdo pěkně sepsal. Nejčastěji je zmiňovaná škrabka, pak místo na vesty a nakonec jsem viděl párkrát zmíněné místo na ukotvení oka pásu, nebo jak to říct, na zadních sedadlech. Celkem mne to zajímá. Něco jsem už určitě viděl jinde a nechce se mi prolézat Rapid a študovat, co všechno mohli vymyslet.
31. 10. 2012 23:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
31. 10. 2012 20:51
Re: rapid XL
staci kouknout na autoforum, tam je unik od vyrobce svetel.
31. 10. 2012 20:43
Re: Škrabka
No já nevím, ale v zimě přijdu do auta, nastartuju, zatopím, vezmu škrabku ze dveří a jdu škrábat auto. Když skončím, můžu rovnou vyjet. A kaluž ve dveřích jsem nikdy neměl... Takže simply clever s nulovým užitkem.
31. 10. 2012 19:40
Re: Po ránu takový bomby na solar
Nechápu proč je pro vás ta škrabka takovej trn v oku. Škodovku nemám a ani ji nehodlám kupovat, ale tenhle detail se mi líbí z jednoho prostýho důvodu. Když si auto oškrabu tak mě štvě že mi sníh ze škrabky roztaje v kapse ve dveřích. Tady ji šoupnu do víčka nádrže a pohoda.
31. 10. 2012 19:35
Re: Rozmery
To bylo zarucenych zprav ze vnitr, kterak superb konci a proti passatu se postavi nova octavka... A hle, ono je to tak, jak jsem od zacatku rikal. Octavia vyroste na uroven jetty, ktera se v evrope stejne moc neprodava a skoda ma opet krasny model nizsi stredni s presahem vyse.
Avatar - twistedTSD
31. 10. 2012 16:45
Re: Škrabka
Ještě řekni, že se Rapid škrabkou neproslavil, když ji jistá skupina diskutérů zmiňuje v každé druhé diskusi. >:-[]
31. 10. 2012 15:10
:-)
Tak to jsem se pobavil. Doufám,že tam bude clever výbava z rapida. To jsou doplňky.:-) Hlavně ta škrabka se dá v létě využít na seškrábání ptačích exkrementů...:-D A ten držák na vestu.. Jen mě zaráží, jak se redaktoři rozplývaj nad novým megarozvorem... No pokud vím, tak 2686 mm měl např. megane grandtour od roku 2002, a nová generace má něco přes 2700 mm... Takže ve škodovce se teda překonali...
Avatar - KubikCv
31. 10. 2012 14:17
Funés
Můj program ve třech bodech:
plná zaměstnanost !
plná zaměstnanost !
plná zaměstnanost !

Louis i Škoda jsou mistry komediálního žánru >:D
31. 10. 2012 13:55
Re: Škrabka
Stále mě fascinuje, že se jedná o detaily, které se "proslavily" v Rapidu. Kapsy na vesty a oboustranný koberec má předpokládám lecjaké auto, každopádně Volva tohle mají dávno. Sláva marketingu, opravdu úžasné inovace.
31. 10. 2012 11:36
Re: Poznej Vietnamce
Sám sis odpověděl. Neznalost vietnamců znamená, že nemáš rozlišovací schopnosti.
31. 10. 2012 11:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - iudex
31. 10. 2012 10:48
Re: Škrabka
Presne, slová a preslávenej škrabke na ľad ma položili... >:D Len neviem, či je v tom skrytá irónia, alebo tomu Lukáš sám verí. >:-[]
Avatar - Nerez
31. 10. 2012 10:36
Re: Po ránu takový bomby na solar
Ale škrabka je stejně nejslavnější a navíc unikátní, hned bych si to nechal patentovat být Škodovkou >:-[]
Avatar - wladyk
31. 10. 2012 10:15
Re: Po ránu takový bomby na solar
Síťku v kufru má kde kdo a oboustranný koberec ukradli z BMW. To jsou mi teda objevy. >:D
Avatar - Ronault.
31. 10. 2012 09:37
Re: Po ránu takový bomby na solar
Jak jsem si přečetl, že tam škrabka bude, tak jsem byl hned klidný. Prostě bez léty ověřené a proslavené škrabky bych si to nikdy nekoupil a měl bych strach o budoucnost auta. Škoda opět válí! :yes: :yes: >:D
Avatar - Ronault.
31. 10. 2012 09:36
Rozpor
Jak je možné mít ve dvou větách takový krásný rozpor:

"Design vozu pokračuje v současném trendu značky." a „Vizuálně nemá srovnání s ničím, co dosud Škoda vyrobila,“

Tak pane redaktore, co vlastní názor... ale zase s ne moc velkou mírou intuice, ať se vám to ne"zvawerkuje" >:D
Avatar - KANKUNEN
31. 10. 2012 08:21
Poznej Vietnamce
Všechny ty škodovky jsou si podobné jako Vietnamci na tržišti. Neznalost detailů bude znamenat, že je nepoznáš od sebe.
31. 10. 2012 08:21
Zas taková sláva to není
Podle fotky spíš vypadá jako Jetta, kterou si nějaký číňan v garáži přebastlil na škodu MingRui, protože na něj nezbyla.
Avatar - Nerez
31. 10. 2012 08:20
Po ránu takový bomby na solar
"Nechybí ani škrabka na led ve víčku nádrže, oboustranný koberec v zavazadelníku nebo držák reflexní vesty pod sedadlem řidiče. Jedná se o detaily, které se už proslavily v Rapidu."

Já padnu >:D
Rapid se teprve začíná prodávat, ale už se proslavil skvělými simply clever detaily. Co u Octavie, půjde ta škrabka ve víčku alespoň zamknout, nebo to i zde zůstane jen řešení simply stupid? >:-[]