Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Piëch zůstane předsedou dozorčí rady VW, než dorazí Golf VIII

Akcionáři Volkswagenu letos odhlasovali, že Piëch bude předsedou dozorčí rady automobilky do prosince 2016.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2012 13:06
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Ano - "styl" autoprůmyslu opravdu OVLIVNIL - bohužel ;-)
PS: Možná byste si VY měl přečíst CO všechno "napáchal" (NEbude to úplně "přesné" přirovnání - ale je to podobné jako byste chtěl "oslavovat" doktora Železného (kdysi) z TV Nova. Evidentně schopný inteligentní člověk, který "zbloudil"/se dal na scestí. Kdysi (jasně NADprůměrný, velmi nadějný) poté VELMI úspěšný, ale...
..tak ca to samé je Ferdinand Piëch - dnes ho (články jeho "nečestností" z běžného tisku = tedy ty "odhalené" by se vám NEvešly na stěnu pokojíčku ;-) ) "oslaVWovat" je "smutně tragické" :-|
Pěkný den přeji (a Boha "pustá" snad doufám NEjsem /zato F.P. tak na 99,999% ano/ - a "tlachání" /písničku Jive Talkin"/ mám docela RÁDA :-)
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2012 12:57
Re: Přeji zdravý rozum do dalšího funkčního období
Pamatuji si (bohužel) i to co se mi NE"hodí" (a nejen od VÁS ;-)
PS: Nojo, já vlastně ještě ani nemám řidičák.. :-)
PPS: A že NEdovedete "rozpoznat" KOLIK tam má Lukas K. chyb a CHYBek - to vám vizitku moc NEzlepšuje.. ;-)
Avatar - white label
14. 11. 2012 11:12
Re: Přeji zdravý rozum do dalšího funkčního období
Je mi jasné, že s tím musíš mít praktické zkušennosti velmi bohaté, na rozdíl od praktických zkušenností s auty o kterých jen čteš a z toho čtení si pamatuješ jen to, co se ti zrovna hodí... ;-)
Avatar - Dinar
14. 11. 2012 10:19
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
:-O :*) >:D >:D Prosím, už dost, vždyť ty jsi úplně mimo, "...více zaslouží lidé co mají OPRAVDOVÝ "vztah" k autům (konstruktéři apod.) - F.P. je JEN (velmi) drsný manažer..."
Tohle jsem opravdu nečekal, ty o Piechovi vůbec nic nevíš, prosím, něco si o tomto konkstruktérovi s vizemi, který svými konsktrukrétskými počiny výrazně ovlivnil úspěch značek Porsche nebo Audi přečti... tímto komentem ses skutečně odkopala, bohapustá tlachalka. :-!
14. 11. 2012 03:37
Re: Přeji zdravý rozum do dalšího funkčního období
Něco konstruktivního a nejlépe konkrétního na čem by se dala navázat diskuze? Nezastírám že jsem prozatím nevyléčený optimista, ale na druhou stranu převracení a útočení ve smyslu: když nevím co, tak z toho udělám létání pod stropem, mi přijde jako zahořklost.
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2012 01:27
Re: Přeji zdravý rozum do dalšího funkčního období
Kdyby naivita nadnášela...
..někdo by mohl mít zátylek "obouchaný" o strop ;-)
14. 11. 2012 01:05
Přeji zdravý rozum do dalšího funkčního období
Na začátek bych chtěl uvést, že nejsem příznivcem většiny produktu koncernu VW, Škoda, Seat (lidi ze Španělska jsem potkla byli velice přátelští a příjemní, Gaudí byl Španěl, tak proč jediné co si vybavím v souvislosti s Seatem je pochvalný sloupek Chrise Harrise ohledně osvětlení palubní desky Ibizy před lety v Autocaru). I když respektuji "Koncern" za to co udělal např. s Lamborghini, tato jediná extrémní individualita v masovém měřítku mě tolik nepřitahuje, pořád projevil více srdce k automobilismu a nezbytného obchodního talentu, než následovníci Ferruccia Lamborghiniho kteří dnes dělají do kávy. Stále se modlím za impulz do Alfy Romeo (ne nezbytně právě od VW přejí stálou kontrolu minimálně Fiatu, lépe její samostatnost, ale obávám se že doby kdy její entusiasmus dal vzniknout Ferrari je bohužel pryč!). Jsem příznivcem Alfy i když jsem zatím jen plul v zatáčkách v dieselové 166 a utvrdil jsem se v tom, že milovat pomatené Italy je krásné (doporučuji dřevěný volant, ale opravdu dřevo!).
Zpět k Piechovi myslím, že v jeho letech nemá potřebu zastávat pozici předsedy dozorčí rady z motivů běžných a zažitých pro země české (peníze za post, pocit z funkce a její vysokost), proto chci vnímat jeho vliv z globálního pohledu. Mnohým automobilkám -> továrnám -> lidem -> rodinám dal práci a nové cíle, záchranu před krachem, propouštěním. Vnímám spíše jeho stařeckou modrost a naprostou jistotu pravdy v tom, když lidem radí a přikazuje! Vládne statistika proto je třeba vnímat předsedu čehokoli, jako právo veta vůči všem procentům zastoupených dalšími hlasy představenstva. Děkuji za odhodlání v podobě Bugatti Veyron. Budu věřit, že zaznělo "prodávejte masám prkna v podobě Golfu, Octavii a Leonu ale peníze na 1000 koní najdete! A my automobiloví nadšenci se potom pět let bavili senzací techniky Veyronu a tomu jak nefungovalo všechno v rychlosti 400 km/h. Pravda je ta, že mluvíme o romantické představě. Ve skutečnosti Piëch kontroloval na 99,9% Golf, Octavii a Leon jen, proto aby si Veyron mohl dovolit.
Proto dál doufejme v silné soupeře, dnes v podobě Hyundai a Kia a věřme ve vítězství abychom oslavovali legendy, které umí návrat a soupeře k návratu inspirující... Fanděme člověku, který jde za svým cílem a boří při tom pravidla, management, reklamu a modní hodnoty. A věřme v návrat rodu v něco co potomci neprodají pro zbytky co zbyly, ve vůlí dál vyhrávat a především budovat jméno, i za cenu podpory masy.
Avatar - white label
13. 11. 2012 22:37
Re: Strach
Ještě, že je tam to lomítko mezi počátečními písmeny... ;-)
13. 11. 2012 22:34
Re: Strach
Já to tedy korejcům přeji. :-)
Avatar - positivemind
13. 11. 2012 21:37
Re: Strach
Já si říkal "Harman Kardon", když jde o tu elektroniku? >:D
Avatar - JFK
13. 11. 2012 17:43
Sergio Marchionne
se bude dneska do rána trochu odkopávat >:-[]
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 17:36
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
VWáš problém.. :-)
PS: Já ŽÁDNÉ štěstí z toho že NEseriozní člověk co podrazil i mraky svých nejbližších, co celý žívot hlásá že jeho HLAVNÍM cílem je kvantita bude mít moc až do 80ti let sice NEvidím, ale vy asi ano.. ;-)
PPS: Co si tak o něm nejdříve něco PŘEČÍST a PAK (po "vychutnání si" PEREL z jeho profesního života) se "vyjádřit" - možná ho už TAK "jednoznačně" hájit NEbudete.. :-)
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 17:34
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
ad 2 odst. - máte v tom CHYBU - já i ostaní na něm "oceňujeme" to samé (je to velmi schopný inteligentní člověk jdoucí za svým..). ROZDÍLné je to v "tisíci" článcích co kdy kde zas "provedl", koho podfoukl atp (ani všichni šéfové ostatní automobilek dohromady toho "nenapáchali" jako on) - no a na to vy "kašlete" - to je celé.. ;-)
PS: A pomník si (dle mne) VÝRAZNĚ více zaslouží lidé co mají OPRAVDOVÝ "vztah" k autům (konstruktéři apod.) - F.P. je JEN (velmi) drsný manažer jehož slovu se nedá věřit (sice SCHOPNÝ - o tom žádná, ale... "nic víc" = takže v pořadí na pomník je někde... :-)
Avatar - white label
13. 11. 2012 17:33
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Copak já mám zrovna na tebe nějaké nároky? To bych pak s tebou ani nemohl diskutovat. :-O :*) >:-[]
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 17:28
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
ZKuste mít stejné nároky jako na mne... třeba na FERDINANDa ;-)
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 17:25
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
:yes: :-)
13. 11. 2012 17:12
Re: Strach
keby sa vw nebal tak by skoncil ako fiat. Nastastie sa VW boji a urobi preto snad racionalne kroky aby bol v EU nadalej lidrom. Bolo by hanbou celej eu keby tu korejci boli najlepsi.
13. 11. 2012 16:31
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D
Avatar - PeterLuk
13. 11. 2012 15:32
Re: Strach
JJ, na úroveň Renault Samsungu, to by sa museli vrátiť v čase >:D
Avatar - GM.rja
13. 11. 2012 14:07
...
... a to už min. pět let čekáme, že si ho vezme čert. Ten jeho "roztomilý" ksicht by si už mohli dát i do znaku 8-s
Avatar - Pekelná Micinka
13. 11. 2012 13:45
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Myslím, že je to ten poslední člověk, který by za to mohl. ;-)
13. 11. 2012 13:35
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Aby nepřestaly obecně chodit do školy :-)

Za úžasný OT >:-[] :yes:
13. 11. 2012 13:35
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Když napíšeš takovýhle obvinění, pak zároveň přidej odůvodnění. Jinak se zařazuješ do hojných řad plácalů do vody... Ptám-li se sám sebe, zda jsi schopná zvůj žblebt obhájit...pak jsem přesvědčenej, že ani promile ;-)
Avatar - white label
13. 11. 2012 13:10
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
...na rozdíl třeba od virtuálně naprosto dokonalé a bezúhonné Ky(b)lie! :-O :*) >:-[]
Avatar - Ham.
13. 11. 2012 13:01
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D >:D >:D
Avatar - Dinar
13. 11. 2012 12:43
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D :yes:
Avatar - Dinar
13. 11. 2012 12:42
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Za ty první dvě věty, které jsou v kontextu toho, o čem je zde řeč, jen ryzí demagogií, bys zasloužila nafackovat. ;-\

Co tobě vadí na Piechovi, je tvá věc, co na něm oceňují druzí, zas jejich. Pokud se ty, jako člověk v dané věci (a tou je zvolení Piecha do čela dozorčí rady VW) naprosto nezainteresovaný rozčiluješ a píšeš o křivácích, pravdoláskuješ atd., pak ano, nic jiného než trefení šlakem si nezasloužíš, protože ať je či není to "svaté rozhořčení" z tvé strany pouhou komedií, je to v každém případě směšné. :-!
Avatar - white label
13. 11. 2012 12:33
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:-[] >:D
13. 11. 2012 12:20
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D :yes:
Avatar - white label
13. 11. 2012 12:16
Re: Strach
Jj, je to opět nesrovnatelně méně srovnatelné jako CLS/QP. >:D
Avatar - Barrichello
13. 11. 2012 12:15
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D >:D >:D
Avatar - Pekelná Micinka
13. 11. 2012 12:15
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Proto je také populární.
Avatar - Pekelná Micinka
13. 11. 2012 12:13
Re: Strach
Bohužel. I na tomto místě musím konstatovat, že to je stejné schizma, jako CLS/QP. ;-) >:-[]
Avatar - Barrichello
13. 11. 2012 12:11
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
PRDUCH - Pracující Důchodce

Ale má správně naštvaný výraz a takový správně německy horlivý výraz, to by měl fuhrer radost >:D >:D >:D
Avatar - white label
13. 11. 2012 12:09
Re: Strach
Nešlo ani tak o to, kde je aktuálně H/K (ve svém oboru), šlo hlavně o to, kde je aktuálně (ve svém oboru) Samsung/LG a o tom se ještě pořád H/K může jen zdát... ;-)
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2012 12:04
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Ano máme jiné hodnoty. Silně mi to připomíná jak umělec ohrnuje nos nad kýmkoliv, kdo není dostatečně sečtělý. Ve skutečnosti je ale právě ten umělec nevýznamný.
13. 11. 2012 11:53
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:D :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
13. 11. 2012 11:47
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Doufám, že to vyhraje Franz. Děti se pak budou ve třídách bát. Smradi rozeřvaný.
Avatar - Pekelná Micinka
13. 11. 2012 11:45
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
>:-[] >:D :yes:
13. 11. 2012 11:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 11. 2012 11:25
Re: Strach
O VW se neboj, že dokáže přiznat úspěchy korejců, jen dokazuje, že je bere vážně. A v Evropě je to ten poslední, kterej by se jich měl bát...
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 11:12
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
"Hezky" vyjádřené (životní) "hodnoty" :yes: ;-)
..aneb VŠE je mi "jedno" a "že tě to prudí" je jasně NADřazeno nad "ostatní" :-)
PS: Nu, každý máme nějaké (životní) "priority" a "žebříček" - ten můj je (holt) JINÝ ;-)
(já to při výběru "1ní vs 2hý český polistopadový prezident" mám SNADNÉ ... a myslím 2ho člověka, ne 2hé období.. :-)
PPS: Kdo bude asi 3tí? Bude to (zase komunista? ;-)
(k nim mám ca "stejný vztah" jako k F.VW.PIËCHovi :-)
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 11:11
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Ale já vím že většině lidí je (skoro)všechno "šumák" ;-)
..proto to také vypadá jak vypadá :-|
PS: NEvadí mi pomník PIËCHovi jako velmi (všeho)schopnému člověku (to bylo s trochou ironie, ale on si ho částečně OPRAVDU zaslouží), vadilo mi a vadí že to byl a je "křivák" první kategorie (takový pravý OPAK té "pravda a láska..."
..a NEpřekvapuje mne že se najdou tací co píší "TEBE (z oslavování opravdu ŠPATNÉHO člověka) trefí šlak" apod. :-)
SMUTNÉ, ale NE"překvapivé" (tak to prostě "chodí"
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2012 11:10
Re: Strach
Chlape hlavu ven z písku. Snad produkty jako nové Clio zase sebere HK vítr z plachet, jinak to příjde.
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2012 11:08
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Nám je to jedno, ale máme radost z toho, jak Tě to prudí. I tady bude mít většina větší starosti než Piecha.
Avatar - Dinar
13. 11. 2012 10:57
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Joo, pravda a láska, tak to jo. >:D >:D

Nezainteresovaným lidem je logicky celkem šumák, koho si ta která firma zvolí do svého vedení, potažmo nejde-li přímo o manažersko-výkonnou funkci. Faktem zůstává, že zásluhy Piecha o to, kde VW koncern dneska je, jsou takové, že mu u VW zcela jistě postaví pomník... tebe pak trefí šlak, a my budeme mít pokoj. :-) ;-)
Avatar - JFK
13. 11. 2012 10:55
Re: dodatok
Kdo ví, kdo je ta zubatá v automobilovym průmyslu :-)

[odkaz]
13. 11. 2012 10:50
Re: Strach
Podle mě zas tak mizivá není, je to hlavně o penězích a koupi těch správnejch lidí o čemž mluví nebývalá úspěšná expanze do Evropy, dravost se korejcům upřít rozhodně nedá.
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 10:45
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Ok, tak(že) vy vládnutí starobního důchodce "oslaVWujtete"? ;-)
Avatar - white label
13. 11. 2012 10:42
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
A už je to tady..., CapsLock VymAčkaNý jak CitrO(e)N. >:-[]
Avatar - white label
13. 11. 2012 10:38
Re: Strach
Pravděpodobnost, že se v dohledné době H/K dotáhne na úroveň Samsung/LG ve svém oboru je zatím mizivá...
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2012 10:33
Re: Hodně kyselá bude dneska Citronka
Smutný byl měl být každý slušný člověk - když "pravda a láska" TAKhle dostávají na pu..., takže ANO - já v tom (že starobní důchoce bude dál VWládnout) žádné "štěstí" NEvidím..
13. 11. 2012 10:16
Strach
VW má hold strach a nemůže pomalu ani uvěřit, jak korejské automobilky se vytáhly. :-) Hold korejci dokážou nabídnout kvalitu za velice dobré peníze v elektronice je to např. LG a SAMSUNG. :-)
Avatar - nalimer
13. 11. 2012 10:04
dodatok
...alebo kým ho zubatá neskolí. Čo môže byť rádovo skôr, ako Das Golf Acht.
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2012 09:52
Hodně kyselá bude dneska Citronka
Caps Lock podlehne destrukci.