Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Porsche Cayman 2013 se předčasně prozradil

Nástupce Caymanu se představí za týden, po internetu už ale kolují první fotky.
Zpět na článek
Avatar - fOE
19. 11. 2012 11:35
Re: Auto roku!
Odmyslic si zavistlivce s kudlou chtejici mi prorezat strechu nedovedu si predstavit duvod proc nejezdit s boxstrem klidne celorocne (s poctivym sklem vzadu s vyhrevem a s moznosti si strechu dat kdykoliv dolu). Proste to je pro me neuveritelna pridana hodnota.
Tam kde boxster konkurenci nema (Z4 a SLK jsou proste "jine"), tam ji treba Cayman podle me mel v 1M coupe, ktere bych osobne uprednostil navic za mensi peniz, a doufam ze M2 pujde v podobnem duchu :-)

EDIT: mel puvodni Cayman uz elektronickej posilovac?
Avatar - Dinar
19. 11. 2012 08:24
Re: Auto roku!
Otázka vkusu a potřeb každého soudruha, roadsterem se rád svezu, ale jezdit budu jen kupé, proto je u mě verze se střechou vždy No.1. ;-)
Avatar - fOE
19. 11. 2012 08:01
Re: Auto roku!
Nemuzu si pomoct ale vedle Boxstra mi bude Cayman vzdy pripadat jako spatna volba. Vytoceny boxerek v 1320kg vazicim aute bez strechy je proste vic nez v aute se strechou >:D
Avatar - Dinar
19. 11. 2012 07:54
Auto roku!
Tohle je ta pravá garážová výzva, žádný motor z raketoplánu, navi z karbonu a cena vilky na Hanspaulce, tohle auto není plakát na zeď. Vytočený boxerek za hlavou, zadní kola v driftu, vše ve vlastních rukách a to bratru za jeden a půl... zhmotněný důvod proč se snažit.
:-) :yes: :yes:
19. 11. 2012 07:32
Re: Super
No to samozřejmě také... Ale i kastle je celá jiná... Samozřejmě,že rozdíl je asi stejný,jako mezi O2 a O3, ale na první pohled se jedná o úplně nový vůz.
19. 11. 2012 07:23
Re: Super
nemá trochu větší rozvor? tedy to asi záleží od toho, jestli nový boxster nemá větší rozvor než ten předtím:-) nemá?
18. 11. 2012 23:49
Re: Super
Vážně? Já vidím úplně jinej model,než ten dosavadní...
Avatar - Merkur
18. 11. 2012 18:46
Re: Super
Jj,taky se divím,že si toho vůbec někdo všimnul >:D
Avatar - Aladeen
18. 11. 2012 17:27
Super
ale ja nič nové nájsť nemôžem ;-)
Avatar - romgator
18. 11. 2012 16:08
Otázka je
jestli to byla skutečně náhoda nebo jen další promyšlený tah. Protože tak úzkostlivě si to tajemství asi nehlídali.