Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Porsche Cayman 2013 se předčasně prozradil

Nástupce Caymanu se představí za týden, po internetu už ale kolují první fotky.
Zpět na článek
19. 11. 2012 11:35
Re: Auto roku!
Odmyslic si zavistlivce s kudlou chtejici mi prorezat strechu nedovedu si predstavit duvod proc nejezdit s boxstrem klidne celorocne (s poctivym sklem vzadu s vyhrevem a s moznosti si strechu dat kdykoliv dolu). Proste to je pro me neuveritelna pridana hodnota.
Tam kde boxster konkurenci nema (Z4 a SLK jsou proste "jine"), tam ji treba Cayman podle me mel v 1M coupe, ktere bych osobne uprednostil navic za mensi peniz, a doufam ze M2 pujde v podobnem duchu :-)

EDIT: mel puvodni Cayman uz elektronickej posilovac?
19. 11. 2012 08:24
Otázka vkusu a potřeb každého soudruha, roadsterem se rád svezu, ale jezdit budu jen kupé, proto je u mě verze se střechou vždy No.1. ;-)
19. 11. 2012 08:01
Nemuzu si pomoct ale vedle Boxstra mi bude Cayman vzdy pripadat jako spatna volba. Vytoceny boxerek v 1320kg vazicim aute bez strechy je proste vic nez v aute se strechou >:D
19. 11. 2012 07:54
Auto roku!
Tohle je ta pravá garážová výzva, žádný motor z raketoplánu, navi z karbonu a cena vilky na Hanspaulce, tohle auto není plakát na zeď. Vytočený boxerek za hlavou, zadní kola v driftu, vše ve vlastních rukách a to bratru za jeden a půl... zhmotněný důvod proč se snažit.
:-) :yes: :yes:
19. 11. 2012 07:32
Re: Super
No to samozřejmě také... Ale i kastle je celá jiná... Samozřejmě,že rozdíl je asi stejný,jako mezi O2 a O3, ale na první pohled se jedná o úplně nový vůz.
19. 11. 2012 07:23
nemá trochu větší rozvor? tedy to asi záleží od toho, jestli nový boxster nemá větší rozvor než ten předtím:-) nemá?
18. 11. 2012 23:49
Vážně? Já vidím úplně jinej model,než ten dosavadní...
18. 11. 2012 18:46
Jj,taky se divím,že si toho vůbec někdo všimnul >:D
18. 11. 2012 16:08
Otázka je
jestli to byla skutečně náhoda nebo jen další promyšlený tah. Protože tak úzkostlivě si to tajemství asi nehlídali.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud