Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Bourající Ferrari 458 Challenge v rychlosti 220 km/h

Malá chybička na Nürburgring Nordschleife může znamenat havárii. O tom se přesvědčil i pilot z přiloženého videa.
Zpět na článek
6. 1. 2013 22:04
Re: lahke zranenia
přesně tak...a i kdyby se při nárazu kolmo do svodidel nezdeformoval prostor pro posádku, i tak by to nikdo nepřežil, protože by byla taková decelerace, že by jim to buď zlomilo vaz nebo by se utrhly a zničily důležitý orgány...a u toho by bylo jedno jestli 20 let dozadu nebo teď...
Avatar - Aladeen
4. 1. 2013 14:02
To je dobré
To ešte dopadlo celkom dobre , horšie by bolo keby to vpálilo rovno zvodidiel , tu sa len tak oťukávalo :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
4. 1. 2013 12:46
Cheesy
Má to smysl sem dávat, když v půlce crashe vypadla(?) baterka?
4. 1. 2013 11:20
Re: lahke zranenia
no tiez to nebol priamy naraz do steny v takej rychlosti... len sa smykali a otukavali zvodidla az do zastavenia. nic zas tak neuveritelneho. ine by bolo keby to napriamo napalil v tej rychlosti kolmo do zvodidiel. to uz by to auto neopravili.
Avatar - S8
4. 1. 2013 10:35
Re: lahke zranenia
Jenze bohuzel diky tomu se cim dal vic zavodi pomoci protestu, strategie a prace v boxech nez na trati, a to je dost skoda...
4. 1. 2013 10:03
lahke zranenia
predstava, ze by som mal v takejto rychlosti havarovat ma vobec nelaka. O to viac sa tesim, ze zijem v dobe, kde bezpecnostne predpisy pre trate aj auta dosiahli taku uroven, ze pri takejto rychlosti ma clovek sancu prezit. 10-20 rokov dozadu a vodic nema sancu...