Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz E: Facelift i pro kupé a kabriolet (doplněno video)

Po odhalení modernizace sedanů a kombi Mercedes-Benz E na sebe nenechaly dlouho čekat ani kupé a kabriolety.
Zpět na článek
5. 1. 2013 12:20
Re: I jako fanoušek BMW
Aha, to jsem nevěděl. Mercedes v tom má tedy pořádný bordel - zajímalo by mě, kam se poděl pověstný německý Ordnung. Pamatuju si, že dělal Mercedes ještě CLC, které sloužilo jako kupé pro C-Klasse do roku 2009, ale bylo postavené na platformě W203 a pak jen bezostyšně faceliftováno, aby připomínalo novou W204. Možná by neuškodilo Mercedesu přijmout trochu průhlednější strategii. Opravdu nevím, jak má laik vydedukovat, že je E-kupé na platformě C-Klasse...
5. 1. 2013 10:43
Za kolik kupují světla od OPELU?
Jinak pěkný auto a světla z Astry mu opravdu sluší >:D
4. 1. 2013 23:25
Re: Audi ?
Mluvím o konkrétních detailech, přední nárazník na červeném kupé se stříbrným lízátkem je kýč. Stejně jako ztvárnění předního nárazníku, přehnaně "dynamický". Zadní světla jsou zase bezduchá, neosobní. Kdyby vzadu nebyla hvezda, řeknu že jsou z nějakého japonce. Silueta E-coupé je na vysoké úrovni, o tom žádná! Ale te se facelift nedotkl :-) .
4. 1. 2013 23:22
Re: Audi ?
Klídek Winci...na to abych mohl říct, tohle auto je zajímavé, tohle ne nemusím jezdit M-B. Od toho je na auto.cz diskuze. Navíc jsem dvakrát zopakoval, že jsem přiznivcem M-B a facelift C se mi líbil, zrovna tak M-B E. Takže brzdi.
4. 1. 2013 22:57
Re: I jako fanoušek BMW
E 63 AMG by měl přijít do roka (vrátí se v rámci faceliftu). Nevím, jestli bude i jako kupé. V nabídce by neměl chybět pohon všech kol (na některých trzích by měl být "povinně"). :-)
4. 1. 2013 22:54
Re: I jako fanoušek BMW
C by mělo být sportovnější, E elegantnější. :-) Jen na základě téhle příbuznosti bych ho neodsuzoval.
4. 1. 2013 21:34
Kobra 11
Se teším jak to dostanou v Kobře 11, to bude podívaná.
Avatar - Kodiak
4. 1. 2013 20:05
Mercedes
Sorry,ale Mercedes uz davno nevyraba pekne auta.Naposledy mozno tak pred 7.rokmi.BMW ma urcite v dizajne navrch.
4. 1. 2013 19:43
MB
Mám z MB velkou radost. Co nový vůz to originál, kdy o tomto jsem se mohl i přesvědčit minulý rok v DE v Lipsku na autosalonu. :-)
4. 1. 2013 19:42
Re: Audi ?
Když se podíváš na vozy MB, tak nechápu jak můžeš říct, že si nejdou svojí vlastní cestou? :-O Kdyby šli po vzoru audi, tak by vozy od MB neměli žádnou jiskru a šmrc.
Jak můžeš porovnávat MB a audi? MB je na mnohem vyšší úrovni jak překulacené nudné vozy od audi.
Avatar - WinDiesel
4. 1. 2013 19:27
Re: Audi ?
Plkáš........ Rozhodnou zákazníci a ne bychaři jako ty.
Avatar - Bristol
4. 1. 2013 18:45
mnichov
zdá se mi to nebo se ty zadní partie hlavně grafika koncových světel nápadně podobá kolegům z mnichova?? :-)
4. 1. 2013 18:08
Re: I jako fanoušek BMW
obzvlášť, když céčkové kupé má verzi 63 AMG a éčkové ne... a tam by se mi to líbilo hodně... a kdyby k tomu byl ještě manuál:-)
Avatar - Johny.Rico
4. 1. 2013 16:43
Re: Moc pěkný:-)
Ty zadní partie jsou právě ta * na celkovém hrnci :-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
4. 1. 2013 16:23
Re: I jako fanoušek BMW
Šestkové BMW určitě není konkurent ;-) Tohle je sice E kupé, ale stojí na podvozku C. Celkově mi celkem uniká smysl mít vedle sebe C a E kupé. Ale facelift povedený.
4. 1. 2013 16:13
Re: Audi ?
To že facelift E-čka za moc nestojí není jen z mé hlavy. Stačí si pročíst předešle diskuze. Roubování oblin na původní ostré až konzervatnívní tvary prostě nefunguje. A to červené E-coupé s tím stříbrným dekorem je kýč!
4. 1. 2013 15:55
Re: Audi ?
Vidíš to moc černě, kdyby byli všichni jako ty, ještě lezeme po stromech... :-)
Avatar - 3_diamanty
4. 1. 2013 15:17
je to super
mercedes opat nesklamal :yes:

E coupe je opat kral elegancie, myslim ze predaje pojdu nahor... rada E je konecne poriadne namakana po vsetkych strankach :yes:
4. 1. 2013 15:02
Moc pěkný:-)
Jak už tu někdo psal, sedanu to moc nepomohlo, ale tomuhle céčkovému kupé a kabrioletu sedl jak pr.del na hrnec:-) možná ty zadní partie byly původně hezčí, ale i tak - moc pěkný.
Avatar - Johny.Rico
4. 1. 2013 14:38
Nádhera!
Tady se to opravdu povedlo. Má to fakt šmrnc!

Dávám 10/10! :yes:
4. 1. 2013 14:26
Audi ?
Nechápu proč si M-B nejede vlastní cestu. Co to má být? Viz to červené kupé s tím stříbrným lízátkem na předním nárazníku a vůbec ten zběsilý "dynamicky" zkroucený přední nárazník. Jsou to prvky, které se objevily na modelech Audi viz RS5 a jiné RS modely. Celkově facelift beru jako velmi nepovedený, roubovat na hrany "moderní" křivky všech těch fluidních a kinetických designu. A vše kombinovat s prvoplánovanou líbivostí ala již zmíněné modely Audi.
Za mě rozhodně :no: . E před faceliftem se mi opravdu líbilo.
Avatar - CHerokee
4. 1. 2013 14:18
facelift
O MB E se mi moc facelift nelíbí, kupátku bych řekl, že prospěl. Jen vzadu je to podle mě malinko těžkopádné, ale jinak krok kupředu.
Avatar - Aladeen
4. 1. 2013 13:58
Neviem
si zvyknúť na tie Octavio-Čínske svetlomety :no: Ale je to vec vkusu ... ;-)
4. 1. 2013 13:44
I jako fanoušek BMW
musím říci, že je Mercedes E kupé ve své třídě tím nejkrásnějším vozem. Šestkové BMW je proti němu neelegantní mastodont. Je to až nehorázná elegance, byť se ty tvary zase časem okoukají, jako ostatně všechno...
4. 1. 2013 13:38
facelift
Nakonec ten facelift vůbec nevypadá blbě :yes:
Avatar - positivemind
4. 1. 2013 13:37
Ale neeee
Tedy, tady se nám z toho stal pěkný Opel [odkaz] Stávající světla byla tedy o dost lepší 8-s [odkaz]