Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi SQ5 3,0 TFSI: 354 benzinových koní pro nejostřejší Q5

Poté, co se sportovně laděné SQ5 představilo nejprve se silným turbodieselem, debutuje na detroitském autosalonu i s výkonným benzinovým šestiválcem.
Zpět na článek
17. 1. 2013 10:45
Re: 2003
Mám možnost jezdit s Q5 3,0TDI s-line packet... a nemůžu si vynachválit tenhle vůz, když přesednu z jiného auta do Q5ky, třeba z Superbe 2.generace..je to o něčem jiném, ta atmosféra, ty materiály... dle mě Audi nejlepší německé auta současnosti, jak po designové stránce tak v materiálech....akorát ta cena, jsou hodně předražené....
8. 1. 2013 22:08
Re: Klimatizace
Dvouzónovou mít nemůže, ale může mít třízónovou. ;-) Příplatek 580 €. Tohle moc neřeší. Pokud nemá stupně výbavy, tak ti se silnějším motorem možná dají v základu navíc xenony, jiná kola, ale moc takových prvků, které s motorizací mění, není. Klimatizace k nim nepatří, alespoň jsem si jí nikde nevšiml. Ve střední třídě nabízí jedno- nebo třízónovou, ve vyšší střední dvou- nebo čtyřzónovou. A platí to i pro S a RS modely, takže i taková RS5 za dva miliony má v základu jen jednozónovou klimatizaci (a až na pár drobností bude výbava shodná se základním modelem). Osobně mám rád odvětrávaná sedadla a ty bez příplatkové klimatizace objednat nejdou. ;-)
8. 1. 2013 21:56
Re: to prezeranie fotografii
Prašť jako uhoď, pořád je to příšera. A přitom je odkud opisovat.
Avatar - twistedTSD
8. 1. 2013 14:34
Re: to prezeranie fotografii
Co bylo na starém systému lepšího? Žádný náhled, člověk se musel buď stále vracet do článku nebo se proklikávat galerií fotka po fotce jak pako, neprůhledné šipky v obrázku...Právě, že tato galerie je mnohem lepší.
Avatar - guze
8. 1. 2013 13:03
Klimatizace
Čtu hodně časopisů o autech a celkem dost novinářů si stěžuje, když je v autě jednozónová klimatizace....hopla, ve vrcholné verzi Q5 je také >:D (samozřejmě vím, že může mít i dvouzónu)
Avatar - 3_diamanty
8. 1. 2013 12:59
to prezeranie fotografii
je na tomto "novom" webe vyriesene hrozne ;-\

stary system sa mne osobne zdal lepsi... hmmmm no co

inak pekne audi...... pred hypermarketmi sa bude pekne vynimat :yes:
8. 1. 2013 21:23
2003
Mě to připomíná vozy s designem tak 10 let zpět. Nuda ale stádo si asi najde. Audi pro mě již není luxusní vůz ale spíše nižší střední třída.