Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Exkluzivně: Detailní fotky Octavie Combi III

Na rychlostní komunikaci R10 jsme přistihli kamuflovanou Octavii Combi. Profesionální fotky odhalují každý detail maskování.
Zpět na článek
4. 2. 2013 07:42
Re: Mistři v maskování
Nikdy nevieš - možno o nejaké to desaťročie si proste kúpiš model od VW Group, ktorý bude mať rovnaký základ u Škody, Seatu, Volkswagenu aj Audiny, a možno aj u Trabanta, alebo ako tú najľudovejšiu značku nazvú... Rozdiel bude vo svetlách a blatníkoch, a, prirodzene, v cene...
4. 2. 2013 07:39
Re: Pořád dokola....
Predstav si, minule som videl na ceste ísť dva pluhy za sebou. Kokso to som sa nasmial, veď na čo dva pluhy, keď úplne stačil jeden...? >:D >:D >:D
4. 2. 2013 07:32
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Počul som, že liečiť sa to dá...
2. 2. 2013 19:52
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
S tím počítám, až škodovka nějakou udělá. Praktik mi špatný nepřišel, ale zase oproti roomsteru, kterého mám to není zase o tolik větší. Ale dokud škodovka auto typu tranzit nemá, tak do toho nejdu. Já jsem kovaný škodovák. Do jiného auta bych nešel...taky proto, že nevím, kam bych to chodil servisovat a zvykat si na jinou značku u mě není tak lehké. Na můj škoda servis jsem zvyklý už 10 let a oni na mě taky. Já jsem strašně konzervativní:-) Ale nejvíc by se mi na gumy líbil superb combi. Jednou si pro gumy přijel zákazník. To byla úplná symfonie. 225/40 R18 a nemusel sklápět ani sedadla a ještě by se vešly dvě tašky. Ale na něj nemám a to už by bylo asi fakt blbý:-)))))))))))))
Avatar - Jaros71
1. 2. 2013 23:38
Jezevčík..
Auto je samozřejmě dost podobné minulému modelu..zase bude o něco delší..??
Do města se už snad ani nehodí.. :-|
Pak se diví,že se víc prodávají SUV..
Většinou jsou kratší než kombi a mají víc prostoru.
1. 2. 2013 12:45
Re: "jsme přistihli kamuflovanou Octavii"
Ano, R10 mají oblíbenou. Pokud máš spolujezdce a aparát v kabině, tak focení není takový problém.
1. 2. 2013 11:52
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Jeden by čekal, že si koupíš vůz vyšší třídy, když chceš víc komfortu/ vyšší úroveň cestování.
1. 2. 2013 11:40
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
:-O Proč nemáš dodávku? I ty prťavé jako Bipper mají 2,5 m3, tedy 2500 litrů. A osobní ti pak nesmrdí gumou.
Avatar - R32
1. 2. 2013 11:39
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
oplá... >:D dík :yes: pozerám že som vytvoril aj nový Opel Unsignia... >:-[]
1. 2. 2013 11:36
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
"cim vetsi kufr tim vic pitomosti s sebou pak tahas" >:D :yes:
Avatar - vabis
1. 2. 2013 10:34
no proč ne
No proč ne, nenadchne ani neurazí (a trochu nuda) jako většina Škodovek. Jen ty býkaté převisy, nemoc Oktávky už od 1 gen. Pak je to směrově méně stabilní. což si zarytí "piloti" nepřiznají, protože nemají srovnání. Tak už zbývá zveřejnit jen cenu ;-)

PS: o velikost, njn roste to rosteee, myslím až tak nejde. Z Oktávky se dělá kult, tak proč se na něm nesvést,. Aspoň se vytváří prostor pro další karosářské varinaty (hatch, combi) u Rapida., tedy pro ty, kterým z různých důvodů stačí menší auto.
Avatar - iudex
1. 2. 2013 09:33
Re: "jsme přistihli kamuflovanou Octavii"
To, že redaktori SM a Škoda Auto sa stretávajú hodne často je síce známe, ale tu by som zrovna konšpiračné teórie nevymýšľal. Ja tiež bežne vozím so sebou foťák (väčšinou profikompakt, ale občas i zrkadlovku) a keby som bol ako spolujazdec, nevidím problém v tom spraviť pár slušných záberov počas predbiehania. Akurát by som to nenazval "profesionálnymi fotkami", ako SM. ;-)
Avatar - iudex
1. 2. 2013 09:28
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Tak načo si si kupoval auto sa tak veľkým kufrom? ;-) Očividne nie si cieľová skupina, to ale neznamená, že takí nie sú.
1. 2. 2013 09:05
Design
A co tam, prosím pěkně, p. Kaban přinesl za designovou novinku ???
Mezi 10 nejprodávanějších aut světa, možná Číny, ale světa těžko. Ostatně to samé se už trvdilo za komušů o Favoritu...
Avatar - kari.laz
1. 2. 2013 08:15
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
P508
Avatar - šmoula nešika
1. 2. 2013 07:55
Re: maskovani
A chtějí aby auto poznali jen ti, kteří jim udělají reklamu. :-)
1. 2. 2013 07:09
Re: rám
Ta příčka na zadním okně mě trochu "praštila do oka", ta vypadala trochu divně.
Ale možná je to jenom nějaká kamufláž. Uvidíme, až ukážou obrázky "bez maskáčů".
1. 2. 2013 07:03
Re: Pořád dokola....
Mám k tomu trochu ambivalentní vztah - jsem na jednu stranu rád, že se prodává něco, co se udělalo u nás. I proto, že z toho jde víc peněz na daních k nám. Na druhou stranu mi tahle kára tvarově připadá jako Fabia minulé generace, jen zvětšená. Aspoň že se toho neleknu, jak se mi stávalo u čerstvého Roomsteru nebo u druhé Fabky.
Na druhou stranu třeba takový Yetti se jim zase povedl víc, přinejmenším vizuálně.
1. 2. 2013 06:48
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Tak já jendnou v krátké Felicii odvezl do servisu nepojízdnou Babettu. Akorát řídítka jsem povolil a otočil a zpětné zrcátko sundal... ;-) Samozřejmě se vyndanými zadními sedadly a sedačkou spolujezdce hodně vepředu, ale kufr jsem zavřel. V servisu nevěřili...
Avatar - Alpinis182
1. 2. 2013 01:52
Re: bezohledné chování fotografů
vzdyt to taky verze GTS je ;)
1. 2. 2013 01:23
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
je fakt ze rozvorem uz se skoro dodrapala na mondeo z roku 1993
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
1. 2. 2013 00:17
Re: tak už zbývají jen listová pera
Tuha zalomena....
Avatar - Ham.
31. 1. 2013 23:18
OT: finalisté The 2013 World Car of the Year
Audi A3
Range Rover
Mazda 6
Mazda CX-5
Mercedes A-Class
Peugeot 208
Porsche Boxster/Cayman
Subaru BRZ/Toyota GT 86
Volkswagen Golf
Volvo V40
31. 1. 2013 22:55
Re: terajsia octavia II sa mi pacila ovela viac
Jak to říkáš ty, tak to bude zajisté pravda. >:D

Ty ses tu splet tolikrát, že jakákoliv tvoje prognóza, je z podstaty pisatele naprostá kravina.
Avatar - Ozzman
31. 1. 2013 22:31
Re: bezohledné chování fotografů
Já chci být reportér:D Takovéhle červené vídám jezdit po Praze ve verzi GTS
Avatar - 3_diamanty
31. 1. 2013 21:43
terajsia octavia II sa mi pacila ovela viac
navyse bola aj cenovo aj rozmerovo celkom prijatelnym a sympatickym autom.... som zvedavy ako novu octavku prijmu zakaznici ale myslim ze pre mnohych to uz bude az zbytocne drahe a velke auto.... necudoval by som sa keby prave v strednej europe sli dominantne octavie predajne dole.... lebo starsie octavky tazili prave z toho ze boli relarivne lacne a rozmerovo tak akurat...... ani male ale ani velke.... lenze nova octavka narastla riadne aj do dlzky a za poriadny motor si clovek tiez riadne priplati.... mozeme sa stavit ze pojdu predaje octavii v cechach tento rok dole a asi aj na slovensku.... neverite? uvidite..... samotny rapid aj ked nebude velmi uspesny tiez octavke par aut zoberie.... predpokladam ze octavia uz teda nebude mat tolko predanych kusov ( r 2012 , cesko aj slovensko ) jej pocty pojdu zrejme dole...

dovolim si tvrdit ze Octavia II bola jedna z najvydarenejsich a najuspesnejsich skodoviek v historii znacky..... este za r 2011 bola OII najpredavanejsim autom v 8mychh statoch europy... toto sa novej octavke uz nepodari
Avatar - 3_diamanty
31. 1. 2013 21:32
Re: Octavia III?
otvor oci iggy ;-) .... ano je to nova octavka predstav si >:D
Avatar - Katikakus
31. 1. 2013 21:17
Re: Octavia III?
To mozna ano, ale porad bude na tom vyrazne lepe, nez ty, Peto... :-!
31. 1. 2013 21:05
Re: maskovani
Ne. Maskují celé auto aby vypadalo jako Druhá generace před Fejsem ;-)
31. 1. 2013 21:03
Re: tak už zbývají jen listová pera
To víš že jo. Hlavně že předpotopní MCpherson nikomu nevadí ;-\ . Není to tím že nic jiného zdejší experti neznají >:D
Avatar - guze
31. 1. 2013 21:01
Re: tak už zbývají jen listová pera
On to myslel ironicky, jestli si nepochopil.....
31. 1. 2013 21:00
Re: Octavia III?
Očividně budeš mít nižší IQ než onen kupec kombíku ;-\
31. 1. 2013 20:56
Re: Pořád dokola....
Svojí nevědomostí zde ze sebe děláš pouze vola ;-\
31. 1. 2013 20:38
maskovani
maskujou predek jako kdyby mel byt uplne jiny >:D
Avatar - guze
31. 1. 2013 20:13
Re: Pořád dokola....
Fleetový prodeje nejsou prodeje nebo co? Většina aut je dnes spotřební, v rámci aut na denní použití ti řidičsky zajímavá auta spočítám na 10 prstech proto na denní použití používám sedan střední třídy a na zábavu za volantem sedan nižší střední (oba japonci), já nejsem milovník koncernu, ale nemám rád jak jsou takový jako ty úplně posedlí nenávistí vůči domáci automobilce a furt jenom odsuzujou. Je mi jasný podle tvýho nicku, že cokoli neni Honda je špatný, zkus bejt víc nezaujatej....jinak z plakátů už jsem vyrost, mám radši hmotný věci, ne kus papíru ;-)
Avatar - Otrava
31. 1. 2013 20:13
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Je to vcelku přirozený jev - vůz roste se zákazníky.
31. 1. 2013 20:06
Re: bezohledné chování fotografů
naháněli ho v něčem podobným [odkaz]
31. 1. 2013 20:01
Re: tak už zbývají jen listová pera
Vies vobec kolko take listove pera vazia? Slovo listove urcite nepochdza z toho, ze su tenke ako listy.
Avatar - Ozzman
31. 1. 2013 19:59
Re: bezohledné chování fotografů
To jezdí nahánět oktávky v Porsche?:)
31. 1. 2013 19:51
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Moj syn povedal: "Ten kto vie hrat Tetris, tak do kufra nalozi aj nemozne."
31. 1. 2013 19:46
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Nechcel si napisat auto (snov)?
31. 1. 2013 19:45
Re: Octavia III?
a o inteligencii kupca O kombi by som sa radsej nerozpisaval >:D >:D >:D >:D >:D
31. 1. 2013 19:44
Re: Octavia III?
po dosiahnuti vrcholu pride pad
skor alebo neskor
sinusoida nepusti, ak samozrejme vies co to je
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 19:35
Re: bezohledné chování fotografů
Taky už se to tu párkrát řešilo.
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 19:35
Re: Octavia III?
No, no, no. Že by nějaký další inteligent, co uznává jen hromadu naohýbaných plechů a nedokáže uznat tradici a solidnost??? Podívej se na Golf a Peugeot. Kde je dneska VW se svými modely a frantíci?
Avatar - RonJeremy
31. 1. 2013 19:30
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Mám kufr 550 litrů a nevozím tam naprosto (bez nadsázky) vůbec nic - copak jsem kočovný cikán, abych s sebou pořád tahal nějaké krámy jako v povozu? ;-\ Netuším, co bych dělal s větším kufrem. Když něco jednou za čas potřebuji odvézt, zařídím si někoho s pickupem nebo dodávkou. To jsem raději, že mám v autě hodně prostoru pro posádku, a to i pro cestující vzadu, kteří si v autech s oním "prostorným zavazadlovým prostorem" nemají kam dát kolena, a sedí na tvrdé pryčně v nepřirozené a nenastavitelné pozici. :no:
31. 1. 2013 19:30
Re: Pořád dokola....
Většina čechů jsou na tolik konzervativní, že se bojí koupit jiné auto, než právě škodovku, A velkým prodejům pomáhají hlavně firmy, do kterých se kupují tyto vozy! Nicméně škodovka je jen spotřebák, kdo rád řídí a chce za volantem i trochu zábavy a nápadu, jde jinam... A nerozčiluj se tolik Gůzi, at te neklepne a jdi se raději pomodlit ke znaku Škoda, co ti visí doma nad postelí a věz,že český mokrý sen O3 bude opět THE BEST IN THE WORLD! >:D
31. 1. 2013 19:29
Re: Octavia III?
radsej zostan u toho mlieka
31. 1. 2013 19:17
bezohledné chování fotografů
měl jsem možnost vidět vaše reportéry v akci při focení a měli by odevzdat řidičský průkaz divím se řidič nezastavil a nevytáhl je z auta podjíždění v rychlosti 130km/h?najíždění do bezprostřední blízkosti ohrožovali plynulost provoz! by mě zajímali jak by se zachovali frajírci(reportéři) v porsche kdyby řidič Octavie musel náhle zabrzdit?
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 19:10
Re: tak už zbývají jen listová pera
... jako vzpomínku na historického předchůdce ze 60. let...
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 19:08
Re: Octavia III?
Á tak ty už začínáš být horší než topper, když se chválí VW. Pokud to dobře chápu, tak je to ironie, ale pokud ne, tak tě mohu uklidnit - kamufláž splnila účel. Pokud chceš vidět opravdovou novou oktávku kombi, jo, tak si najdi spy photos s Chile, jo, to je v Jížní Americe, jo, a tak to uvidíš, jo. Kapiš to?
Avatar - guze
31. 1. 2013 19:03
Re: Pořád dokola....
Českej národ má peníze na rozhazování (když je teda skodovka draha) a určitě lidi kupujou škodovky jen kvůli tomu, že jsou to škodovky. Ono obecne v poslednich mesicich byla octavka v nekolika zemich nejprodavanejsi auto, ale asi to jsou vsechno dementi, podle tebe. To jdi vypravet Pepovi od naproti do hospody na návsi ty vidláku....
31. 1. 2013 19:02
Re: "jsme přistihli kamuflovanou Octavii"
Tak tak ... já tam bydlím (Brandýs nad Labem) a pořád tu něco potkávám ... naposled asi před týdnem bílého kombíka ala nová Octávka. Jenom mi to auto připadalo strašně velké, takže si nejsem jistý jestli to nebyl Superb namaskovaný jako nová Octavie :-) ....
31. 1. 2013 19:00
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Sismaria, tak kup dodavku a mozes vozit aj pneumatiky od traktora. Budes mat skvelych 1000-6000L objemu.
OSOBNE auto nie je primarne urcene na vozenie pneumatik ani len maloobchodnej sfery.
31. 1. 2013 19:00
tak už zbývají jen listová pera
Jsem zvědav zda škodovka u octávie combi III zůstane u zadní klikové nápravy nebo zda nasadí v rámci "úspory hmotnosti a vylepšení jízdních vlastností" vzadu listová pera ;-)
31. 1. 2013 18:53
Octavia III?
Vazne to je nova oktavka? Neverim,sak to by nebola jak stara...urcite sa redakcia pomylila :no:
31. 1. 2013 18:51
Re: Pořád dokola....
Pane stormrajdre: člověk nepotřebujde být světoběžník, aby prokouknul pravdu! Stačí jen otevřít oči a porozhlédnout se po trhu s auty a zjistí, že se najdou i jiné alternativy v dané cenové relaci! A největší mazec je to, za co všechno se u Škody připlácí, pr za 335 v základu se sedačkou a volantem a s 1.2 63 kw to nebude zrovna kup roku! A soudě dle většiny diskuzí pod Škodovkami na to lidi pomalu přichází a čím dál víc diskutérů nemůže tuto značku ani cítit. Ale to je stále slabé procento, pr drtivá většina lidí autům absolutně nerozumí a kupují proto, protože to je prostě ŠKODOVKA, bez ohledu na skutečnosti... Pracuju v náhradních dílech a denně se přesvědčuju o tom, že lidi prostě ví max to, že je to auto bílé... :-!
31. 1. 2013 18:49
design
Ta uvodna fotka bola riadne dlho v archive ... design... ha...ha
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 18:49
Re: rám
Protože v kombinaci se světlým lakem a absencí černých samolepek vypadaly zadní dveře ehm tak nějak postiženě.
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 18:46
Re: Pořád dokola....
Ještě že jsi nám to řekl. Trochu mně to připomnělo přispěvky na Novinkách.cz >:-[]
Avatar - šmoula nešika
31. 1. 2013 18:42
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
A pak se divíme, že parkoviště u paneláků pro stodvacítky praskají ve švech...
31. 1. 2013 18:32
ˇˇSkodovka - najlepšie auto sveta
To auto je strašné!!!! Tak pred 10-15 rokmi by to bolo OK. Ale čo, ŠKODA - najlepšie auto sveta ................... :yes:
Avatar - twistedTSD
31. 1. 2013 18:10
Re: Mistři v maskování
A ne jen na starý model...Ale také na vozy úplně jiných značek. A třeba Toledo Škoda naopak maskovala jako indický Rapid...Zajímavé. :-)
Avatar - petrumr
31. 1. 2013 17:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
31. 1. 2013 17:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - R32
31. 1. 2013 17:45
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
A čo teraz? V dnešnej dobe si si mohol všimnúť, že sa nejaké škatuľkovanie nerieši nakoľko sa na trhu objavilo aj mnoho crossoverov ktoré sa skrátka nedajú jednoznačne zaradiť. ďalšou vecou je to, že niektoré firmy (vrátane Škody) spravia mdel ktorý atakuje rozmermy vyšiu triedu aby mali v porovnávacích testoch výhodu a plusové body oproti konkurencii. ďalšie prípady nastávajú keď firmy nahradzijú jednym modelom rovno dve Peugeot 408 (407, 607), Oper Unsignia (Vectra, Omega), Ford Mondeo (Sierra, Scorpio)...
Generačné výmeny modelov bobtnajú ako po primiešaní droždia, to máš pravdu, veď aktuálne Polo je väčšie ako Golf 1,2... No treba si uvedomiť, že tento dole vytvorený priestor zapĺňajú novými modelmi Opel Adam, VW Up, Peugeot 107 atď. ;-)
Avatar - Ozzman
31. 1. 2013 17:32
Re: "jsme přistihli kamuflovanou Octavii"
Co je an tom divnýho? Jeď dálnici z Prahy do Boleslavi a nazpět ( R10). Určitě ji taky uvidíš:) Sám tam často nejezdím, ale jel jsem tam před premiérou Rapida a jeden se semnou chvíli honil směr na Bolku. Minulý týden jsem jel po delší době zase a v protisměru jela kolona OIII včetně kombiků. Vše v bílých a střébrných barvách. Neni to opravdu nic divnýho a lidi co tam jezdí často ti tohle potvrdí :).
Avatar - Aladeen
31. 1. 2013 17:27
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
:yes: Nemyslím si že by bol na Octaviu Jean-Luc veľmi hrdý .. >:D :yes:
31. 1. 2013 17:25
Re: Mistři v maskování
skoro bych řekl, že víc práce dalo odlišit od předchozí verze, než zamaskovat...
31. 1. 2013 17:23
Re: Pořád dokola....
to je proto, když ti zloděj vysklí okno, tak aby nemusel otevíat dveře, když si chce všechno odnést.
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
31. 1. 2013 17:23
"jsme přistihli kamuflovanou Octavii"
Zhodou okolnosti isli redaktori casopisu, vybaveni profi fotakom, po ceste, kde zhodou okolnosti isla odhalena Octavia kombi. Zhodou okolnosti mal redaktor pripraveny fotak so spravnym objektivom a zhodou okolnosti si ho vodic Octavie nevsimol.

Rovnake zhody okolnosti tu boi uz pri Rapide a klasickej Octavii.

Vobec by ma neprekvapilo, keby boli novinari SM tiez v novej Octavii kombi bez kamuflaze.
31. 1. 2013 17:18
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
No podívejte na Golf I. Ten je menší než současné Polo. Nebo R5 proti němu je Clio obr a přitom ve své době stejná třída auta. Auta se prostě zvětšují A) kvůli bezpečnosti a B) našim požadavkům na komfort.
Avatar - Choochoo
31. 1. 2013 17:17
Re: Mistři v maskování
Souhlas, ale jde to jen u designu, ktery vypada porad stejne. Proste posunes lajnu narazniku od svetla pod svetlo, oblepis svetlo, nalepis lajnu tvaru a nalepis cernej pruh na naraznik. Tohle jde tak maximalne u faceliftu nekoncernovych vyrobcu ;-)
Avatar - Choochoo
31. 1. 2013 17:14
Re: Pořád dokola....
V profilu se zmenilo to, ze to vypada jako Golf Variant ;-)
Avatar - Choochoo
31. 1. 2013 17:12
Re: Pořád dokola....
o tom zadna, ale porad mluvit o nevem aute, kdyz to ma o chlup jiny svetla a sikmo prolisovane viko kufru? ;-)
Ne, je fakt, ze oproti tomu stavajicimu cinanovi je to posun dopredu ;-)
Avatar - Choochoo
31. 1. 2013 17:09
Re: Pořád dokola....
Osobne sazim na usekleho Rapida a melo by to i smysl. Nac vyvijet neco co uz tady je akorat s batohem ;-) Oproti stavajici Fabii by to byla pecka ;-)
31. 1. 2013 17:01
Re: Pořád dokola....
Presne tak, nejde o to cilit na uzkej okruh zakazniku, jako napriklad honda, ale jde o to vydelat co nejvic a v tom je skodovka da se rict mistr.
31. 1. 2013 16:53
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
já v tom vozím pneumatiky zákazníkům, takže čím větší kufr, tím víc pneumatik tam dostanu:-):-)
31. 1. 2013 16:52
Re: Pořád dokola....
Neboj, Rapid jeste zlevni a pomuze si variantou combi : ) Nova fabie uz bude jenom v hatchbacku (jestli to teda vlastne nebude useknutej Rapid) takze bych se o prodeje nebal...
Avatar - Aladeen
31. 1. 2013 16:51
Re: Pořád dokola....
Ešte že si sa tu ozval ! >:D
Avatar - Aladeen
31. 1. 2013 16:49
Re: Pořád dokola....
Musím súhlasiť , jediné čo sa z profilu na tom aute zmenilo , tak to je ukončenie zadného okna >:D , stále to vyzerá ako oblý pohrabák , neviem načo je také veľké okno v zadu treba ? Aby ti každý pozeral do kufra aký tam vozíš bordel ? :yes: :-! A pomer Cena/Výkon/Výbava je dosť úbohy ... ;-)
31. 1. 2013 16:47
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
ja mam 640 litru predtim sem mel necelych 500 a zadny rozdil v mnozstvi veci co vezu v aute a v rakvi nevidim >:D ono cim vetsi kufr tim vic pitomosti s sebou pak tahas :-(
31. 1. 2013 16:46
Re: Pořád dokola....
Ja myslim, ze je to rozumnej pristup : ) Skodovka proste uz to tvarovy a hmotovy optimum pro svoji dojnou kravu nasla, tak by musela bejt padla na hlavu, aby delala v novy generaci nejaky podstatny zmeny : )
31. 1. 2013 16:44
Re: Pořád dokola....
Není nad to, když konečně potkám světoběžníka, co narozdíl od všech blbých ovcí prokouknul tu pravdu. A sám by si za 335 radši koupil... no to by mě zajímalo, nejspíš batmobil, aby to nebyla nuda :-)
31. 1. 2013 16:44
Re: Pořád dokola....
No ještě, že jsi nám to tu napsal. :-!
31. 1. 2013 16:41
Mistři v maskování
Škoda používá dost ojedinělou techniku, kterou dopracovala k dokonalosti - místo aby celé auto obalili do nevzhledného papundeklu, celkem jednoduše, ale precizně předělají nový model na ten starý. Zabijou tak dvě mouchy jednou ranou - obyčejná neznalá (a naprosto většinová) část populace si toho ani nevšimne, a fanoušci na autowebech zapáleně diskutují o tom jak tedy bude vypadat - tomu říkám simply clever víc než všechny škrabky dobromady :-).

Nutno dodat, tenhle postup jde uplatňovat jenom proto, že vývoj tvarů je velmi konzervativní...
31. 1. 2013 16:37
Re: Pořád dokola....
To si piš, že budou! Jestli bude za dobrý prachy, půjde na dračku. A kam pak půjde slavný Rapid? Do kopru...
31. 1. 2013 16:36
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
700 litrů je krása, ale vypadá to zase na vysoků nálkadovů hranu. :no:
31. 1. 2013 16:35
Pořád dokola....
jak o červené pančoše...jen se změní světla a trochu jinak se promáčknou plechy a je tu nová Oktávka...jedním slovem říkám NUDA!!!! Ale to nemění nic na tom, že české ovce to budou kupovat jako housky...za 335 s udýchanou 1.2 tsi v základu jen s volantem a šaltrem a sedačkou za příplatek >:D :no:
Avatar - 3_diamanty
31. 1. 2013 16:26
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
pozri si rozmery aut strednej triedy pred 10 rokmi a porovnaj si to s dnesnou octavkou ktora je o triedu nizsie ;-)

budes prekvapeny ale je to tak... dnesne auto nizsej strednej triedy je rozmerovo aj razvorom vacsie ako sredna trieda pred 10 -12 rokmi.....

vsetky auta rozmerovo rastu len neviem kam... ved uz aj miniauta nie su mini.... su vacsie ako male auta pred 15 rokmi... zaujimave ;-) ze
31. 1. 2013 16:17
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Já taky! Čím víc toho do kufru poberu, tím míň toho pak vezem na kolenách a v rakvi na střeše. Samozřejmě když jedeme na dovolenou, ne normálně přes týden :-)
Avatar - Czerwik
31. 1. 2013 16:14
maskovanie
riadne maskovanie >:D zakryté trojuholníky na piatych dverách, staré odznaky >:D FRAJERI :-)
31. 1. 2013 16:10
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
a to je dobře, čím větší kufr, tím užitečnější auto, tím víc toho odveze. Já bych těch 700 tam klidně bral.:-) :yes:
Avatar - cerrbion
31. 1. 2013 16:09
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
ano v příští generaci už to bude vyšší střední tedy konkurent k 5er a v další už k 7er a následně bude účinkovat v nové řadě seriálu Star Trek jako USS Enterpise OVI

;-)
Avatar - sargis
31. 1. 2013 16:08
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
To poberies celu rodinu a do kufra aj truhlu pre svokru (ci v snou?) :-O
31. 1. 2013 16:01
Doping
To je strašnej jezevčík.... S botoxem a steroidama by se to nemělo v Bolce přehánět...
Avatar - 3_diamanty
31. 1. 2013 15:52
uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
bude mat dlzku 5 metrov a kufor objemu 700 litrov ... zatial to k tomu speje :yes: ten narast z generacie na generaciu je proste priserny..... za par rokov bude octavia vacsia ako stary superb
;-)