Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bertone Jet 2+2: Aston Martin Rapide jako Shooting Brake

Italská karosárna Bertone představí v Ženevě prototyp kombi verze modelu Aston Martin Rapide. Zůstane jen u studie?
Zpět na článek
25. 2. 2013 09:13
25. 2. 2013 09:19
25. 2. 2013 10:50
26. 2. 2013 09:27
25. 2. 2013 11:32
neregistrovaný "Stillborn"
25. 2. 2013 13:18
Avatar - KANKUNEN
25. 2. 2013 09:13
To kšiltovkáři nepochopí,
ultrabohatý chalupář co má tendence pořád něco převážet, třeba 4 tašky na tenis.
Rozbalit vlákno
2
25. 2. 2013 09:15
Re: To kšiltovkáři nepochopí,
Třeba jen dostat do auta dva golfový bagy, taky není žádná sranda. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
25. 2. 2013 16:23
Re: To kšiltovkáři nepochopí,
Já kšiltovku nosím místo vlasů. >:D A mám pochopení pro každou elegantní zvrhlost, ale souhlasím s většinou, že čumák se nepovedl, za to ale Bertone nemůže.
Avatar - Atlis
25. 2. 2013 09:13
hruza a des
aston martin rozflakal dizajn rapide novou maskou a bertone ho dorazil kufrom... esteze octavia ma vacsi. :no:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Emel
25. 2. 2013 09:19
Re: hruza a des
Ten zadní pohled náhodou není úplně marný... s čumákem souhlas.
Avatar - sargis
25. 2. 2013 10:50
Re: hruza a des
Podakujme modernym Audi za navrat monoblock masiek ;-\ Zda sa, ze Ford a Aston sa velmi inspirovali...inak ako spravny shooting brake si predstavujem luxusne trojdverove kombi so splyvavejsim zadkom (v style CLS SB)...vrcholne neprakticke ale je tam odkaz na klasiku - miesto na polovnika, pusky, psa, jelena a parozie... :-!
Avatar - RoadRunner426
25. 2. 2013 13:15
Re: hruza a des
Nechci tady řešit cenu, za kterou by se tohle auto dalo pořídit, ani to, že jen málo z nás na něco takového má našetřeno. Beru nyní v úvahu jen to jak se mě osobně celkově tento vůz líbí / nelíbí. Jako celek auto vypadá pěkně. Ta velká přední maska se nepovedla, asi ten klasický tvar trochu upravili ve stylu Audi řady Q, nebo to někomu může připomínat také masku staré Tatry 148 (tak jako mě). Interiér se mi velice líbí. Vypadá útulně a ty sedačky budou člověka v zatáčkách perfektně držet. Jen ten výhled z auta ven bude dost mizerný. Všechny sloupky jsou dost silné a díky tomu budou velké mrtvé úhly. Jasně že asistenční systémy a kamery to za vás pohlídají a upozorní Vas, ale to není nic pro mě mám rád auta ze kterých je dobrý výhled.
Avatar - Hammunasakra
25. 2. 2013 13:57
Re: hruza a des
Trochu podobné budoucí DS9, ale jinak pěkně Pěkné PĚKNÉ :yes: ;-)
Avatar - del42sa
25. 2. 2013 16:42
Re: hruza a des
ta podoba s DS9 mě taky napadla :-)
Avatar - Bubáq
26. 2. 2013 09:27
Re: hruza a des
Souhlasím, že Bertone (safra, kdo vlastně v Bertone?!) vytvořil krásný koncept. Docela věřím, že několik automobilek jde nyní touto cestou: velké, přesto kompaktní auto. Vzpomene si ještě někdo na Opel Signum? nepříliš povedený designově, neúspěšný v prodejích, ale koncepce vysloveně futuristická. Stačí ani ne 10 let poté, větší péče věnovaná designu, a první vlaštovky se klubou na svět (Audi A6 sportback [odkaz] Nyní Bertone...). Audi i bertone vypadají opravdu k světu, moc se mi líbí jejich koncepce i design. Tohle bude prodejní hit pro příštích 10 let. Kdy se přidá Opel???
neregistrovaný "Stillborn"
25. 2. 2013 11:32
Zadní nárazník...
Chladným mě nechává pouze tvar zadního nárazníku, respektive otvory v něm. Jinak se mi kreace zamlouvá a nebylo by špatné, kdyby se alespoň pár kousků na silnice přeci jen dostalo :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
25. 2. 2013 14:39
Připomíná mi to film
"Tonoucí se stébla chytá" s Louisem de Funésem. Tam v jedné scéně zapřánou Jaguara Type E za traktor a natáhnou ho o metr do délky. Výsledek vypadá podobně jako tahle kreace.
Rozbalit vlákno
0