Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes následuje Rolls-Royce, nabídne osvětlené logo

Osvětlené logo je už možné objednat pro vybraná SUV z dílny Mercedesu, další modely se tohoto prvku dočkají později.
Zpět na článek
2. 3. 2013 11:05
Re: snobárna
Nevim co je na podsvícenné hvězdě snobáckého.
Avatar - Hotwire
1. 3. 2013 16:04
OT: test GL????
Vazena redakcia, kedy sa uz konecne chystate testovat novu generaciu modelu GL? Ci vam ho nikto nechce pozicat? :*)
Avatar - Hotwire
1. 3. 2013 16:03
Re: Výborný nápad,
a este aby blikali zlava doprava ako K.I.T.T. :-! >:-[]
Avatar - Dinar
1. 3. 2013 09:33
Re: Hezké
Vidíš, já si právě myslím, že tohle pro image Mercedesu není vhodné. Svítící skleněná Spirit of Ectasy se dá chápat jako jistá výstřednost, ale MB je pořád minimálně o patro níže než RR, dělá i užitková auta, náklaďáky, jeho image je mnohem více plebejská, tam takové svítící logo bude mnohem více chápáno jako nevhodný tuzing než výstřednost. ;-)
Avatar - Dinar
1. 3. 2013 09:28
Re: Je to jen otazka casu
Kup si lokomotivu. >:D
Avatar - WinDiesel
1. 3. 2013 06:50
Re: Je to jen otazka casu
Ja myslim vzdycky vsecho vazne :-):-)
28. 2. 2013 20:54
Re: Výborný nápad,
tak tak, proc za rok? klidne hned, a da se koupit i jen podsvetlene "kolecko" co se nalepi pod original znak, treba i premie VW >:-[]
28. 2. 2013 20:01
Hezké
Mercedes je jedna z mála značek, která si tuto image může dovolit.
28. 2. 2013 16:56
Re: Je to jen otazka casu
Já bych chtěl svítící rudou pěticípou hvězdu >:-[]
28. 2. 2013 12:21
Re: Je to jen otazka casu
:-) Těším se hlavně na svítící loga Renaultů :-)
Avatar - Ondore
28. 2. 2013 11:56
Tá paráda za to stojí! :-)
Keď si spočítam, koľkokrát manželke odtrhli to obyčajné logo, tak si viem predstaviť, že za výmenu tých nasvietených by sa po 3-4 rokoch dalo kúpiť niečo z autobazáru :-)
Avatar - Dinar
28. 2. 2013 11:11
Re: Je to jen otazka casu
To myslíš opravdu vážně? >:D
Avatar - positivemind
28. 2. 2013 11:07
Re: Je to jen otazka casu
Vezmi to tak, že až budou svítit odznáčky na kapotě a kola, nebudeme potřebovat denní svícení a spousta lidí si ty mlhovky nebude muset zapínat >:D
Avatar - Snooob
28. 2. 2013 11:00
300 SL
Aj vám sa zdá, že MB 300SL je jedno z najkrajíších áut? Celej histórie automobilizmu. :yes:
Avatar - Machýrek
28. 2. 2013 10:41
Re: Je to jen otazka casu
Ale mit svou vlastni estradu v garazi se muze nekomu libit ;)
Avatar - RadisGT
28. 2. 2013 10:13
Re: Výborný nápad,
Z Ebayi se dá koupit jakékoli LED podsvícené samolepící logo za cca 13 dolarů...
Avatar - WinDiesel
28. 2. 2013 10:10
Re: Je to jen otazka casu
Ale no tak. To uz pachne zavisti... :-)
Avatar - Dinar
28. 2. 2013 09:36
Re: Je to jen otazka casu
A až bude konečně všechno blikat a svítit, tak budou "pokrokáři" spokojení, a přitom by stačilo takto postižené poslat na Matějskou.
Avatar - Machýrek
28. 2. 2013 09:30
Je to jen otazka casu
...a budou svitit loga na vsech autech, a potom prijdou svitici kola, svitici laky a kdo vi co jeste ...a pokazde se budou staromilci vztekat, jako pri prechodu z analogove na digitalni pristrojovku, jako pri prechodu z plechacu na lite disky, jako pri prechodu z autoatlasu na navigaci, nebo z trakare do auta a tak by se dalo pokracovat...
Avatar - Dinar
28. 2. 2013 09:21
Re: Výborný nápad,
Za rok si budou topeři kupovat na tuzingových webech svítící loga Kia, výběr ze tří barev, made in China, cena 5 EUR plus poštovné.
Avatar - boost.
28. 2. 2013 09:12
Podsviceni
Z clanku jsem pochopil, ze podsvicene logo bude dostupne jen pro vozy se sportovni Avantgarde maskou chladice bez radaru. S-klasse sedan ma mit tu klasickou masku, tudiz kolotocarsky priplatek se tyka jen eSkoveho kupe a pripadne kabrioletu.
Avatar - vabis
28. 2. 2013 09:12
proč ne
Actros už nějaký čas svítí, tak bylo jen otázkou času, než to dostanou i PKW. Když už se u hodně modelů stěhuje klasická hvězda z kapoty jen na masku (aerodynamika, chodci, vandalové ...) tak bylo třeba přidat nějaký prvek. Na samostatný vypínač nebo po zapnutí klíčku, proč ne. Já mám na haubně, tak u mě už to je pasé. Kolotočáře bych do toho netahal, byť ta moderní produkce většiny automobilek k tomu svádět může.
Avatar - KANKUNEN
28. 2. 2013 09:06
Re: Výborný nápad,
no jo, když si někdo koupí blbost za 8t v hodnotě stovky, tak proč mu to neprodat. Za 3t se to jěště čipne, aby to svítilo furt.
28. 2. 2013 09:04
Re: Výborný nápad,
já bych se s tím vůbec nes*al a věšel na auto i rozsvícenou cenovku (samozřejmě, tu ceníkovou, před slevou.... ;-) )
Avatar - boost.
28. 2. 2013 09:00
Re: Výborný nápad,
Uz se nemuzu dockat, az S klada bude nasvicena jak Actros polskeho kamionaka. Ty "jmenovky" za sklem bych zakazal, to je nehoraznost nejvetsiho kalibru. Hlavne "Martina" za sklem Scenicu. >:-[]
Avatar - Dinar
28. 2. 2013 08:56
Výborný nápad,
ještě bych k tomu povinně přidával svítící jmenovky za přední sklo, nejdřív uvidím svítit hvězdu a pak hned budu vědět, že proti mně v Mercedesu jede třeba "Detlef", když kolotoče, tak kolotoče. :-!