Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Motorkář nabourá v 110 km/h, přežije bez zranění

Chvilka nepozornosti stačí k tomu, aby motocyklistu čekal pěkně tvrdý náraz. Motorkář z videa po nehodě zvažuje, že si místo motorky koupí auto.
Zpět na článek
18. 7. 2013 14:10
18. 7. 2013 16:38
18. 7. 2013 18:25
18. 7. 2013 20:25
18. 7. 2013 22:03
19. 7. 2013 09:32
19. 7. 2013 09:37
19. 7. 2013 11:29
18. 7. 2013 14:10
motorkář?
No, nevím. Motorkář. 1. díval jsem se na to video pozorně a připadá mi i přes to slunko, že brzdové světlo na autě svítilo (minimálně to za zadním sklem) 2. je vidět, že začíná brzdit ještě před nárazem, takže to by taky nahrávalo spíš jeho nepozornosti než nefunkčnosti brzdových světel auta 3. to, že nemá ruku na brzdě a očividně neumí brzdit (+ že nemá ani rukavice a uvažuje o koupi auta místo motorky) mě už jenom utvrzuje v tom, že to není motorkář, ale pouhý majitel motorky....
Majitelem motorky nazývám lidi, co sice jezdí na motorce, ale ne proto, že jsou motorkáři (je to fakt rozdíl, někdy zřetelný na první pohled)
Takovýhle paka + mlaďoši s plným šourkem testosteronů, kteří často ještě ani nemají řidičák na velkou motorku dělají motorkářům špatnou pověst........ ;-\
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CHerokee
18. 7. 2013 15:47
Re: motorkář?
Škoda toho Sportsteru. Navíc si myslím, kdyby dával pozor, tak se mohl vyhnout bokem. Jel na devítistovce - nejmenší Harley, tne není tak těžký(250 kg) a je dobře ovladatelný.
18. 7. 2013 16:38
sialenost
tiez sa mi zda, ze mohol to auto obist zprava. teda to by bolo asi prve, co by som reflexivne vyskusal, ale nikdy som na motorke nesedel (a ani nemienim...), takze neviem ako taka motorka reaguje. asi to nie je ako bicykel. ale ak motorka nedokaze hentake nieco vytocit (autom by to islo), tak tym menej potom chapem ludi, ktori si na nieco take sadnu v normalnom provoze...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 1975ak
18. 7. 2013 18:25
rychlost
Pokud to není z Evropy, není to počítáno v mílích? Pak by rychlost nebyla 110 km/ ale míl a to je už trošku rozdíl.
Rozbalit vlákno
0
18. 7. 2013 20:25
Fake?
Nějak si nemohu pomoct, ale ten ksicht byl v nějakém dokumentu o kaskadérech...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 22:03
Re: Fake?
Taky mi to připadá divný,přece jen mohl zatočit a objet ho,brzdit není vždy to nejlepší řešení,viz třeba Titanik
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 20:28
Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
A to proto, že si sednou za motorku, mám rád závody v Moto GP, mám je raději než F1,jenomže na okruhu je to trochu jiný než ve skutečném provozu a každej kdo má motorku a jede po cestě má nutkání to vohulit a zkusit si co motorka dovede a v tom je zakopanej pes,když to svý nutkání neudrží na uzdě,tak je po nich
Rozbalit vlákno
10
Avatar - CHerokee
18. 7. 2013 21:41
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Velmi často za to můžou řidiči, kteří neumí odhadnout rychlost. Neví, že motorka tak rychle nezabrzdí a že je vždycky lepší ji mít před sebou než za sebou.
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 21:55
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Nemám rád motorkáře na silnicích, motorky patří na otevřené okruhy a motorka je zrádná i na tom okruhu, teď když jsem se díval na Moto GP a uváděli se jezdci na start,tak skoro každej byl nějak zraněnej,Lorenzo a Pedrosa bohužel ani nenastoupili do závodu,motoristický sport je nebezpečný a zrádný a ten na motorkách ještě víc a nechápu proč někdo závodí ve městě na silné motorce né nadarmo je to unás ve městě samej pomníček od motorkářů,nejlepší způsob jak tomu zamezit je prevence, a proto bych zakázal vjezd silných motorek do měst,nebo to nějak omezit
18. 7. 2013 22:08
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Cherokee, nevim proč se s ním vůbec bavíš.

Podle týhle pseudologiky si přejetý chodci za svou smrt taky VŽDY můžou sami, bez ohledu na okolnosti, když jdou do provozu bez plechů kolem sebe ..

Flyboyedo, ty se radši drž bychařskýho básnění o Parcouru nebo Audi A6, to je ještě s přimhouřením oka tolerovatelný, ale s těmahle kecama fakt běž někam.
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 22:38
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Když se chodec nepodívá jestli něco nejede a přejde jen tak přes přechod, tak si za to taky může sám, zákony a zdravá logika nejdou vždy ruku v ruce a o tom čí to byla vina už tomu chodci může být jedno , komu to jedno není je řidič, který kvůli tomu má problém, takový chodce nenávidím co se nepodívají a jen tak přejdou, takovým lidem říkám sebevrazi
18. 7. 2013 23:23
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Přestaň si to překrucovat jak se ti to hodí do krámu!

Napsal jsi v nadpisu: "Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami"

VŽDY, to jako že 100%, VE VŠECH PŘÍPADECH. Přitom je to naprostá blbost, protože v drtivé většině případů je na vině řidič jiného vozidla který způsobí nehodu. To ty samozřejmě neuznáváš a zase budeš idiotsky argumentovat tím jak všichni na motorkách jezděj rychle a že jim přednost ani dát nejde a že si za to můžou sami když je někdo přehlídne a blablabla ..

A stejně tak je to s chodcema. Bez debat jsou tu NĚKTEŘÍ, který maj dojem že mají absolutní přednost, ale pochop ku-a rozdíl mezi "NĚKTEŘÍ" a "VŠICHNI" !!!!!

Radši si to přečti ještě jednou:

"Podle týhle pseudologiky si přejetý chodci za svou smrt taky VŽDY můžou sami, bez ohledu na okolnosti, když jdou do provozu bez plechů kolem sebe .."

Takže chceš mi opravdu tvrdit, že přejetý chodec JE VŽDY NA VINĚ ON SÁM??? BEZ OHLEDU NA OKOLNOSTI? A nezajímá mě nějaký že "se furt nerohlížej a nenávidim je atd."

Chci přímou odpověď, bez vykrucování se, na tuhle přímou otázku:
Je přejetý chodec VŽDY viníkem svojí vlastní srážky?
Avatar - flyboyeda
19. 7. 2013 18:04
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Přesně tak 100% za to můžou motorkáři
19. 7. 2013 22:32
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
K tomu už není co dodat, leda to, že jsi neuvěřitelně omezený člověk.
Snad z toho jednou vyrosteš.
Avatar - 1975ak
18. 7. 2013 21:50
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Zajdi si do nějakého léčebného ústavu, aby ti popovídali ti co přežili havárku, kdo z nich za to mohl a komu nedal plechovkář přednost, neměl od něj dostatečný odstup a pod. Sám bych o tom mohl vyprávět, jak chlapeček s ještě mokrýma papírama kvůli pár sekundám, o který by musel počkat na křižovatce vjel do cesty.
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 21:58
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Motorkář promluvil,uží si to a ještě tu něco napiš dokud můžeš , než tě něco zajede,nebo to do někoho, nebo něčeho napálíš
19. 7. 2013 00:39
Re: Motorkáři sa svou smrt můžou vždy sami,
Ty jsi vazne jeste dite a taky tak uvazujes ;-)
A abys me neobvinoval, ze jsem silenec na motorce, tak na motorce jsem uz 20 let nejel. ;-)
18. 7. 2013 22:38
Trocha iná téma
Nemôžem si pomôcť ale kamera gopro hero je proste najlepšia na trhu a stojí za tie peniaze. :yes: Inak si myslím,že osud sa nedá zmeniť-smrťou na ceste sa končia aj zdanlivo nevinné situácie :no: :no:
Rozbalit vlákno
0
19. 7. 2013 09:32
pane doktore
vy ste se kochal....... inak neverím že by to auto neobišiel....
Rozbalit vlákno
0
19. 7. 2013 09:37
motorkári
mne vadí jedna vec - že jazdia - predbiehajú veĺmi tesne popri autu, temer lížu späťáky. To je max. riskantné. Vodič auta sa nemôže neustále pozerať dozadu či sa náhodou nepriblíži- nepriletí motorkár v 150-160km/hod. Stačí ak sa potom vyhnem nejakej diere na ceste, som stále v svojom pruhu a zhodím ho a on umrie. Toto ma serie maximálne. nemám problém urobiť mu miesto ale nech aj oni sú trošku empatickí a opatrní. Hlavne ak obiehajú kolonu a kľučkujú tam hlava nehlava....
Rozbalit vlákno
1
19. 7. 2013 11:29
Re: motorkári
presne toto som aj sam chcel napisat. motorkari sa len stazuju ako ich vodici blokuju, nevsimaju si ich a podobne blbosti. pritom ono je to fakt o tom, ze clovek nepozera stale do spatnych zrkadiel a ine je v nich zbadat motorku (ktora sa navyse priblizi vacsinou pomerne rychlo) a auto, ktore sa da vidiet v spatnych zrkadlach bezne aj perifernym videnim. tiez sa mi uz stalo parkrat, ze som zrazu len pocul zvuk motorky a, pozrel som do spatneho zrkadla a mal som ju prakticky za lavym zadnym svetlom a vzapati hned uz aj na lavom boku a uz ma obiehal. pritom keby * sa na mna tak nelepil a radsej pockal, kym bude mat v protismere uplne volno, tak by to bolo ovela bezpecnejsie a ja by som o nom aj vedel, keby bol trochu dlhsie za mnou a pustil by som ho. a najhorsie to je, ked obiehaju zprava. to clovek necaka vacsinou vobec. a sorry, ale nebudem jazdit stale tak, aby som napravo aj nalavo nechaval miesto pre potencialnych motorkarkov, ktori sa mi hocikedy mozu nalepit na zadne svetlo.