Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Impala se dostal na vrchol žebříčku Consumer Reports

Chevrolet si může mnout ruce. Jeho nová Impala se umístila na vrcholu prestižního žebříčku organizace Consumer Reports.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
28. 7. 2013 14:34
Nevypadá vůbec zle,ba naopak
Dokonce můžu říct , že se mi líbí a to nejsem zrovna fanda amerických aut,tak to už je co říct
28. 7. 2013 14:43
Chevy působí lacinější jen v EU
Vypadá pěkně. Chevrolet je v USA brán jako kvalitní značka, to jen v Evropě kde prodávali přebrendované Daewoo si zkazil pověst. Ruku na srdce, co by si každý radši vybral Chevrolet Kalos nebo opravdový Chevy ?
Avatar - PeterLuk
28. 7. 2013 15:10
Re: Nevypadá vůbec zle,ba naopak
Áno, mohli by ho predávať aj u nás.
Avatar - Barrichello
28. 7. 2013 20:08
Re: Nevypadá vůbec zle,ba naopak
Taky to nikdo nekoupí, nemá to 3 válec, měkčený plasty, nejezdí to za pírových 4,5 (reál 5,4) a ameriky přeci nezatáčí a nejsou na to díly. Říkal to přence vnecův brácha co měli po revoluci Cadillac s převodeovkou z volhy a motorkem ostřikovačů z Audi >:D
Avatar - Barrichello
28. 7. 2013 20:06
Re: nahodou..
to si pleteš zřejmě s HHR, který užse ovšem nevyrábím. Impala patří dlouhodbě mezi TOP 20 neprodávanějších modelů bez rozdílu značky v USA
28. 7. 2013 21:34
General Motors
Fandím GM stále vyšší a vyšší zisky. Hlavně at u nás v evropě podrží německý opel a opel se stane zase prodávanou značkou. Jinak tu nezbude mimo frantíků, italů a německého mercedesu a bmw pořádná konkurence pro prohnilý VW.
Avatar - flyboyeda
28. 7. 2013 14:59
Re: Chevy působí lacinější jen v EU
A nejen proto končí zákazníci u D3
Avatar - jozephko
29. 7. 2013 10:41
Chevroletu v Európe pokazili meno
Ešte pred 15-20 rokmi meno Chevrolet znamenalo solídnosť a robustnosť. Takže to umiestnenie v USA sa mi zdá vcelku normálne.
V Európe sa však Chevrolet bohužiaľ stal symbolom východoázijskej automobilovej "láce". Je to zvláštne, ale autá Daewoo moc charizmy menom Chevrolet nezískali. Ale meno Chevrolet utrpelo obrovskú stratu na imagi tým, že sa lepí na autá Daewoo.
Avatar - Barrichello
28. 7. 2013 20:05
Re: Chevy působí lacinější jen v EU
Eště nám přijd říct kolik stojí výkonově , motorově , rozměrově a podhldím srovnatelný vůz od D3. 2 mega? >:D >:D >:D >:D >:D >:D
29. 7. 2013 09:13
Skoda ze do Evropy nepujde
Ono se tu bohuzel ani Malibu moc neprodava. Ale to by o tom aute nekdo musel vedet. A to je to prevlecena insignie coz vubec spatne auto neni. Impala je vetsi a tady uz zakaznici na to moc nejsou
Avatar - PeterLuk
28. 7. 2013 21:19
Re: Nevypadá vůbec zle,ba naopak
>:D :yes: :yes:
29. 7. 2013 00:05
Impala je převlečená Insignia !
Řekl by mluvka Vaculík, (v jednom svém uměleckém období kdy ho ještě neplatili u VW prohlašoval něco podobného o Golfu a Passatu), ale ono by to vyznělo moc dobře pro Opel a to se na vwauto nesmí.
Avatar - Dinar
29. 7. 2013 09:54
Re: General Motors
No, nejvíc budou mrkat fanoušci Opelu, GM v reálu Opel nijak nepodporuje, naopak pomalu a jistě cpe do Evropy, do tříd okupovaných Opelem, ekvivalenty se značkou Chevrolet. Troublisové budou ještě pár let spokojeně pomlaskávat nad "pořádnou konkurencí pro prohnilý VW", až najednou zjistí, že Opel zavřel bránu, a jeho slavný GM mu nabízí pouze Chevrolet. ;-\
Avatar - ericho33
28. 7. 2013 16:14
exteriér...
…ešte celkom ujde, ale čo ten interiér??? 8-s
29. 7. 2013 20:43
Nový Impala
Minulý týden jsem se vrátil z USA, kde jsme tento Chevy Impala měli půjčený. Nejen motor s 300 koňmi je úchvatný, ale jízdní vlastnosti nad Passatem B7. Za 30.000 USD je více než dobré auto.
29. 7. 2013 16:22
Re: nahodou..
Právě si nepamatuji přesně jeslti Malibu nebo Impala..jeden z nich měl mít doted problem :-) a jsem lenivy to hledat >:D
Avatar - PeterLuk
29. 7. 2013 15:32
Re: Skoda ze do Evropy nepujde
Tu si môžeš vypočítať cenu dovozu: [odkaz]
Avatar - Dinar
29. 7. 2013 13:39
Re: Skoda ze do Evropy nepujde
Označit kupce impaly za fajnšmekra, to chce skutečně barrikované brýle, ale o.k. Jen dej vědět, až takového evropského fajnšmekra někde zahlídneš. ;-)
Avatar - Barrichello
29. 7. 2013 13:27
Re: Skoda ze do Evropy nepujde
Neděje se tak proto, že půlka potencionálních zákazníků neví že nějaká Impala existuje a z druhé půlky by to chtěla většina v dieslu. Jako bys to neznal.

Zbytek sou fajnšmekři kteří si to klidně objednaj.
Avatar - Individualita
29. 7. 2013 11:03
Re: :) Fešák ale
Taky se mi líbí. Jako by v něm byly obsaženy prvky z Accordu, Mazdy 6 a samozřejmě Insignie. Dohromady pěkný mix a auto, za které bych se nestyděl.
Avatar - Stejsn
29. 7. 2013 10:31
Re: :) Fešák ale
Jo, tak trochu nám ta značka zteplala :-(
Avatar - Barrichello
29. 7. 2013 09:32
Re: Skoda ze do Evropy nepujde
Kdo to chce, nechá si to dovézt z USA či kanady. To dneska vůbec není problém s plnou tovární zárukou.
Avatar - Barrichello
29. 7. 2013 08:55
Re: nahodou..
Když myslíš...nebudu ti to vyvracet....podívej se na statistiky od znovuuvedení Impaly na trh. Je to stálice stejně jako Malibu, taky jich sposuty jezdí ve flettu, u Policie atd.
29. 7. 2013 10:20
:) Fešák ale
Páči sa mi ten agresívny look a celkovo dizajn. Len už roky sa nemôžem zbaviť pocitu že Chevrolet je sra*ka. Ako dieta som vedel že Chevrolet sú kruté americké vozy. No odkedy kúpilo Daewoo už neviem čomu mám veriť keď tie koko*iny na kolesách nosia logo Chevrolet :-( (Je to len môj pocit, ktorý som si dovolil vyjadriť nemusíte robiť zo mna trolla) :*)
28. 7. 2013 20:25
Re: nahodou..
nene nepletu........dlouhodobe prave mezi top 20 nepatri...ted se tam teprve vratila ;)
28. 7. 2013 19:16
nahodou..
...nejedna se o ten model..co ma velke problemy s prodeji.a. konkurence mu hodne utekla? a co honem musel byt * jiz po par letech vprodeji? ....jen jesli si to nepletu...ehm...
Avatar - Dinar
29. 7. 2013 09:51
Re: Skoda ze do Evropy nepujde
A proč se to neděje? Protože s náklady na převoz, registraci plus cla a dph se to prostě nikomu nevyplatí, navíc ještě následné problémy se servisem modelu, který se v Evropě oficiálně neprodává. Já vím, že z těch obrázků auta v top verzi, okrové kůži, si může chevy fanda i ucvrknout, ale nic to nemění na faktu, že je to prostě průměrné auto, které by bylo v Evropě dostupné za cenu místní premie, a to jaksi nedává smysl. :-!
28. 7. 2013 21:01
previs
Hlavne ze ma octavka dlouhy previs... Tohle vypada, jak combi sekacka.