Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Praze zrušili další čtyřproudovku, ani starosta o tom nevěděl

Nečekaně přemalované značení v Čimické ulici u Podhajských polí snad čeká rychlý konec. Zdejší starosta trvá na jeho změně.
Zpět na článek
1. 8. 2013 15:46
Nesmysl
To musel vymyslet nějakej úředník, kterej si dal 10 plzní na sluníčku, protože to, co na tý silnici, která je naprosto bezproblémová vytvořili, nemá se zdravím rozumem nic společného...
Ještě, že to snad zmizí.
Avatar - salamoon
1. 8. 2013 15:51
neviem si ani len predstavit...
..... ako blby musi byt clovek,co nieco taketo navrhne a schvali.... :*)
Avatar - Hittman
1. 8. 2013 19:11
Re: včera jsem tudy jel
Starosta se zdravým rozumem, u mne :yes: jako mimopražák a neznalý bych to frkal rovně a válcoval cyclisty >:-[]
1. 8. 2013 15:25
Jenom se divím, že............
............. to neudělali zvýšené a z obrubníčků, ostrůvků, zámkové dlažby a betonových bloků jako všude jinde. To by byla přece ta "malá domů" daleko větší. 8-s
1. 8. 2013 15:56
včera jsem tudy jel
A bylo to fakt o zdraví.... Díky bohu, že existují i politici se zdravým rozumem :yes:
1. 8. 2013 21:46
Re: proč to?
To ti vysvětlim naprosto jednoduše a předvídatelně. Na ty cyklistický nesmysly jdou ekoprachy z EU. Ty připlujou na příslušnej magistrát a všechny se musej utratit za klidně úplný nesmysly, protože polovina z těch peněz jde úředníkům do kapsy za provize za zadaný předražený zakázky. Proto to v Praze vypadá, jak to vypadá. Všude samá debilní stezka na hlavních silnicích odnikud nikam, vedle který je permanentní zácpa a světe div se, nikde žádnej cyklista. Všichni vědi, že v Praze žádný cyklisti jezdit nebudou jako v Amsterdamu (až na pár ekopomatenců nebo nadšenců), protože jsou tu prostě kopce. Ale co, provize a úplatky proběhly, tak na to sere pes...
Avatar - beibej
1. 8. 2013 21:05
proč to?
Tak tohle mě taky s*re, ale v praze je to docela častý jev. Nikdo mi to nedokázal vysvětlit. Proč se buduje ulice o dvou pruzích a pak se zkurví na jednoprodovku? :-(
Avatar - Ozzman
1. 8. 2013 20:40
At se s tím někdy projedou
Přál bych těmhle lidem, co o tom rozhodují, ať si alespon týden zkusí dojíždět přes tyto místa, co takto zasekají. Mluvím plošně o celé Praze. Autobusem či autem z předměstí Prahy to je hrůza, hlavně ve špičce do práce či školy. Zůží bezproblémové úseky vozovky, kde se tvoří zbytečně kolony v místě přechodu, kde jsou i tak semafory a tak podobně..

A nejvíce mne vytáčí různé stavby, třeba to co se děje kolem Blanky... postaví silnici okolo, pak ji zbourají, mesíc to pustí jinudy, pak ji zase postaví znova a takhle 3X dokola... proboha proč to dělají takhle složitě? Vždyt tam tečou peníze nazmar...

Sorry, že jsem se takhle rozvášnil, ale už x let dojíždím z kraje Phy do centra a nějaké takovéhle další omezení na jakékoliv příjezdové trase mne dokáže spolehlivě vytočit, když většina jich je uplně samoúčelných...
3. 8. 2013 12:54
jo podobny pizzoviny vymysleli v Liberci
V Rochlicich, kde relativne pohodovou sirokou silnici, byt trosku tankodrom, premalovali aby udelali postrani parkovaci mista a pak krasnou sikanu na dvou metrech, ktera vas pro jistotu zavede do nejvetsi diry na silnici >:D takze to pred sikanou vypada tak ze auta jedou naproti sobe a naposledni chvili se vyhnou cot je zabava zvlast v zime.. navic se tim zuzil prostor na jizdu a par zaparkovanym autum uz odletely i zrcatka jsem koukal.
2. 8. 2013 23:36
Re: proč to?
Tohle je všechno díky nulové odpovědnosti. Podplacený úředník vymyslí předraženou hovadinu pro kamarádovu firmu, o prachy se šábnou a potom není ani na základní údržbu silnic. A úředník se může jen smát, protože nemusí prokazovat zdroje příjmů a nezdaněné peníze si může v klidu užít. Stačí se podívat před jakýkoliv magistrát - úřednící s oficiálním platem kolem 30 tisíc čistého si vozí * v autech za miliony a nikomu to není divné.
1. 8. 2013 21:48
Re: Nesmysl
Ten úředník nebyl ani vožralej, ani blbej, jen má provize z předražený zakázky, kterou zadal. O nic jinýho nejde.