Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Lamborghini Cabrera je nástupce Gallarda

Nové baby-lambo se začne prodávat příští rok, techniku bude sdílet s druhou generací Audi R8.
Zpět na článek
7. 8. 2013 18:26
Re: no som zvedavy kedy nam zhori prvy kusok
Tendenci nečekaně chytnout mají všechny vozy s motorem uprostřed (možná lépe řečeno, když už chytnou, mají větší problémy). I McLaren 12C. To netřeba vysvětlovat někomu, kdo o autech něco ví.
7. 8. 2013 18:23
Re: ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Nakonec i Ferrari bere věci jako navigace z nižších značek koncernu (konkrétně u navigace Dodge/ Chrysler).
Avatar - KANKUNEN
7. 8. 2013 14:42
ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Pár plkačů by mělo problém, ale na světě by jezdilo plno krásných Alf jak 159ka.
Avatar - Dinar
7. 8. 2013 14:57
Re: ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Přesně tak. Je mi šumák, že to má rádio z Audi, hlavní je, že pak můžou postavit auto jako je aventador, z toho jsem měl zježené chlupy v uších ještě po týdnu. ;-)
Avatar - 3_diamanty
7. 8. 2013 14:56
no som zvedavy kedy nam zhori prvy kusok
bez priciny, zahadne, necakane, prekvapujuco....

nic v zlom... ale zlaty mclaren a corvette :yes:
7. 8. 2013 22:39
Re: ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Naopak..u Alfy ma dojit k hodne zmenam....technika ma byt spriznena co nejvis s Maserati....tak ze design bude za jedna...technika za jedna :))) no jeste tu kvalitu >:D a ono zas bude neco krasneho na svete ;)
Avatar - gld
7. 8. 2013 18:17
Re: ...
Príliš mi to pripomína:

a) carrera
b) cabron (frekventovane používaná nadávka v španielčine)
7. 8. 2013 16:00
Re: Cala
Sesto Elemento by se mělo v omezené sérii prodávat.
Avatar - salamoon
7. 8. 2013 16:00
technika z r8
dufajme,ze to zahrna aj lepidla a ine veci v motorovom priestore,ktore inak u talianov tak radi horia... >:D
Avatar - Iv8
7. 8. 2013 15:51
Re: Je brzo na ukvapené závěry
Ano, design se hodnotí až po odhalení a "naživo", co se týče spolehlivosti to bude s technikou Audi (i když koncern nemusím) asi v pořádku. Vlastní montáž a dodržení všech postupů při ní by mělo být v této cenové hladině samozřejmostí.
Avatar - vabis
7. 8. 2013 12:48
leoš mareš
Žeby to Leoš (černý Aventador) přikoupil, aby k němu Petruška ladila ? >:D
7. 8. 2013 12:39
Cala
Z profilu mi malinko evokuje Italdesign Cala :-)
[odkaz]
Avatar - sargis
7. 8. 2013 12:38
...
sexy meno... v reale verim v pozitivnu evoluciu hranateho lambodizajnu :yes:
Avatar - Choochoo
8. 8. 2013 10:48
Re: ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Jezdilo by urcite vice Alf, ale rozhodne by nevznikal design jako 159. Rozdil mezi znackami koncernu neni skoro zadny. Spise by jezdilo neco jako Seat se znakem Alfa a o tom to preci neni ;-) Alfu dela Alfou jeji design a ten by tam urcite nebyl
Avatar - EauRouge
7. 8. 2013 17:54
Re: Cala
Podle mně to bude stejný příběh jako s Reventonem - nejdřive malá serie (20ks?) a poté sériové auto, které z této série designově přímo vychází.
Stačí se podívat na Murcielago, Reventon a Aventador vedle sebe a je vidět jak moc si Aventador vzal z Reventonu.
Avatar - EauRouge
7. 8. 2013 15:51
Re: Cala
Spíš myslím, že bude vycházet z konceptu Sesto Elemento, který si nese dost rysů současného Gallarda. Navíc je i pojízdný, což značí velkou soustředění právě na tenhle koncept.
7. 8. 2013 14:00
Re: Cala
Což byl vlastně projekt "baby"lamba
7. 8. 2013 22:00
Re: no som zvedavy kedy nam zhori prvy kusok
Takže tady jsi to musel napsat >:D
7. 8. 2013 16:30
Re: ŠKODA, že pod koncernem už dávno nefičí Alfa
Alfa a vlastně ani lancia už nikdy nebudou vyrábět auta, jako byla ta která je proslavila. Ať už budou pod fiatem a nebo pod kýmkoliv jiným. Budou se lišit už pouze dizajnem.