Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejtrapnější auta světa? Smart nebo Hummer

Smart ForTwo je podle Američanů moc malý a nebezpečný, Hummer H2 zase považují za velký a nemorální.
Zpět na článek
9. 8. 2013 15:58
TRAPNÁ GARÁŽ
Vskutku zajímavá anketa ;-\ Postačí, když si zapamatuješ jednoduchou poučku - trapným autem jezdí výhradně pouze tvůj nejbližší soused. Ovšem vůbec nejtrapnějším autem jezdí nový kluk holky, co tě pustila k vodě...

Jinak samozřejmě nejsou trapná auta, jsou jen trapní řidiči, resp. lidé, protože tohle neplatí jen v garáži.

A vůbec, za své auto se nikdy nestyď, styď se vždy a výhradně pouze za... sebe.
9. 8. 2013 20:46
Nejtrapnější auto v ČR?
ŠKODA Citigo. Sešrotované auto do krabice za nehezkou cenu.
Avatar - Otrava
9. 8. 2013 18:24
Trapnost
Myslím, že jediné, co je na tom všem trapné je ta anketa samotná. :-)
Avatar - gld
9. 8. 2013 17:50
Re: smart
Má to malý kufr a žádné tédéíčko. Mámo, odcházíme..
Avatar - idam.i
9. 8. 2013 13:57
Re: smart
Skús mrknúť do "velkého" sveta,budeš prakvapený. ;-)
Avatar - 3_diamanty
9. 8. 2013 14:59
s tou nebezpecnostou
o ktorej sa vyjadrovali ludia v pripade smarta je to dost smiesne.... ved je samozrejme ze 2,5 metrove auto nebude mat bezpecnost ako ford serie F..... ale vzhladom na to ake ma smart rozmery je na tom vynikajuco a medzi miniautomobilmi je nabezpecnejsie [odkaz] miniauto ... stejne je to auto urcene do mesta a nie na americky zapad a rance.... kde ludia skor potrebuju lietadla ako auta... smart ma svoje opodstatnenie a vo svojej triede je jedinecny a svoju funkciu plni vynikajuco.... tieto ankety nedavaju realny pohlad na veci... rovnako beetle.. pre niekoho zenske auto a pre ineho legenda a auto rovnako vhodne na denno denne pouzitie aj pre drsneho chlapa.... taketo ankety su upne out...
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
9. 8. 2013 19:52
Re: Trapnost
Asi tak, a potom, nejde o najtrapnejsie auta na svete.... Chyba totiz lokalny, a v US of A nedostupny miestny kockopes Roomster....
9. 8. 2013 21:26
re: Smart
l Smart ForTwo 7,6 bodu, třetina respondentů jej označila za vůbec nejtrapnější auto. Jeden z dotazovaných o něm prohlásil, že vypadá, jako by si jeho majitelé nemohli dovolit skutečný automobil.

Tu třetinu bych chtěl vidět. Smart má alespoň logické opodstatnění, ale třeba Hummer? Nenapadá mně ani jedno nemám li teda statek a několik Akrů půdy....
9. 8. 2013 17:59
PT Cruiser
Nad PT Cruiserem docela tedy kroutím hlavou. Designově moc hezky zvládnuté retroauto. Pokud by se mělo zatratit, tak pro nízkou spolehlivost a jízdní vlastnosti, ale jinak... No, každý má nějaký vkus. Někomu se líbí Fiat Multipla...
9. 8. 2013 14:20
Re: smart
Rim, Londyn, Paris, Berlin, hlavne v italii je to hodne oblibene auto
Avatar - Emel
9. 8. 2013 19:25
Re: TRAPNÁ GARÁŽ
Jedna výjimka mě přece jen napadla - opravdu trapně bych se cítil v čínské napodobenině BMW X5 (nebo jakéhokoli jiného auta).
Avatar - gld
9. 8. 2013 17:52
Asi som trápny
..ale nad prekvapivo veľkou časťou uvedených áut som niekedy v svojom živote uvažoval. Napríklad (v strednej európe) totálne neznáme subaru baja je dodnes mojim nenaplneným snom o univerzálnom aute, ktoré konformnej spoločnosti ukazuje vystrčený prostredník kade chodí.
Avatar - euro89
9. 8. 2013 18:17
Trapná anketa
Řekl bych, že nejtrapnější je ta anketa sama o sobě. :no: Jinak např. Hummer H2, Baja nebo Murano CrossCabriolet jsou auta, která bych si uměl představit v garáži. :yes: To mi daleko trapnější přijde fóbie Monte Carlo s HTP pod kapotou. >:-[]
9. 8. 2013 19:26
najtrapnejšie je.....
urcite Fiat Multipla.. kazda jedna generacia
Skóre trapnosti: 10
Důvod trapnosti: kazdy si najde svoj dovod
Poznámky hodnotících: Směšné, Ošklivé, Krabice na kolech, Designová katastrofa
Avatar - shamal
10. 8. 2013 13:45
Re: TRAPNÁ GARÁŽ
No teda...! Já s Tebou GTI nesouhlasím téměř nikdy, ale dneska! Lépe bych to nenapsal! Ona trapnost auta vychází vždy ze souvislosti, kdo sedí za volantem. A jinak je to dost trapná anketa... ;-)
Avatar - idam.i
10. 8. 2013 12:15
Re: hummer H2 a H3
Myslím si,že jediný "pravý" bol v službách US army. ;-)
Avatar - idam.i
10. 8. 2013 12:08
Re: Ach tí Amíci !
Vieš si predstaviť tú zábavu,keby si videl nejakého borca,ako sa pokúša zaparkovať svojho Hammera v centre Ríma.Mne pripadá Smart zábavnejší ,keď si to valí po dialnici. :-)
Avatar - Kolouš
10. 8. 2013 09:52
Re: hummer H2 a H3
no, Toppere, ackoliv si o Hummerech myslim svoje, coz je z me profilove fotky patrne, tak ver, ze vsechna ta videa jsou hlavne o pazourach a ne o moznostech auta. Blbec v Hummeru co vsechno resi plynem, nebo nezaradi redukci by byl stejnym kopytem i v Defiku...
Pravdou ale je, ze s Defikama jezdi diametralne odlisni ridici nez v H...
Avatar - Kolouš
10. 8. 2013 09:42
Re: smart
na smartu je unikatni jeho "klec", ktera ho taky dela drahym a ve srovnani s ostatnimi mnohem vetsimi "miniauty" take mnohem mnohem bezpecnejsi.
Zrejme o tom moc nevis, tak se prosim na toto tema moc nerozepisuj...
Avatar - 3_diamanty
9. 8. 2013 19:48
Re: s tou nebezpecnostou
ano to mas pravdu... v USA je smart zrejme na smiech ale ono je to hlavne mestske auto.... v uliciach Rima by ziadny american z fordom F serie nebol ziadny frajer ... ono sa hlavne treba pozerat do akej triedy auto spada a ake je jeho poslanie...
9. 8. 2013 15:50
Honda Element
Zařazení Elementu mezi "trapná" auta mě minimálně zarazila, překvapila.

I když není žádný krasavec, je to auto velmi praktické, se zajímavými řešeními a auto, které se velmi dobře řídí, jede se v něm příjemně, výkon stačí a jak dobře řadí automat se jen tak nevidí. (To všechno vztahuji k první generaci, tu na obrázku jsem neměl možnost zkusit.)
Avatar - twistedTSD
9. 8. 2013 15:19
Re: s tou nebezpecnostou
Smart je sice na svou velikost opravdu bezpečný, jenže v USA je jaksi mnohem pravděpodobnější, že do tebe napálí F-150 než miniauto. :-)
9. 8. 2013 14:34
Re: smart
plné Miláno...s velkym neni kde zaparkovat resp bych mal velke hned obúchané...
12. 8. 2013 09:24
Re: smart
No to bych chtěl vidět blázna co si tohle koupí. >:D >:D
12. 8. 2013 09:23
Re: smart
Tam se možná prodává za odpovídající peníze. Kdybych chtěl takovýhle unterauto tak si vyberu něco kvalitnějšího a výrazně levnějšího.
10. 8. 2013 15:30
Re: smart
bohužel sem ten článek nenašel, resp. našel sem nějaký kde bylo zhruba poloviční prodeje v roce 2011, ale dám krk za to, že se to tu v nějakým článku objevilo
Ale našel sem něco co už je moc i na poměry smarta.. :-))
[odkaz]

že prý 350 tis je moc.. >:D
10. 8. 2013 13:39
Re: Blbosť
Oznacovat MPV za trapne je dneska moderni. Napriklad Clarkson rika, ze nakupem MPVcka davas na jevo, ze uz jsi rezignoval a hodlas dozit v nudne prakticnosti, nebo tak neco. Je to samozrejme nesmysl. MPV je vyuzitelne jako stehovak i dostavnik pro rodinu a pratele. A i ten krabicoidni design ma neco do sebe viz velka francouzska MPV (C4, 5008, minuly Espace) nebo treba takova zafira OPC...
Avatar - 3_diamanty
10. 8. 2013 08:39
hummer H2 a H3
par paradiciek americkeho auta v praxi:

[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

a teraz si pozrime skutocneho krala terenu:
[odkaz]
[odkaz]

vidime ze nie je terenak ako terenak ;-)
Avatar - twistedTSD
10. 8. 2013 00:58
Re: smart
Počkej, mluvíš o Smartu? Vždyť ten by na 180 000 nedosáhl ani kdyby se jeho evropské prodeje zdvojnásobily.
9. 8. 2013 22:48
Re: re: Smart
Autoservis, viem, ze logiku nema laska! Su to hormony! S autami je to rovnake!
P.S. Povedz mi tvoju zivotnu genezu a genezu tvojich aut.?
9. 8. 2013 22:19
Re: re: Smart
A všiml sis taky "Smart má alespoň logické opodstatnění"

Víš vůbec co to je logika?

Potřeby a finanční možnosti je věc druhá.
9. 8. 2013 22:18
Re: re: Smart
Autoservis, ludia si nekupuju auta podla potrieb a financnych moznosti! Chvalabohu!
Citujem teba:
"Nenapadá mně ani jedno nemám li teda statek a několik Akrů půdy...."
9. 8. 2013 22:09
Re: re: Smart
Nějak mi uniká pointa tvého reakce ;-\
9. 8. 2013 22:02
Re: re: Smart
Autoservis, a ti co byvaju v panelakovych dvojgarsonkach po babicke s popraskanym hajzlom, preco maju Maserati a Jaguare?!
9. 8. 2013 21:55
Re: re: Smart
V TV ide americky serial, kde ako najvacsia spolocenska blamaz figuruje Toyota Yaris.
Vidite, "Nic nie je nemozne!"
Avatar - Ozzman
9. 8. 2013 20:06
Re: TRAPNÁ GARÁŽ
>:-[] >:-[] Moc hezky řečeno... pro mě je nejtrapnější BMW E30 ! >:D Ti vychytáli nejlepší buchty! >:D
9. 8. 2013 18:51
Re: smart
Proč 350? klidně 550 tisíc, záleží jen na tobě co si dopřeješ... a mimochodem...po evropě se prodá ročně stejný počet jako octavií..tedy 180 tisíc. Musíš vykouknout občas mimo dědinu ;-)
Avatar - idam.i
9. 8. 2013 13:44
Ach tí Amíci !
Nie som fanúšik Smartu,ale určite vidím väčšie opodstatnenie jeho existencie ako Hummeru.Myslím v prakticko živote.Pre armádu mi to vychádza naopak. >:D Nakoniec,trh to vyriešil jednoznačne. ;-)
12. 8. 2013 09:30
Re: smart
Jaká klec prosím tě? V tom autě si jako pasažér prakticky nahatej. Na tom autě není bezpečnýho vůbec nic, ani kus deformační zóny. Každá rána, kterou to auto dostane pocítí posádka v plný síle. Při bouračce z toho vyhrabou akorát mrtvolu zabalenou v airbagách.
Avatar - eXp10it
10. 8. 2013 00:53
Re: Ach tí Amíci !
Jenže tady se posuzuje trapnost. A pokud vedle tebe na křižovatce zastaví Smart tak se začneš chechtat, věř mi protože už jsem myslel že párkrát dostanu přes hubu když jsem dostal ze smartu záchvat. Naopak když vedle tebe zastaví hummer, moc do smíchu ti není...
Avatar - Ozzman
9. 8. 2013 22:31
Re: re: Smart
Hummera bych neodsuzoval, nepřijde mi to jako uplně špatná alternativa k velkému SUV, když na to máš. ( pokud ho teda pár niggas neobuje na 25tipalcový kola, kde je víc chromu než je zdrávo :D) mě jako největší zrůdnost (ale designově) z výše jmenovaných příjde Pontiac Aztec >:D Nicméně třeba je to auto praktický... :-)
9. 8. 2013 20:48
Nejtrapnější auta světa?
Vzdyt je to americka anketa, kde se moh vyjadrit kdejakej pobuda nebo patriot :no: Oni jezdi trochu jinymi auty a po jinych cestach, nez my.
Titulek mel znit: Trapne americke ankety.
Napriklad smart ma velice bezpecnou konstrukci, ktera by rozparala kdejakej postarsi kriznik a s novymi auty si v nicem nezadala. New Beatle neni trapny treba pro manzelku. H2 se snad chlapum libi. Aztec beru, to je lahudka.
Avatar - PeterLuk
9. 8. 2013 17:24
Blbosť
Nechápem, čo je na MPV trápne. Nepoznám sedemmiestny sedan či SUV s posuvnými dverami, množstvom miesta a veľkým kufrom. :no:
9. 8. 2013 13:54
smart
No popravdě jsem mrňavý auto za 350 000, kde první deformační zóna jsou řidičovi nohy a kvalitativně je na úrovni Dacie Logan, moc nepochopil. Vzhledem k tomu co jich jezdí po silnicích zřejmě nejsem sám. >:D