Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Panda 4x4 Antartica a Freemont Black Code: Již brzy v terénu

Fiat si pro frankfurtský autosalon připravil dvě novinky. Pandu 4x4 Antartica a Freemont Black Code si budeme moci prohlédnout již příští týden.
Zpět na článek
3. 9. 2013 10:34
3. 9. 2013 11:46
3. 9. 2013 12:08
3. 9. 2013 13:14
3. 9. 2013 17:43
3. 9. 2013 19:58
3. 9. 2013 17:48
3. 9. 2013 10:59
3. 9. 2013 12:39
3. 9. 2013 10:34
Panda
No Panda má u mne 100 bodů, tohle auto není schopen v segmentu malých vozů překonat nikdo, v podstatě s trochou nadsázky nechápu, že je někdo v případě potřeby nákupu ochoten zamířit jinam (bavit se o Upu a bodobných creaturách nemá ani smysl).

A Freemont? No musel sem... musel si vzpomenout na blackline... :-)

Ale jo proč ne, jistý šmrnc to má, i tudy vede cesta...
Rozbalit vlákno
7
3. 9. 2013 11:46
Re: Panda
Panda je skvele auto, s tym s tebou suhlasim. V kazdom pripade prave koli dostupnemu 4x4 ho stretavam tu u nas na kazdom kroku. Jedno mi predsa len bije do oci....uz som sa o tom rozpraval s viacerymi majitelmi, ak je pod -15 stupnov, maju obrovsky problem startovat. Pod -20 mi povedali uz viaceri-beznadejne, pritom majitelia Suzuki S4 (ked hovorime aspon priblizne o tej istej klasse) s tym problem nemaju. Takze sa pytam, ci taliani nepodcenili zimu.
3. 9. 2013 12:08
Re: Panda
no, já těch italských aut pár měl a NIKDY se mi nestalo, že by to nenastartovalo.... ať diesel nebo benzín..... Samozřejmě je teoreticky možné, že zrovna u Pandy někde soudruzi udělali chybu, ale spíš bych to viděl na slabou baterku (což se při pojížďkách po městě může docela snadno stát)....
Avatar - sendador
3. 9. 2013 13:14
Re: Panda
tady se pripojuju ke kolegovi, ani ja nemel nikdy s zadnym italem problem nastartovat.
3. 9. 2013 17:43
Re: Panda
To jsem si vzpomněl na vtipy, že při mrazu přestávají startovat italské auta. Takže bych se tomu ani nedivil, jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu.
Avatar - Ja Prvni 123
3. 9. 2013 19:26
Re: Panda
hmm... a kupoval to jako nové?
Nesmíš přivézt auto z Itálie ... Fiat (a všichni Italové) mají nastavení pro normální klima (rozumj Itálie) a chladné klima - rozuměj u nás.
Když koupíš nový auto normálně u dealera v ČR bude mít trochu silnější startér, trochu silnější alternátor a hlavně baterku s o hodně silnějším startovacím proudem za studena.
A vo vo tom to je.
Když už někdo v takové situaci je, tak akutně stačí vyměnit tu baterku... a pokud nežiješ na Kvildě, tak budeš startovat normálně.
:-!
3. 9. 2013 19:58
Re: Panda
Kupoval??? Hovorim o VIACERYCH uzivatelov Pandy a skusenosti su skoro identicke....v zime nestartuje. Po pricinach som neskumal ale urcite som vylucil moznost horsieho dieselu, pretoze kde som, sa v horskych oblastiach v zime ponuka takmer vylucne "zimny diesiel". Mozno dlhodobejsia zima, ktora v Cechach az tak kruta nie je, mozno... v kazdom pripade ma prekvapuje tvoj nazor, ze by sa Panda pre taliansky trh predavala s inou "pripravou" (vybavenim) ako pre slovensky. To sa mi zda naozaj pritiahnute za vlasy, pretoze aj talian si moze v zime skocit niekde do zahranicia, kde je zima tuhsia :-!
3. 9. 2013 17:48
Re: Panda
Vidíš, a prodej NSF za minulý rok cca 205 tis. ks ukazuje, že se koncern docela trefil do vkusu zákazníků. Za mne rovnou píšu, co se jízdního komfortu týče, má NSF mnohem blíže k velkým autům. Trávit v něm delší vzálenosti, není zas takový problém, z těch malých to nikdo lépe neumí.
3. 9. 2013 10:59
Freemont
Konečně tomu skvělému autu zmizela piha na tváři - stříbrná maska chladiče, pro někoho možná až přes příliš, v kombinaci s bílou kůži však lákavá představa ;-)

Na druhou stranu, i této kombinaci vypadá parádně :-)

[odkaz]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barrichello
3. 9. 2013 12:26
Re: Freemont
Ono bez tý chromovaný masky to vypadá divně, Freemont není žádný sportovní model.

Jestli to nebude tím, že na té chromované masce psůsobí to logo fiatu jak pěst na oko.

U Dodge totiž chromovaná maska nikdy nekomu nevadila.
3. 9. 2013 12:39
Re: Freemont
Ono ten kříž u Dodge vypadá lépe, co si budeme povídat, kdyby tam naroubovali MALÝ znáček Fiatu, šlo by to, možná bychom pindali že je to až moc podobné, ale co už >:-[]

Současná podoba je podle mně taková nemastná-neslaná, má příliš mohutné okraje a střed, spolu se zbytečně velkým znakem pak působí jako z jiného světa.. přesto, v té bíle kombinaci co jsem postoval, je hodně dobrá :-)