Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Octavia vs. náklaďák

Řidiči náklaďáků to nemají jednoduché. Jich kolegové v osobních vozech si často neuvědomí, že řídit kolos o hmotnosti až 18 tun přináší jistá rizika.
Zpět na článek
Avatar - RadisGT
4. 9. 2013 12:50
Re: ??????
Takových videí jsou na internetu denně tisíce. Proč tu redakce dává tohle video? No protože na něm je přeci božská, fenomenální, legendární a kdo ví co ještě...ŠKODA OCTAVIA.
Jen další product placement pro škodárnu. Redakce - už jste fakt trapní...
4. 9. 2013 14:24
Jasný důkaz
Toto video je sem umístění proto, že ve škodovkách jezdí samý pacient, který si myslí, že když má octávku zejména TDI je pánem silnic. Toto platí i o golfistech zejména řady.

Jedna ruka na volantu tělo vykloněné do prostřed vozu na hlavě kšiltovka, vykuchaný výfuk za kterým se valí kouř, že si člověk myslí, že má pod kapotou uhelnou elektrárnu, ale, že se pod kapotou nachází upocených 81kw přechipovaných na ohromných 100kw už majitel neřeší. >:D
4. 9. 2013 11:44
??????
To sem teď budete dávat každý video kde je nějaký sebemenší odření plechů??? Nějak nechápu co je na tom zajímavého a chce tím autor říci??? 8-s
Avatar - 3_diamanty
4. 9. 2013 12:00
nic v zlom
ale mna by zaujimalo o co slo tomu vodicovi v octavke... to by bolo take strasne a ponizujuce 5 sekund pockat nech ten nakladak bezpecne prejde a zaradim sa bezpecne za neho? Ved je jasne ze vodic nakladaku sediaci 2 metre nad zemou kdesi nalavo v kabine tu octaviu ani mozno nevidel... aj keby chcel .... ja neviem... kde sa dnes kazdy cpe plasi tlaci a ponahla.... asi do hrobu.... ja ked vidim nakladak niekde v meste pri mne na krizovatkach tak sa mu snazim uvolnit miesto a ist od neho co najdalej... aby mi kamienkami odskakujucimi od kolies ani len lak neoskrel na aute a nie este sa trepat kdesi pred neho .. navyse soferi nakladakov su tiez kategoria sama o sebe.... neuhnu ani bohovi... tolko uz ten vodic octavky mohol tusit ze s nakladakmi sa nesuperi.,..... aspon ma ponaucenie ... mal prievan v hlave a uz bude mat aj v penazenke... takym niet pomoci, stastie ze sa nic vazne nestalo
4. 9. 2013 16:26
Re: ??????
Akorát tu fenomenální Octaviu řídí tradiční *, kterýmu patří celá silnice. Takových člověk v těch octávkách potká denně desítky... A nejlepší jsou ti s jedničkovou v TDI s kšiltem nakřivo... >:D
Avatar - Dominik.
4. 9. 2013 21:24
Re: nic v zlom
No nevím jestli kamioňáci neuhnou ani bohovi, ale většinou když mě někdo pustí a nechá rychle projet křižovatku, v serpentinách uhne na první odpočívadlo a pustí před sebe ostatní, blikne za silného deště s nulovou viditelností, že je v protisměru volno k předjíždění...většinou je to kamioňák.

Na druhou stranu je pravda, že zrovna v Čechách jsem se s tím skoro nesetkal, ale zvlášť na východě mi přijdou řidiči nákladních vozů nejsolidárnější a nejpřátelštější ze všech. Což je kompenzováno většíma magorama v osobákách, než máme my,no...

Každopádně i u nás občas pozoruju u tiráků podobné chování, takže nemůžu souhlasit s neustálým odsuzováním řidičů kamionů.

Mimochodem, když jsem před týdnem zůstal stát v levým pruhu na dálnici asi 15 cm za dvouma magorama, co se vybrzdili nebo co prováděli, asi bych tam stál do dnes, kdyby mě po výzvě policisty a 5 minutovém blikání doprava nepustil první kamioňák...
4. 9. 2013 15:50
Re: nic v zlom
"o co slo tomu vodicovi v octavke" no prece prave o to ze je to nadclovek v oktavce.
4. 9. 2013 11:26
pro ruskeho ridice nakladaku
musi byt radost narazit na takoveho * co se chce vecpat.
4. 9. 2013 12:01
Re: ??????
asi bylo video zajímavé, že je tam Octavia >:D no, ale hlavně to redakce popletla, protože na tom videu měla být správně OCTAVIA 3 >:-[]

ps: to vyproštění, no řekl bych, že ji prasklo leve předni kolo (a to minimálně), tak jaksi moc couvat už nemohla...
4. 9. 2013 20:48
no neviem
Pan redaktor: Jan Mička

Neviem odkial mate informaciu, co pisete : kolos o hmotnosti 18t. Nakladny automobil, ktory ma 3 napravy nie je o celkovej hmotnosti 18t. To ste si pomylil s dvojnapravovym.
4. 9. 2013 16:24
Re: ??????
Pokud započítáš i tu původní octavii, tu krásnou, z přelomu 60.-70.tých let, pak je tam O3... >:D