Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Octavia vs. náklaďák

Jan Mička Jan Mička 4. 9. 2013 • 21:20
13
Řidiči náklaďáků to nemají jednoduché. Jich kolegové v osobních vozech si často neuvědomí, že řídit kolos o hmotnosti až 18 tun přináší jistá rizika.

Jedním z nich je přehlédnutí menšího automobilu v případě, že k němu přijíždí ze strany. Stejný případ můžete sledovat i na přiloženém videu. Řidič Škody Octavia se v nejhorší možnou chvíli snažil nacpat tam, kde neměl co dělat. Svým způsobem tak způsobil sice lehkou, ale zároveň velmi nepříjemnou dopravní nehodu. Jak sami vidíte, Octavia se snažila do poslední chvíle ze sevření náklaďáku vyprostit. Stejný výsledek jako v boji Davida s Goliášem se však nekonal.

Související články

Témata
Avatar - Dominik.
4. 9. 2013 21:24
Re: nic v zlom
No nevím jestli kamioňáci neuhnou ani bohovi, ale většinou když mě někdo pustí a nechá rychle projet křižovatku, v serpentinách uhne na první odpočívadlo a pustí před sebe ostatní, blikne za silného deště s nulovou viditelností, že je v protisměru volno k předjíždění...většinou je to kamioňák.

Na druhou stranu je pravda, že zrovna v Čechách jsem se s tím skoro nesetkal, ale zvlášť na východě mi přijdou řidiči nákladních vozů nejsolidárnější a nejpřátelštější ze všech. Což je kompenzováno většíma magorama v osobákách, než máme my,no...

Každopádně i u nás občas pozoruju u tiráků podobné chování, takže nemůžu souhlasit s neustálým odsuzováním řidičů kamionů.

Mimochodem, když jsem před týdnem zůstal stát v levým pruhu na dálnici asi 15 cm za dvouma magorama, co se vybrzdili nebo co prováděli, asi bych tam stál do dnes, kdyby mě po výzvě policisty a 5 minutovém blikání doprava nepustil první kamioňák...
4. 9. 2013 20:48
no neviem
Pan redaktor: Jan Mička

Neviem odkial mate informaciu, co pisete : kolos o hmotnosti 18t. Nakladny automobil, ktory ma 3 napravy nie je o celkovej hmotnosti 18t. To ste si pomylil s dvojnapravovym.
4. 9. 2013 16:26
Re: ??????
Akorát tu fenomenální Octaviu řídí tradiční *, kterýmu patří celá silnice. Takových člověk v těch octávkách potká denně desítky... A nejlepší jsou ti s jedničkovou v TDI s kšiltem nakřivo... >:D
4. 9. 2013 16:24
Re: ??????
Pokud započítáš i tu původní octavii, tu krásnou, z přelomu 60.-70.tých let, pak je tam O3... >:D
4. 9. 2013 15:50
Re: nic v zlom
"o co slo tomu vodicovi v octavke" no prece prave o to ze je to nadclovek v oktavce.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku