Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak Citroën Cactus snadno mění barvy

Jedním z lákadel nového konceptu Citroën Cactus jsou vyměnitelné prvky, které tvůrci nazvali „Airbump“.
Zpět na článek
6. 9. 2013 17:52
12. 9. 2013 15:33
Avatar - PTS
6. 9. 2013 17:52
Dvě strany mince
Musím pochválit video, s kterým si v Citroenu dali asi dosti práce. Naopak popis k videu, článek, mi přijde jako věc, bez které by se to prakticky obešlo, ale budiž... Jak jsem už psal kolikrát, Cactus svůj smysl má a jeho originalita a nezaměnitelnost se mi líbí. Jen tedy ty zadní svítilny stále evokují VWs, což je škoda. Pobavilo mě to spojení s vajíčkem, ihned jsem si totiž auto spojil s Mr. Potato. [odkaz] >:D Citroen i v mých, skeptických, očích začíná zářit a dělat si opět image originální automobilky.
Rozbalit vlákno
0
12. 9. 2013 15:33
"polštáře"
jsou docela zajímavé, hlavně ty boční v příčném parkování. Kdejakej * vám obtiskne do laku hranu svých dveří. Obávám se, že v našich končinách jakmile uvidí "polštář" na dveřích, už to nebude řešit vůbec - prásk, prásk... Pak se naskýtá otázka, zda cena výměny toho polštáře nebude stejná, jako přelakování dveří...
Vzadu mi to tolik smysl nedává, tam mi optimálnější chránit hranu odkládacího prostoru. Málokdo parku v nízké garáži tak, aby praštil do stropu (I když kamarád s versem má zakrytovanou mechaniku ovládání garážových vrat na stropě, protože zadní dveře na něj "dostanou"), takže možná je to myšleno tak...
Rozbalit vlákno
0