Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Soul ve Frankfurtu: První dojmy a video

Nová generace Soulu jde v designových šlépějích předchůdce. Pomůže jí to v boji o evropské zákazníky?
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2013 11:18
podla mna asi
najcharizmatickejsia kia ;-) , to auto proste ma svoj styl a vymyka sa beznym standardom co sa mi paci :yes:

na videu vyzera dost velka.... pritom rozmery su velmi kompaktne.... hranaty dizajn posobi zaujimavo a nestarnuco a aj dost prakticky pre priestor v kabine a posadku...

trosku mi vadi az moc toho cierneho na karoserii ale chce to vidiet nazivo, podla mna to moz byt zaujimave auto a asi by som siel do soulu skor ako do capturu alebo P2008 ....

soul ;-) ma zaujal :yes:
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
10. 9. 2013 10:02
"s vyšší stavbou, kterou si nelze splést s jiným vozem."
To fakt nelze...

az na par Scionov, Hondu Element, Toyotu Urban Cruiser, Ford Flexx, Nissan Cube...

V kontexte vety "Korejská značka šla vstříc americkým zákazníkům..." zavana tvrdenie, ze Kiu si nemozno pomylit s inymi modelmi, doslednou neznalostou.
Avatar - Bubáq
10. 9. 2013 20:26
Moje hodnocení:
Celkově: 1
+ výrazně zkultivovaný původní koncept
+ výrazně vylepšený design interiéru
+ v rámci svého pojetí (jak píse Me Myself and I, není to pojetí unikátní) zdaleka nejpovedenější design.
- i nadále bude polarizovat veřejnost na vyhraněné líbí / nelíbí; to ale nemůže snížit můj celkový názor: velmi povedený vůz!
Avatar - rohYpnol
10. 9. 2013 20:12
Neuvěřitelná dokonalost
Tohle auto jednodše nemá žádnou pihu na kráse, je to prostě tvarová dokonalost, harmonie křivek, originalita a naprostá svébytnost.

Nebojím se označit Soul II nejhezčím evropským modelem své třídy. Interiér sice mírně zaostává, ale i tak zdatně drží krok.

Tahle Kia je prostě KRÁSNÁ :yes:
Avatar - salamoon
10. 9. 2013 23:07
nadhera
toto auto ma u mna jdine minus,nema (aspon pripajatelne) 4x4....
10. 9. 2013 16:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.