Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bentley plánuje nové modely, chce pokořit Rolls-Royce

Britské luxusní značky spolu bojují jako všechny ostatní automobilky. Bentley chce v budoucnu pokořit Rolls-Royce novými modely na bázi Mulsannu a stát se synonymem luxusu.
Zpět na článek
11. 9. 2013 16:13
Pokořit ???
Jak je to myšleno ? Jako objemem výroby, cenami, počtem modelů, úrovní luxusu nebo čím ještě ?

Rolls Royce od nepaměti znamenal víc než Bentley. Totéž platí i matkách - BMW je víc než VW. Tak to je a vždycky bylo. A VW může sežrat třeba půlku světa a nezmění se to.
12. 9. 2013 15:18
Re: Pokořit ???
Já porovnávám hrušky s jabkama ??????

Já porovnávám RR kontra Bentley, což je korektní a matky - BMW kontra VW, také korektní.

To ty to pleteš dohromady a zatahuješ sem nějaké Audi, které je jen jedna ze značek koncernu a nemá, v tomto případě, tady co dělat. Prober se.

VW vzniklo jako auta pro socky a ať se snaží jak chce, tak tenhle punc je tak hluboko zakořeněný, že se ho nezbaví nikdy. A jak jsem psal - může skoupit klidně půlku světa.

A jestli jezdí VW a nebo i Audi dobře v zimě je zcela nedůležité v pohledu na image koncernu.

Tak to je a tak to bude i když si na to svoje koukání do vzdálené budoucnosti vezmeš třeba triedr. ;-) :-)
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 17:58
Re: Pokořit ???
Fajn, von tu totiž kolem poledne nějakej flyboyeda psal že BMW vs Audi a Audi je víc než BMW >:-[]
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 14:24
Re: Pokořit ???
hodně lidí dá přednost předokolce, před zadním náhonem, například na zimu je lehkej zadek s zadním náhonem docela na nic, to aby v BMW člověk vozil v kufru cement,
no a čím víc lidí takhle uvažuje tím víc VW vydělá
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 14:22
Re: Pokořit ???
nejde o to kdo tady co chce, dívám se hodně do předu a ve vzdálené budoucnosti to je možné a reálné
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 14:58
Re: Pokořit ???
No a teď konečně to v čem je Audi víc než BMW? >:-[]
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 13:30
Re: Pokořit ???
Já se teda divim. Ty bys fakt chtěl aby Rolls Royce už nebyl Rolls Royce ale až ten druhej horší atd. za Bentley? >:-[]
V čem že je Audi víc jak BMW? Dělá víc předokolek >:D
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 12:39
Re: Pokořit ???
aby ses nedivil,

porovnáváš jabka s hruškama

BMW vs Audi a Audi je víc jak BMW >:D

VW ovládne automobilový trh, správná otázka zní kdy se tak stane

o tom že se to stane není pochyb
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 19:12
Re: Pokořit ???
Což ale z Bentley značku s vyšším renomé než Rolls Royce asi spíš neudělá, žejo? >:-[]
12. 9. 2013 18:30
Re: Pokořit ???
asi je prostě zmatenej a teď neví, jak z toho ven >:D
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 14:57
Re: Pokořit ???
Co bude v daleký budoucnosti? Symbolem toho největšího luxusu nebude Rolls ale spíš sportovnějš zaměřenej Bentley? :no:
Avatar - vabis
12. 9. 2013 19:51
pokoření nebude tak žhavé
Rolls se jen tak pokořit nenechá, nový Phantom za necelé 3 roky bude špica :-) Je třeba se profilovat každý jiným směrem, Rolls je "Mercedes", Bentley zas "BMW´"
12. 9. 2013 19:13
Re: Pokořit ???
přesně ;-) Rolls je prostě Rolls a podle mě jakákoliv snaha VW (Bentleye) to nezmění...
12. 9. 2013 18:35
Re: Pokořit ???
Jak u BMW, tak Audi se dá připlatit za 4kolku... ;-) Řekl bych, že tyto značky jsou spíš o osobních preferencích než tu vykřikovat, že Audi je lepší, protože je praktické nebo nedej bože spolehlivé. A dokonce i BMW je uživatelsky přívětivé :yes:
12. 9. 2013 18:23
Re: Pokořit ???
Až na to, že Bentley má od Audi platformu (Continental GT/ GTC a Flying Spur) a motor (4,0 TFSI).
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 17:48
Re: Pokořit ???
v ničem jsou to vyrovnaní soupeři a obě automobilky jsou vynikající
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 17:46
Re: Pokořit ???
Audi je vyšší liga než VW
12. 9. 2013 20:50
rozdil mezi bently a RR je takovy
[odkaz]

RR je pro slechtu. z bently se stalo auto pro xindl. dokazete si tohle predstavit na RR?
12. 9. 2013 18:07
Re: Pokořit ???
I kdyby jsi měl ve všem pravdu co jsi teď napsal, tak to ale vůbec nesouvisí s článkem, jak chce Bentley pokořit Rolls-Royce. A není tedy důvod sem pořád tahat Audi.

Takže jsi nic nepochopil. Jsi stejnej jako Berenika ANTIDIESEL s tou Teslou. ;-\

A jen tak mimochodem, není v zimě náhodou, než ten přední náhon, lepší 4x4 ? >:D
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 18:01
Re: Pokořit ???
V zimě v létě je lepší náhon na zadek. Leda na nějaký neuklizený zasněžený naledovatělý vozovce je to s předokolkou něco jako trochu snazší. Lehkej zadek neznám. Zadokolky sou většinou luxusní auta náročnější konstrukce s rozloženim hmotnosti mezi nápravy víceméně 50 na 50 >:-[]
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 17:46
Re: Pokořit ???
ty seš nedůležitej

pro méně chápavé znova:

v zimě je lepší náhon na předek a zatíženej předek, než náhon na lehkej zadek

Audi vyhrává proto: protože je praktické , spolehlive a uživatelsky přívětivé

zákazníkům Audi je jedno že nějaké Maseratti nebo Ferrari projede líp zatáčku,
zákazníci Audi řeší jiné věci a audi jim jde vstříc, navíc třeba nejnovější Audi A6
má vynikající jízdní vlastnosti, projeď se v ní potom něco říkej
12. 9. 2013 20:46
Re: Pokořit ???
toyota dela asi 10 mil aut folc asi 4 mil. to ma co delat aby se stal jednickou
12. 9. 2013 20:32
Re: Pokořit ???
Jejich renomé na tom vůbec nestojí. Rolls Royce je BMW a také nikdo nedržkuje (RR je na těch autech tak interiér). Mulsanne je pro mne autentičtější, i když nemá to renomé.

Pokud jde o nadpis, tak by mě zajímalo, z čeho autor soudí. Vzhledem k jeho minulým výkonům je to pro mne jen jeho výmysl. Pokud tím chtěl říct, že i Mulsanne budou dělat ve více verzích, tak o tom se mluví už delší dobu (teď je to tedy oficiální). Nicméně Bentley a Rolls jsou každý jinde. Mulsanne odpovídá Ghostu, proti Phantomu nic nemají a asi dlouho ani nic mít nebudou.
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 18:01
Re: Pokořit ???
Vo tom snad žádná. Ale Audi nemá co společnýho s Bentley, žejo? >:-[]