Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat 500L v nových vtipných reklamách

Více prostoru, více možností – s takovým sloganem přistupuje Fiat k propagaci modelu 500L v Americe.
Zpět na článek
19. 9. 2013 17:47
Re: Výborné
Řekl bych, že odstrašujícím příkladem na reklamu automobilů je výplach mozků od Hjondééé.
Avatar - jenik1
19. 9. 2013 16:54
Výborné
Výborné reklamy! Fiat umí dělat nejenom spolehlivá, prostornÁ a HEZKÁ AUTA, ale umí je i vtipně nabízet reklamou. Určitě lepší neš Das auto nebo Siply Klewer.
Avatar - euro89
20. 9. 2013 07:46
Re: Výborné
No zrovna marketing je, podle mě, nejslabším článkem celého koncernu Fiat. Reklamy má Fiat sice super, ale vidět je někde jinde, než na internetu, je docela problém. Akorát v poslední době vídám u nás v TV "svatební" reklamu na 500L Living, ale to je asi první reklama na Fiat za posledních 5 let, kterou dal Fiat do televize. Přitom o každé reklamní přestávce při filmu mi hnůjdaj vymývá mozek, jak se nebojí srovnání, nějaký chlapík na mě řve cosi o sedmileté záruce a úplně běžnou součástí nedělního nákupu se stává pořízení lidovozu. :-!
19. 9. 2013 22:28
Re: Výborné
Ty reklamy jsou dokonalý!
K veselému autu veselá reklama :-)
Avatar - dr.biker
19. 9. 2013 18:29
Re: Výborné
Jo, Fiat reklamy umí, ale nejen reklamy, ale i auta! Čekání na výdej auta ze servisu jsem si krátil prolézáním nových Fiatů včetně 500L. Je to moc pěkné a povedené malé MPV, jen ty ceny jsou na můj vkus trochu vyšší, třeba časem půjdou ceny dolů.
19. 9. 2013 18:19
Re: Výborné
Fiat umi, ale zrovna skodovka a vw jsou na spici. To, co davaji u nas, je vetsinou o nicem, ale jak skoda perli v britanii, nebo vw v americe... Schvalne koukni na youtube.