Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lékaři hlásí: Až 42 % evropských řidičů postihuje mikrospánek!

Ne nadarmo se říká, že se má sedat za volant svěží a fit. Lékařský průzkum evropských řidičů však odhalil závažné skutečnosti!
Zpět na článek
5. 11. 2013 10:20
42% my ass
:yes: :yes:

To je zase výmysl :-))) O mikrospánku více tady: [odkaz] doufám, že vás to trošičku poučí.-

Mikrospánek může trvat mnohem dýl, než se popisuje.
1. 11. 2013 10:18
Re: sakra!
Mikrospánek že je vynechání činnosti mozku? Ale prosímvás, mozek pracuje i ve spánku, jen v "jiném módu". Takže byste si spíš i vy měl nastudovat, co to je mikrospánek :-| [odkaz]
16. 10. 2013 01:09
Jak změřili těch 42%?
Zase jenom kecy, Toto číslo nemůže nikdo vědět a objektivně změřit. Třebaže rohlíkem se nechá opít dost lidí, ovčího typu. Co mě ale více zaráží, je skutečnost, že opravdová únava je za volantem mnohem nebezpečnější, než usednout do sedla řidiče třeba po jednom nebo dvou pivech. Ale naprosto nikdo zodpovědný to neřeší. Hlavně, že jde něco snadno změřit, a někoho potresat.
Že?, vy bando pokrytců! (kterých se to týká a kteří s tím souhlasí)
15. 10. 2013 23:12
Re: auta jezdí sama
Prozatím si určitě zdřímnout nebudeš moct. Budeš muset auto hlídat, protože budeš pořád zodpovědný za bezpečnost. Ale jede jim to pěkně.
Avatar - vabis
15. 10. 2013 21:49
auta jezdí sama
ale mikrospánek, pche >:D člověk už si bude muset natáhnout budík, aby nezaspal cíl ;-) [odkaz]
Avatar - VWrofl
15. 10. 2013 14:38
Až 100%
řidičů musí vyměšovat, bohužel, někdy to nestihnou >:D
15. 10. 2013 14:29
sakra!
Načtěte si, autoři, prosím, co znamená pojem mikrospánek a "klimbnutí" z únavy! To sou 2 naprosto odlišné pojmy. Mikrospánek opravdu trvá klidně i 5 vteřin, ale je to dočasné vynechání činnosti mozku a nejen! z důvodu únavy, takový malý restart systému, kdežto klimbnutí je z pořádné únavy. Navíc, kdo se při autonehodě vymlouvá na mikrospánek, který se nedá tak jednoduše ovlivnit, může totiž přijít neočekávaně a ono pálení očí, bolest zad, poposedávání za volantem znamená "jen" únavu, po které následuje usnutí, ne mikrospánek. Kdo se tedy vymlouvá na něj, jde po nehodě k doktorovi, ten určí diagnozu jako nejasnou, protože nikdo mikrospánek nevyvrátí, ani nepotvrdí a zároven nikdo nepotrvdí ani nevyvrátí, že se to bude náhodně opakovat. Tím pádem vám seberou řidičák doživotně. Protože člověk, kterému muže náhodně až na 5 vteřin vynechat činnost mozku, nemá co dělat na silnici. ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud