Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chcete se svézt v supersportu? Půjčte si ho!

Fanoušků supersportů je i u nás hodně, ale ne každému je souzeno ho vlastnit. Řešením může být půjčení takového auta. Byť na jeden jediný den.
Zpět na článek
2. 11. 2013 16:44
Avatar - Kjirka
2. 11. 2013 10:11
Hezká myšlenka,
ale musel bych asi bejt úplně praštěnej pavlačí, dát padesát litrů za den poježdění v jakýmkoliv autě. Buď na to mám a koupím si ho nebo zkrátka sedím v tom, na co jsem finančně došáhnul. Na vyzkoušení, co takový auto dokáže, stačí myslím ty pár minutový jízdy, za cenu kolem tisícovky.
Rozbalit vlákno
24
2. 11. 2013 10:40
Re: Hezká myšlenka,
ceny v CR/EU jsou u pujcoven totalne ujety, a to nejen u pujcoven sportovnich a luxusnich aut, staci se poohlednout v zahranici a i s vejletem na drouhou stranu planety se da casto dostat pod cenu v CR :-)

pristi rok me takhle ceka vejlet na LagunuSecu kde si odkrouzim par kolecek hned v nekolika autech od vcelku levneho Exige, po drazsi kousky jako F458, celej den (okolo 4 hodin za volantem na okruhu, takze docela fuska) se tam da na okruhu poridit okolo 30-35 tisic + benzin kde se clovek sveze v nekolika super autech, ja to nastesti spojim s 3-4 tydennim vejletem po zapadnim pobrezi, ale i bez nej by to vyslo porad levnejc nez tady v CR

treba pro lidi co si chtej pujcit nejake sportovnejsi cabrio nebo neco tereniho co pochazi z US je US doslova raj za par supu, nasel jsem i pujcovnu co nabizi SVT Raptora a za cenu za kterou v CR sotva pujcite neco jako holobit Octavku >:D auta jako Mustang, Camaro nebo CTS maj temer v kazde pujcovne a za doslova smesny ceny
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 02:23
Re: Hezká myšlenka,
Mám přesně vobrácenej názor a zkušenosti. A pavlač na mě nespadla >:-[]
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 09:31
Re: Hezká myšlenka,
Zkušenosti s čím ? Pučil sis někde supersport a jezdil půl dne kolem baráku, aby tě vidělo co nejvíc známých lidí ? Klidně to rozveď.
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 11:05
Re: Hezká myšlenka,
No spíš zase přesně navopak. Auta pořizuju sobě, na sousedy prdim a radši ať mě v drahym autě neviděj >:-[]
A je mnohem levnější si pěkný auto na den dva víkend pučit, než ho živit šatit pojistit a navíc jezdit furt v tom samym, jak sem to párkrát udělal dřív. Ale zkušenosti sou prej nepřenosný, tak nevim jestli to pochopíš ;-)
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 13:41
Re: Hezká myšlenka,
no sice si na můj dotaz úplně neodpověděl, ale možná bych to nepochopil >:D
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 14:16
Re: Hezká myšlenka,
Spíš vodpověděl, ale vono to fakt asi chce prožít sám, Takhle i když nějaký radě cizí zkušenosti věříš furt sou to jen slova :-)
3. 11. 2013 05:52
Re: Hezká myšlenka,
Už jsem ti jednou psal - neber to furt optikou člověka, kterej na to nemá.
Když si uvědomíš, jak takové Ferrari, nebo Lambo ztrácí na ceně, tak mi přijde logičtější si to auto občas půjčit, než ho koupit za 4 mega a po čtyřech letech prodat za 2, přitom ty čtyři roky tě to taky stálo pěknej majlant.
Bereš to na firmu, koupení supersportu by ti na ni by ti nemuselo projít.
Navíc hromada lidí/firem má s půjčovnami dlouhodobé smlouvy, takže ceny jsou pak úplně jinde. Já bych si například mohl od Herze půjčit trojku BMW na dvoutýdenní dovolenou levněji, než je na tu dobu cena základní Fabie.
Mimochodem v článku není zmíněna taková "drobnost" a tou je vratná záloha, u supersportů je to taky hezká palba.
A mimochodem 2 - i tu zálohu máš jako stálý zákazník nižší až třeba žádnou.
3. 11. 2013 09:08
Re: Hezká myšlenka,
vratna zaloha me u CR pujcoven taky dostava, pritom by mela uplne stacit kreditka
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 09:28
Re: Hezká myšlenka,
pokud na ní něco máš >:D
3. 11. 2013 11:44
Re: Hezká myšlenka,
No na kreditce obvykle bývá kredit, proto je to kreditka.
Nebo snad existuje někdo, kdo to produpe komplet a pak platí jak magor?

Samane - co jsem byl někde venku, kreditka byla vždy OK, jen u nás jsme zase jinde...
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 12:56
Re: Hezká myšlenka,
Vono taky záleží jaká kreditka a vo jakou de sumu. Na zálohu 20 000 € ti limit běžný český kreditky fakt nestačí >:-[]
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 13:45
Re: Hezká myšlenka,
český kreditky stačí, ale záleží na tom, jak je ten kredit vysokej. Poskytoval jsem s ní x krát kvitanci na půjčení lodi. Ta částku tam zůstává, jen je blokovaná. Nevím ale, jak to chodí u těch drahých aut. Jestli to chtěj jako fyzicky vybrat nebo co.
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 14:08
Re: Hezká myšlenka,
Venku, v česku chtěj nebo alespoň dřív chtěli fyzickej převod.
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 14:11
Re: Hezká myšlenka,
no to je ovšem pěkná pakáreň. Na druhou stranu se nedivím, maj asi svoje zkušenosti.
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 14:14
Re: Hezká myšlenka,
Tady to furt je trochu divokej východ, ale myslim že to je jen otázka času - jednou sem po McDonaldu dorazí třeba i Amazon (když už tady bude mít ty sklady) a i tady třeba bude stačit ta kreditka :-)
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 15:06
Re: Hezká myšlenka,
Amazon je zřejmě otázka krátkýho času
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 09:44
Re: Hezká myšlenka,
Proč si myslíš, že na to nemám, když napíšu, že bych to za to nedal. Když si ho pujčim tady, je to ježdění kolem komína a za to by mi těch peněz bylo hodně líto. Smysl by mělo, udělat to tak, jak píše Saman. Pujčit si to někde venku na okruhu.
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 11:13
Re: Hezká myšlenka,
V podmínkách pučení je jak kde budeš s autem jezdit a zrovna na okruh nesmíš a kde a jak jezdíš tě hlídaj přes GPS, takže bacha. Tohle sou auta na normální ježdění, s tim že se s nima jezdí tak nějak nepatrně líp než s Voktávkou v TDíčku >:-[]
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 13:47
Re: Hezká myšlenka,
nemluvím o těch místních zlatokopech, mám na mysli to, o čem psal Saman
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 14:12
Re: Hezká myšlenka,
S tim nemám zkušenost :-)
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 11:20
Re: Hezká myšlenka,
A protože hezká palba může bejt pro různý lidi různý číslo dodám že to je u fakt modelů až půl melounu. Myslim že s vyšší částkou než 600 t. sem se nesetkal
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 13:36
Re: Hezká myšlenka,
k penězům se obvykle lidi chovaj tak, jak k nim přijdou. Nemyslim, že bych si to dovolit nemoh, ale trochu víc si vážím způsobu, jakým ty peníze vydělávám a přemýšlím o tom, jak je utratit.
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 14:10
Re: Hezká myšlenka,
Jo souhlasim, když si je sám vyděláš a víš co tě to stálo za úsilí koukáš na ně a zacházíš s nima hodně jinak než na darovaný nebo jinak snadno získaný :-)
Avatar - flyboyeda
2. 11. 2013 16:44
Ferrari 458
mě láká :-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 02:24
Re: Ferrari 458
To užs řikal. Evidentně je to ale jednostrannej vztah >:-[]
Avatar - flyboyeda
3. 11. 2013 07:25
Re: Ferrari 458
Ano říká se tomu opravdová láska
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 11:03
Re: Ferrari 458
Člověče já i tu lásku radši oboustranně. Ten jednosměrnej vztah nějak neni to vono >:-[]
Avatar - flyboyeda
3. 11. 2013 11:03
Re: Ferrari 458
ale upřímně bych nikdy takovou blbost neudělal

dát 50 000 abych se mohl projet s autem , to mi příjde úplná volovina

raději bych si koupil nový kolo, zajel na dovolenou a nebo i koupil nějaké auto >:D

ani nevím co bych celý den s takovým autem dělal a kde v něm v ČR jezdil

a byl bych celej vystrašenej abych ho někde neodřel neťukl a podobně

458 je super auto superauto, pro lidi co na něho mají a když se jim pokazí koupí si nový a ani nemrknou
Avatar - Hammunasakra
3. 11. 2013 11:09
Re: Ferrari 458
Viz já na vláknu Hezká myšlenka naprosto nesouhlasim >:-[]
Teda pokud je to fakt silná láska a chceš bejt pár let věrnej atd. tak jo, di do ní, ale jinak je mnohem lepší nezavazovat se k jedný a užívat si a střídat to. A neuvěřitelný, vyjde to i levnějc :yes: >:D
Jo a když ti to doma neřekli tak holt já - s autem nemusíš jezdit jen po státě v kterym máš trvalý bydliště, klidně můžeš vyrazit i dál. Někdy to zkus, vobčas to dělám a člověče má to něco do sebe >:-[]
3. 11. 2013 17:28
Když se chce někdo slušně povozit,
může si koupit něco staršího, ale pořád hodně nadupanýho, čímž myslím nějaký 3 a víc litrový turbo nejlíp bez elektroniky. Nebo to vyřešit jako plno lidí, který znám - koupit motorku. Tam je poměr kg/kW úplně jinde než u aut i když je to v kategorii motorek nic moc stroj s cenou na úrovni jednodenního půjčení auta z článku. Konkrétně třeba ZX12R se dá už sehnat někde mezi 40-80 tisíci. Jede přes 300 km/h a v akceleraci by na ni měl tak Veyron :-) [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Kjirka
3. 11. 2013 18:03
Re: Když se chce někdo slušně povozit,
zabít se na motorce není moje životní krédo. Starší šlupky taky možno, ale tady je spíš řeč o nových kárkách. Máme s kolegou v garáži 911 ze 70. let, kterou dáváme do kupy. Až to bude hotový, určitě by se to dalo z fleku vyměnit i za novou Carreru, ale proč ?