Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen CrossBlue Coupe: Míří německý Evoque do sériové výroby?

Volkswagen chystá do Los Angeles evoluci studie CrossBlue Concept, která by měla předznamenávat příchod produkční verze.
Zpět na článek
16. 11. 2013 14:38
Hmmm
Koukám, nápis Coupé se "hodí" snad úplně na všechno. 8-s :no:

Jinak studie povedená. :yes:
16. 11. 2013 18:43
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 11. 2013 19:20
Re: Kdo dnes ještě
Souhlasím s tou Banglovo pětkou! Taky neustále všude slyším na E60 kritiku a přitom když ji někde vidím, tak se mi zdá, že mohla být představená světu včera. Pořád působí svěže a hlavně hrozně dynamicky. Dnešní pětka nevypadá vůbec rychle. Nejvíc je to poznat u M5ky, u které je potřeba vzhled vylepšovat velkými koly a viditelnými brzdovými třmeny, jinak by to působilo jako dieselový manažerský sedan. Můj osobní favorit z Banglových návrhů je ale trojka kupé. Ta je podle mě hodně povedená. Ani trojka sedan nebyla v generaci E90 tak špatná, ale dnešní F30 ji strčí do kapsy.

S tím BMW musím jako majitel souhlasit. Jsou to skutečně auta, která je radost řídit.
Avatar - Misanick
16. 11. 2013 17:07
Design
Na VW překvapivě hodně dobrý :yes: . Až na ten stoletý volant ;-\ .
16. 11. 2013 18:05
Re: Kdo dnes ještě
Uz Ti nekdo rekl, ze jedna vlastovka jaro nedela? >:D
Navic je listopad, do jara je jeste daleko ;-)
Avatar - Sumi2000
17. 11. 2013 00:41
Dobrý..!
Na VW je design bomba!!! :yes: :yes: >:D
Sem s ním..! :-)
16. 11. 2013 15:04
KRÁSA
BRAVWOOOOOOO :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Avatar - Jaros71
17. 11. 2013 00:26
Re: Hmmm
:yes:
Studie moc povedená!! :yes:
Takové nové VW si umím představit.. :-)
Avatar - flyboyeda
17. 11. 2013 10:19
CrossBlue vypadá fantasticky
mnohem lépe jak Evoque :-)
16. 11. 2013 17:54
Kdo dnes ještě
pochybuje o německém designu? Zejména VAG mě teď hodně těší a mám pocit, že BMW a Mercedes (o Oplu ani nemluvě) jdou hodně dolů. Tohle je opravdu krása. Přitom jsou to všechno jednoduché linie - žádná světlohra. Mnoha lidem ale tohle nelze vysvětlit a ve VW vidí nudu a neoriginalitu...
Avatar - Blue Sun
17. 11. 2013 13:41
Re: Kdo dnes ještě
Proč opatrně? Takřka každý koncept koncernu VW byl designově zajímavou hříčkou, která v sérii dopadla tragicky.
Avatar - Blue Sun
17. 11. 2013 11:49
Re: Kdo dnes ještě
VW měl spoustu hezkých studií v celém koncernu, za kterých v sérii zůstala standardní Wolfsburgská nuda...
Avatar - Choochoo
16. 11. 2013 16:16
Re: Hmmm
Ten zadek je ale prisernej, to vypada jako nejakej cinskej design.
Pripomina mi to nejaky predrevolucni auto, snad vwartas, hlavne ty svetla ;-)
Avatar - bigsoul
16. 11. 2013 19:13
Re: Kdo dnes ještě
Merrcedes ide viac do korejského dizajnu čo je sice wow, ale neni trvácný.
BMW sa vracia k starému rukopisu a to je dobre aj keď niečo ako Banglova 5ka by mohlo prísť znovu.
WV dizajn sa fakt podaril aj keď prvé videnie passatu sa nepáčil, ale lepšie výbavi a tmava farba či CC model su fakt krásne a verím, že trvacne.

Ale ako auto z nemcov jedine BMW >:D
Avatar - pelikoš
17. 11. 2013 15:32
Re: Kdo dnes ještě
no tohle připomíná rozteklý dort :no:
16. 11. 2013 20:03
Predzvest
Podle me jde o předzvěst designu nového Passatu, který přijde na jare... VW jenom otukava a piluje poslední detaily podle reakcí na studií Cross Blue.
Avatar - petrumr
16. 11. 2013 16:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ja Prvni 123
17. 11. 2013 12:49
Re: Kdo dnes ještě
no.. spoustu... trochu opatrne.
;-)
Me dorazali Passatem cc.. to byl jedinej vw, co stál za pohled - a byl "modernizovan".
Takze uz je to taky nudna a oskliva krabice.
Avatar - Ja Prvni 123
17. 11. 2013 12:45
hmm.. klasicky Hitlerovy pohrobci...
vezmou uspesnyho Evoqua a udelaji ho vetsiho!
Takze prece musi byt lepsi...
Nikdo nema vetsiho trpalsika, nez Nemci.
>:-[]
16. 11. 2013 22:32
Re: Kdo dnes ještě
čistá pravda...máme doma e60 facelift 2007.. a je pravda že keď ju predstavili tak sa na ňu väčšina pozerala s odporom..pretože ludia boli naučený na jeden štýl a zrazu prišlo niečo nové..dnes ked sa na to auto pozriem a vidím ho otočím sa za ním hocikedy..a necítim potrebu koupovať novú 5-ku pretože viem že design tejto len tak nezostárne...nová 5-ka je podla mňa pekné auto a navyše ten interiér proste skveleé..lenže ak chce byť človek aspoň trochu odlišný musí mať M-paket a nejakú svetlejšiu farbu pretože potom človek ťažko rozlíši či to je M alebo nie...a to ma trochu mrzí...ale čo už to je doba ale dúfam že BMW ešte príde s nejakým tým Banglovským prevratom.. :-)