Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai N: Sportovní značka z Koreje. Vlastně z Německa...

Nedávné spekulace se potvrdily - Hyundai opravdu založí sportovní značku. Bude se jmenovat "N" a prvním produktem bude rallyeový speciál i20 WRC. Následovat však budou sportovní verze silničních aut.
Zpět na článek
Avatar - Katikakus
11. 12. 2013 08:46
Redakce
Minimalne se vi, proc zrovna "N" a vi se i, jak bude logo vypadat, staci nebyt liny tyto veci najit.
"The "N" takes inspiration in both name and spirit from the Namyang R&D Centre that has collaborated with Hyundai Motorsport on the development of the i20 WRC."

Je tedy jasne, ze "N" urcite neznamena z "N"emecka.. >:D

Logo je na kapote: [odkaz]
Avatar - Katikakus
11. 12. 2013 15:14
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Takze ti kujoni zase kopirovali, konkretne od M jako bMw... >:D ;-)
11. 12. 2013 09:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Katikakus
11. 12. 2013 23:21
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Když ve slově LÁSKA změníme 4 písmena a jedno ubereme, dostaneme slovo PIVO, což jistě stojí za povšimnutí.
Ale teď pozor!
Když ve slově LÁSKA změníme 5 písmen a jedno přidáme, vznikne slovo FERNET.
A to už nemůže být náhoda!!!
11. 12. 2013 15:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - vabis
11. 12. 2013 13:33
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Nikterak nádherný, natož normální nezralý niemand nastupuje na nejjednodušší nájezd. Náčrt nádhery nadsazují nadpisy. Nemá nádrž! Nestvůra neovládá neony. Není nervů narcistického nezávodníka Nikolase. Nic nevěstí neúspěch, nekonečný neutrál, nezmar namáhavě následuje Nissana. Nahotinka Nataša nebo Natálie notují, nemravná nebesa, nanicovatá nula nemá naftu.
11. 12. 2013 11:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - dal
11. 12. 2013 13:25
Re: Redakce
Je velmi jednoduché někoho napadat, že něco udělal/dělá špatně.
Myslím si, že dostat se do takové pozice jako je motoristický novinář a udržet si ji chce nemálo talentu a také ochotu na sobě pracovat.
Začínám mít pocit, že z tebe mluví jen obyčejná lidská závist.
Tak neukazuj na druhé jak všechno dělají špatně a začni na sobě makat ať je z tebe taky něco pořádného.
11. 12. 2013 10:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Katikakus
12. 12. 2013 07:24
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Je uplne stejne "prekvapive objevna" jako prispevek, na ktery jsem reagoval. A prave proto jsem tento stary for pouzil...

Uznavam, mohl jsem to zmenit, treba ze kdyz ve slovech "white label" ubereme 5 pismen a 5 pismen zmenime, dostaneme slovo "cocot", ale proc bych to delal, kdyz tu puvodni verzi kazdy zna, ze?
11. 12. 2013 19:23
Re: Fokt opet perlí
Nebol som hruby, ani netaktny a prave pod Foktovym clankom o konecnych zasobach ropy mi vymazal moju reakciu na flyboyedov prispevok znejuci "vis ty cerve, co vsechno se vyrabi z ropy ? vsechno " Moja reakcia bola slusna, pisal som o tom, ze vzdy sa narazi na nedostatok zdrojov a ludstvo zatial problem vzdy vyriesilo, teda ta cast s invenciou. No a druhy den tam nebol ani moj prispevok ani reakcia nan a flyboyedov prispevok mak iny text, inteligentnejsi. Takze si myslim ze Fokt a flyboyeda je jedna osoba a zasahmi do diskusie riesi len veci, ktorymi potvrdzuje to, co pisal Gilgit. Flyboy zahviezdil aj pri Urale Gaucho. Testov na autoblesku ubudlo, ale cim jazdi Slegrova, co dostala Hajkova-Belohorcova a ine kraviny su na prvej strane prilepene stale. Mozno sa testy aut presunuli do nejakeho casopisu o vareni, >:D
Avatar - Bully_
11. 12. 2013 19:22
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Hondaci tomu rikaji "opily Hacko" :-)
11. 12. 2013 18:42
jakou znacku???
co melete za blbosti? jak uz to avizoval nekdo vyse, sakra, to nemuzete alespon zavolat do nejblizsiho showroomu (nebo stryckovi mong-koo), abyste se dozvedeli, ze to nejni zadna nove zakladana "znacka", ale DIVIZE!!! dotaz na pana novinare je srt, nsimo, vw r, apod. znacka? prosim o odpoved. diky.
p.s. si myslim, ze znacka (ve smyslu "sportovni") je treba viper...
Avatar - šmoula nešika
11. 12. 2013 18:15
Re: Fokt opet perlí
Samozřejmě. I když - stupňuješ to pořádně a místy už se mi zdáš dost hrubý, navíc tohle skoro u každého článku... Byl bych nerad, kdyby to za chvíli vyprovokovalo redakci k mazaní příspěvků. Je pěkné, že to čteš a kontroluješ, já už tyhle věci nejen z časových důvodů vzdal a přecházím rovnou k diskusi. Bohužel. :-( Možná bys mohl s redakcí spolupracovat nebo se k tomuto vyjadřovat do blogu - a ukázat jim, že to umíš líp. Ale to jen takový návrh.
11. 12. 2013 15:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Vaeden
11. 12. 2013 10:45
já chci taky
U Vás v redakci může sedět ženská po mateřský... a takový bludy bych dokázal taky vypotit.. zaměstnáte mě?
Avatar - dal
11. 12. 2013 15:30
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Takže polopatě : Hodnoť článek ne Fokta toho ať hodnotí jeho nadřízený.
Jestli na to máš, tak si udělej vlastní web a dělej si to dobře, když to ostatní dělají špatně - pak uvidíme tu návštěvnost a hodnocení diskutujících.
p.s.: Ta moje 1.věta naopak sedí, protože ti co pořád jenom ukazují na chyby druhých sami stojí za h.
11. 12. 2013 14:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Katikakus
11. 12. 2013 13:50
Re: Fokt opet perlí
Zbytečně ostrá slova. Ano, informační úroveň tohoto plátku nabrala raketovou rychlost směrem dolů, ale na autorskou impotenci redakce lze poukázat i slušně a s nadhledem - viz první příspěvek této diskuze. ;-)
11. 12. 2013 14:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 19:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 10:06
Re: Redakce
Hned první odkaz na google při zadání: Hyundai N... jó to chce "majstrštyk" aby to člověk našel >:-[] :yes:
11. 12. 2013 19:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 19:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 17:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - white label
11. 12. 2013 17:00
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
No jistě, čekal jsi něco jiného?
Mimochodem, když se podíváš na to logo "H" na masce ve zpětném zrcátku, vypadá spíš jako "N", než jako "H".
Pokud sis toho zatím nevšiml, zkus si to oválné "Há-logo" zrcadlově otočit...
Avatar - white label
11. 12. 2013 14:47
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Má to přece jasnou logiku, N jako hyuNdai. >:-[] ;-)
Avatar - white label
11. 12. 2013 19:34
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Jo, to na Hyundai sedí... ;-)
Aktuálně mám pocit, že automobilové značky co začínají na "H" (a obsahují i písmena "N" a "D") to mají Na Háku, viz třeba HolDeN. >:-[]
Avatar - Snooob
11. 12. 2013 16:32
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
Tvoje vyjadrovanie je omnoho horšie ako PR čánky a "zfušované" články.
Sú odpadom tohoto webu a očividne si tu len riešiš nejaký kompex! :no:
12. 12. 2013 04:43
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 22:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 12. 2013 21:57
Re: Fokt opet perlí
Než zas plácneš nějakou blbost (viz tvá poslední věta), tak si to raději dopředu ověř. I dítě můžeš zaměstnat...zvlášť v tomto případě.
Avatar - šmoula nešika
11. 12. 2013 20:01
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
A funguje to i bez h na začátku - třeba MaHiNDra.
Avatar - šmoula nešika
11. 12. 2013 19:47
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
HinDustaN :-)
Avatar - šmoula nešika
11. 12. 2013 19:43
Re: Fokt opet perlí
Jestli by měl všechny ty příspěvky psát redaktor největšího motoristického webu v ČR, tak to mě podrž. Ale moc k smíchu tahle cenzura není, já jsem opatrný a nadávkami šetřím, popřípadě je schovám, přesto by mě to asi už zas tak nepřekvapilo. Snad by si na mě netroufli, když mám přes 2000 příspěvků za rok a čtvrt, co tu jsem, a blog...
Avatar - white label
11. 12. 2013 23:27
Re: Nichtwagen "N" <b class="smile09"><b>>:D</b></b> <b c
To opravdu nemůže..., stejně jako nemůže být náhoda to, kdo je autorem tvé "překvapivě objevné" reakce...
11. 12. 2013 19:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.