Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Co dělat, když si uvnitř vozu zabouchnete klíče a počítač

Co dělat v případě, že si zabouchnete klíče v autě a zrovna z něj něco nutně potřebujete? Muž ze Slovenska se se situací rozhodně nepáral.
Zpět na článek
Avatar - petrumr
15. 12. 2013 09:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - white label
15. 12. 2013 01:41
Re: No a?
Taky mě to napadlo, leda, že by se pod jeho nickem skrýval rovnou Chuck N.:
Viz jeho majstrštyk č. 3 z TOP5:
[odkaz]
>:-[] ;-)
Avatar - beibej
15. 12. 2013 01:09
Re: No a?
to bych tě chtěl vidět, tím malým kladívkem >:D čelní sklo má fólii a přes tu by ses nedostal.
15. 12. 2013 00:32
Re: Stane se
To nic neni, nekteri jedinci tady by to urcite zvladli zubni niti >:D
14. 12. 2013 23:47
Re: Treba si kúpiť také auto čo sa nedá "zabuchnúť" ....
Kufr je v tomhle asi nejhorší. To samé se ti může stát s bezklíčovým vstupem (někdo to může mít ošetřené). Přijdeš k autu, otevřeš kufr (což neodemkne auto), omylem strčíš dovnitř klíč, zavřeš a jsi v háji. Automatické zamykání dveří je také sranda. Vím, že nějaké auto se zamykalo samo, i když stálo (motor snad musel být nastartovaný). Takže stačilo zastavit, vystoupit, zavřít dveře a za chvíli jsi mohl být zamčený venku. :-)

Některé asistenční služby umí auto na dálku mimo jiné odemknout. Takže při troše štěstí vyřeší problém jeden telefonát.
14. 12. 2013 23:37
Re: Treba si kúpiť také auto čo sa nedá "zabuchnúť" ....
Tak napr. Focus 2 sa da zamknut aj ked je otvoreny kufor. Nasledne tam polozis kluce, kufor zaklapnes a...

Tiez je overene, ze jednym klucom sa da zamknut (iba zamknut, otvorit nie) viacej rovnakych aut (napr. zmienovany Focus)...
14. 12. 2013 23:34
Re: No a?
Tak to pozor! Na vela autach je to najmensie okienko zaroven najdrahsie!
Ono relativne prijatelnym riesenim moze byt rozbit celne okno - za predpokladu, ze je to sklo uz poskodene (dobka od kamienka, prasklina) a nie je to daleko do servisu (pripadne sa da vymena zrealizovat aj na mieste urcenom klientom).
14. 12. 2013 21:47
Re: Treba si kúpiť také auto čo sa nedá "zabuchnúť" ....
mně se stalo, že jsem si před barákem měnil žárovky a bylo mi teplo, tak jsem si hodil bundu (kde jsem měl klíče od domu, peněženku a telefon) do auta a auto zamknul. Po výměně jsem šel hodit staré žárovky do kufru a jít domů. Ale se starými žárovkami jsem omylem do kufru hodil i klíče a kufr zabouchnul. Měl jsem v té době Logana - sedan, kde šel kufr otevřít buď zevnitř tlačítkem nebo klíčkem. To že jsem tam hodil klíče jsem si uvědomil až potom. No měl jsem potom opravdu hezké odpoledne, kdy jsem musel jet přes celou Prahu bez bundy a bez ničeho za přítelkyní do práce pro klíče od domu (kde jsem měl druhé klíče od auta) a zpátky :-)

Což ale ve výsledku byl ten lepší případ :-)
Avatar - beibej
14. 12. 2013 20:42
Re: No a?
to ale není skleněné ale plastové.
Avatar - petrumr
14. 12. 2013 18:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
14. 12. 2013 17:51
Re: No a?
Presne to ma napadlo. Rozbil by som to malicke okienko vzadu, za zadnymi dverami (vidno ho v 0:22). Tadial pretiahnem ruku a otvorim zadne dvere (pripadne s dakym papekom, ak nedociahnem). Skoda by bola urcite mensia...
14. 12. 2013 17:46
Re: Treba si kúpiť také auto čo sa nedá "zabuchnúť" ....
To sa stalo kolegovi: odmkol dialkovym, ovladac zas dal do tasky a tu hodil do kufra. Zakecal sa s kolegynou, a medzitym sa auto same zase zamklo. Dialkove malo taku "inteligentnu" ficuru, ze ak sa po odomknuti do 30 sekund neotvorili ziadne dvere, bralo sa to ako nahodne stlacenie ovladaca (vo vrecku, klucmi, atd) a aby nehrozilo ukradnutie, tak sa auto zase zamkne same. Bohuzial ten senzor sledoval len styri bocne dvere. Nie kufor...
14. 12. 2013 14:57
Treba si kúpiť také auto čo sa nedá "zabuchnúť" ....
Ja osobne zamkýnam vždy diaľkovo kľúčom a nevie si predstaviť, že by som sa mohol nejako "zabuchnúť" ....

Ale zas viem, že niektoré "veľmi inteligentné" autá sa zamknú sami bez ohľadu či je kľúč vo vozidle, alebo nie .... na a potom je to len "komédia" .. zväčša dosť drahá ...
Avatar - Sloth
14. 12. 2013 13:38
Stane se
Když jsem zamčený klíče ve Feldě, tak jsem si odemkl tkaničkou od bot :-)
14. 12. 2013 13:37
Re: No a?
Já zase nechápu proč okno u řidiče? Rozbil bych jiný okno aby na mě přímo nefučelo až s tím pojedu do servisu a abych neměl sklo na svý sedačce až s tím pojedu na vysavač....
Avatar - RadisGT
14. 12. 2013 12:45
Re: No a?
Pointa je asi to, že do toho bouchá jako holka a trvá mu to minutu a půl... >:D