Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Servisní a garážová technika: Největší STK

V Plzni vyrostla největší stanice technické kontroly v Čechách. Hlavním dodavatelem vybavení se stala společnost Maha Consulting.
Zpět na článek
19. 12. 2013 09:05
Vodič = dojná krava
Je úžasné ako dobre dokáže štátom vytvorený umelý business dobre zarábať! V mnohých štátoch USA žijú sto rokov bez STK a ani im to nechýba! Naopak my masochisti sa tu vytešujeme z ďalšieho centra šťátom prikázaneho dojenia vodičov.
19. 12. 2013 18:24
Re: Vodič = dojná krava
Muze byt, ja byl na stk dejme tomu 10x a nikdy jsem uplatek nedal a ani mi nebylo naznaceno, ze bych mel dat.
19. 12. 2013 18:23
Re: Vodič = dojná krava
Protoze stat je opravdu, ale opravdu spatny hospodar, jak by rekl jeden nejmenovany byvaly ministr financi, premier a prezident ;-)
U nas jezdi sroty i tak, bez stk by to bylo jeste horsi a na stk mam cas jeste vice nez 3 roky >:D
19. 12. 2013 17:17
Re: Vodič = dojná krava
Pokud tě nenechal projít tak musíš opakovanou stk dělat na stejném místě nebo ne?
Avatar - beibej
19. 12. 2013 15:17
stk a emise jsou super
hlavně pro lidi s nízkým nájezdem. Při takovejch 6000 ročně tam jsou častěji než v servisu na prohlídky. Možná než na čas by to mělo být na nájezd.
Avatar - zobak
19. 12. 2013 10:07
Re: Vodič = dojná krava
Na naší stk neprojdete i s novým autem,kde po čtyřech letech provozu bylo najeto pouze 18000km! Protože ta socka technik prostě chce nějakou peněžní pozornost a o tom je celá stk! Vyhodil mě se čtyřletým vozem,jen proto,že nedostal do kapsy! Jel jsem tedy jinam a tam žádnou závadu nenašli a bez úplatku! Vítejte v Českém bordel státě! :-(
19. 12. 2013 10:04
Re: Vodič = dojná krava
Všetko super tam rozhodne nie je ale že by tam jazdili šroty? Bol si tam, alebo si o tom počul v krčme? Je to vyspelý štát a ukazuje to, že sa dá žiť aj bez STK. Ja si napríklad auto alebo motorku neopravujem kôli stk ale kôli sebe. Ak si ty nesvojprávny, a hrozí ti bez STK nebezpečenstvo plať si zato sám! Na druhej strane ak to predpisuje štát prečo na tom profitujú súkromné spoločnosť a nie štát?
19. 12. 2013 09:23
Re: Vodič = dojná krava
Jo v USA je vsecko super, STK nam netreba, at tu jezdi uplne sroty, tak je to spravne, tak to ma byt. Nebo ze by ne? 8-s