Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SsangYongu se začíná dařit, loni prodal skoro 146 tisíc aut

Jihokorejská automobilka SsangYong je možná z nejhoršího venku, záchrana v podobě indického koncernu Mahindra & Mahindra tak přišla za pět minut dvanáct.
Zpět na článek
Avatar - jozephko
7. 1. 2014 00:02
Ssangyong Kyron bol dizajnová chuťovka <b class="smile01"><b
Pohľad zozadu
[odkaz]

A dizajnéri boli pri návrhu interiéru asi opití, keď nedokázali urobiť jedinú rovnú čiaru:
[odkaz]
Avatar - Aladeen
6. 1. 2014 17:42
Re: Yong to ma pekne nasliapnute
No , tak chcelo by lepšiu predajnú a servisnú sieť , darmo že robia dobré autá (čo si myslím že robia) keď ich nie je kde servisovať .. Preto Fingers-cross pri jednaní s GM ohľadne predajných miest .
Avatar - Aladeen
6. 1. 2014 12:46
Držím palce
Len tak ďalej , snáď sa podarí zobrať pod seba aspoň nejaké showroomy po tom čo Chevy dá zbohom ...
Avatar - 3_diamanty
6. 1. 2014 17:33
Yong to ma pekne nasliapnute
v zeneve konecne uz pride novy crossover a predpokaldam teda ze predajne vysledky sa tak uz coskoro minimalne strojnasobia :yes: :yes: :yes: a 146 000 kusov bude za par rokov len v spomienkach, yong ma na to aby predaval ovela viac :yes:

drzim silno palce novemu crossoveru, tento rok pojde yong urcite uz prudko hore , tesim sa na koncorocne cisla uz teraz :yes:
Avatar - WinDiesel
6. 1. 2014 19:04
Re: Yong to ma pekne nasliapnute
Není, v Itálii, Španělsku a UK jsou showroomy Ssang Yong Motors skoro na každém rohu.
Avatar - 3_diamanty
6. 1. 2014 18:45
Re: Yong to ma pekne nasliapnute
v eu necakakam od jedneho crossoveru zazraky, to je jasne. Kazdopadne vsak v rusku australii azii moze tento crossover zdvihnut pocty Yongov aj trojnasobne :yes: EU bude pre yonga nadalej len bokovka to je pravda
Avatar - WinDiesel
6. 1. 2014 18:25
Re: Yong to ma pekne nasliapnute
Rozhodně to zkusí ale bez dalších modelů a větší nabídky motorů se to neobejde.
Avatar - WinDiesel
6. 1. 2014 18:24
Re: Ale..
Ford taky dělával ........... a Lamborghini je pořád dělá. >:D >:D >:D
Avatar - 3_diamanty
6. 1. 2014 17:46
Re: Yong to ma pekne nasliapnute
verim ze siahnu po sieti chevyho ktory opusta eu ;-)
Avatar - Barrichello
6. 1. 2014 15:50
Re: Ale..
snad korejskej ne >:D

Jinak Mahindra a Mahindra, Bombaj dělá super traktory >:D
Avatar - Vaeden
6. 1. 2014 14:45
Ale..
Jo desing aut je pěknej, ani jsem neslyšel nějaké nadávky na spolehlivost, ale nekoupim si to, protože ten ,,čínskej'' název mi prostě vadí..