Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep Grand Cherokee: Nová generace se představuje

Návštěvníci letošního autosalonu v New Yorku budou mít možnost jako první spatřit novou generaci Jeepu Grand Cherokee, která se zde představuje v provedení pro modelový rok 2011.
Zpět na článek
neregistrovaný "Pavel_P"
9. 4. 2009 17:36
Bezpohlavní kuna
Vypadá to jako předchozí verze křížená s nějakým korejcem. Tak to je teda pravý opak předpokládaného stylu směrem ke studii Trailhawk [odkaz]

To je design hodný Jeepu a ne tenhle uhlazený facelift :no:

Je vidět, že se v Chrysleru teď šetří úplně všude. Tohle je prodejně určitě nespasí.
Avatar - Barrichello
9. 4. 2009 11:23
Re: Návaznost?
Ono vůbec nejde o návzanost, ale o prodeje. Akutální generace s prodává bídně a je potřeba to změnit.
A chrysler nutně potřebuje úspěšný model, Chalenger, Journey a Wrangler to sami nespasí..
Avatar - shamal
8. 4. 2009 21:38
Pohon
Určitě to nebude mít pohon předních anebo všech kol, ale zadních anebo všech... Opravte ten překlep! ;-)
neregistrovaný "Helma"
8. 4. 2009 16:56
Re: Návaznost?
Mno tak já tam teda vidím GCHE klasiku. Nemůžu si pomoct ;-) Co je kromě kabátku k světu je vnitřek. Konečně někoho napadlo udělat alespoň trochu koukatelnou kapli a ne ten ultrafialovej superplastikářskej hnus, kterej tam byl doteď. Takže pro mě :yes:

Další foto: [odkaz]
8. 4. 2009 15:23
Návaznost?
Tedy... docela se mi to na těch fotkách líbí zvenku i zevnitř, ale už mi to nepřipadá jako Grand Cherokee. Kdyby takhle vypadal nový Lexus RX nebo Patrol, gratuloval bych Japoncům k jejich designérovi, ale u Jeepu bych si představoval mnohem výraznější návaznost. Třeba styl "kapličky" v interiéru, výplně dveří jsou cizorodé... Zvenku zase zadní světla a výrazně "nafouklé" blatníky - pro mě tohle prostě na první pohled není Jeep, tím méně Grand Cherokee.

Celkově vzato dost rozpačitý pocit, uvidíme naživo...