Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Subaru Legacy: Pátá generace se představí příští týden v New Yorku

Newyorský autosalon, který se veřejnosti otevře příští pátek 10. dubna, bude místem premiéry nového Subaru Legacy. Slavné jméno je na trhu už 20 let a při tomto výročí přichází v pořadí pátá generace.
Zpět na článek
Avatar - gld
7. 4. 2009 19:03
Re: desing
a mne sa celkom páči..taký infinity mix v tom vidím

subaru sa však pre dizajn nekupuje, že ;-)
Avatar - Pierro
6. 4. 2009 07:57
Re: Preskočilo vám?
Tak jako vtip to docela sedlo... >:D
Avatar - T613
3. 4. 2009 23:09
Re: OT:
prej cílená smrt .. chacháá .. jsem viděl ty tvé krávy! ty žijou jen silou vůle! >:-[]
3. 4. 2009 23:02
Re: OT:
Cílená smrt. Byl v nejlepších letech k dostání u vašich kvalitních prodejců. No u vás asi ne >:D >:D
Avatar - T613
3. 4. 2009 22:52
Re: OT:
chudák Zdeněk! Upřímnou soustrast! :-O
A jak to, že jsi ho nezavezl do kafilerie na Maggi? :-!
3. 4. 2009 22:51
Re: desing
Asi nikdo, ale kdyby to nebylo tak drahý, tak s tim někoho i nas.eš. >:D
Suberu se nekupuje kvůli designu, to nevíš? ;-\
3. 4. 2009 22:49
Re: OT:
Zítra je první letošní ochutnávka bejka Zdeňka, co skonal cílenou smrtí v úterý. Všichni jsme ho oplakali a bude poslední rozloučení s jeho rošťencem na zahradě. Co jsem tak zběžně koukal, tak si nedovedu představit japonskej motor, jak táhne návěs s dobytkem. Snad jen Toyota Tundra...
Avatar - hedvin
3. 4. 2009 22:43
desing
kolik z vas by si ho koupilo kvuli designu?
Avatar - T613
3. 4. 2009 22:42
Re: OT:
Jo je to TVR Tuscan.
A blog si přečti je o tvém příštím tahounu krav >:-[]
3. 4. 2009 22:34
Re: OT:
Čim to tam ten Travolta jezdí na tý Primě? TVR? Blog je moc dlouhej...

Aha [odkaz]
3. 4. 2009 22:16
Re: Chtěl jsem napsat dlouhý text...
Copak ty, ale počítám, že i "pravověrný" subarista bude mírně zaskočen a že ten musí mít za ty roky vytrénovanej pajšl.
3. 4. 2009 20:19
Re: Chtěl jsem napsat dlouhý text...
Právě od tebe by mě ten text moc zajímal... Znovu jsem prohlédl snímky... prostě nechápu.
3. 4. 2009 20:16
Re: Po práci leg(r)acy
Za "legracy" :-) velké bravo :yes:
neregistrovaný "507--"
3. 4. 2009 19:40
Re: SUBARU EPICA JE TU !
Jasné. DAEWOO. >:D
neregistrovaný "507--"
3. 4. 2009 19:39
Re: Po práci leg(r)acy
V čom je problém?
neregistrovaný "507--"
3. 4. 2009 19:39
Re: Blé...
:no:
neregistrovaný "507--"
3. 4. 2009 19:38
Preskočilo vám?
Subaru mali doteraz jeden veľký problém. Vynikajúce autá, SIMETTRICAL 4WD, boxer, podvozok, ale sakra ten dizajn. Pre Subarista OK, ale to čo Subaru predvádza od Forestera, to sa prestáva páčiť aj Subaristom. A z nich v dnešnej dobe neprežije. Značka veľkosériovo založená potrebuje a taký počet aut. Musí sa páčiť aj iným. A teraz to prišlo! Je to štýlové, má to šťavu, paráda. Udalosť desaťročia. Dizajn SUBARU má šťavu aj pre neSubaristov. :yes: :yes: :yes: :yes:
anonym
3. 4. 2009 16:43
Chtěl jsem napsat dlouhý text...
...ale pak sem se na to vykašlal. Vzpomínáte na McEnroa, jak se čas od času po rozhodnutí rozhodčího zastavil, podíval se dlouze na umpire a zavolal rozhořčeně "You cannot be serious!". Tak asi tak... :-|
3. 4. 2009 14:40
Nu,
Tak toto je snad prvni auto co si pamatuju, kdy vsichni do jednoho souhlasi, jak osklive to je. A to to je hodne osklive ci obycejne, ze i osklivejsi auta vypadaji lepe nez tohle. :no:
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 12:33
Re: SUBARU EPICA JE TU !
Fajn postreh už som to tu písal včera. Tá podoba s Epicou je viac ako nápadná... :-(
neregistrovaný "Kyle"
3. 4. 2009 12:28
Re: SUBARU EPICA JE TU !
No jo, to je fakt ono! Nevydalo Subaru náhodou tu zprávu včera? Ještě mě napadá, že by to mohl být dobře vyvedenej apríl!
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 12:25
obluda
Tak mám takové ne dobré tušení, že tohle auto bude patřit jednoznačně mezi nejošklivější novinky současnosti. Kolik se nás už vyjádřilo k jeho designu a jen jednomu se docela zamlouvalo. Takové pohoršení nevyvolal snad ani lift Oktávky. Tohle se hošanům japonskejm vážně nepovedlo. Doufal jsem že éra ošklivých Subaru skončí předliftovou Tribecou a minulou generací Imprezy. A na místo toho přijde něco ještě ošklivějšího, co má nahradit stěžejní model automobilky... Myslím, že Subaru by se mělo konečně poohlédnout po nějakém šikovném šéfdesignerovi, který jim konečně najde nějakou tu tvář... Zatím to jde s designem od devíti k pěti.... :-( :no:
3. 4. 2009 12:03
Spíš Subaru Legraci (si asi dělá...)
Připadá mi, že si Subaru spíš dělá legraci, než aby uvádělo pravověrné Legacy. Design je otřesný a navíc absedce ve střední třídě výjimečných a originálních bezrámových oken... Prostě obrovské zklamání. Být subarista, okamžitě utíkám pro současný model, dokud je... :no:
Avatar - iudex
3. 4. 2009 11:45
Re: SUBARU EPICA?
Len pre porovnanie: [odkaz]
Avatar - iudex
3. 4. 2009 11:41
Re: Po práci leg(r)acy
Bohuzial, je to presne tak. :'-(
Avatar - iudex
3. 4. 2009 11:40
SUBARU EPICA?
Chevrolet Epica. To ma ako prvé napadlo, ked som videl nové Subaru. A to zrejme nie je asociácia, ktorú chce Subaru vyvolat. I ked Subaru sa trocha podobá na BMW v tom, ze ludia si ich casto kúpia nie preto,ako vyzerajú, ale napriek tomu, dajúc prednost technike a motorom pred dizajnom, nemyslím, ze treba tak s..t na to, ze auto vyzerá silne podobne ako nieco iné, naviac nisej imidzovej a technickej úrovne. :no:
3. 4. 2009 11:39
nejako bolo, nejako bude :-)
Ále čo ... ujde to. Nie je to síce "bůhvíco", ale dá sa ... Väčší hnus ako Insignia to nie je, tak čo ...
3. 4. 2009 09:55
Domácí forograf
Je to spíš aranžmá fotek. Prostě něco nacvakali na projížďce. A samo nedali tam žádné velké kola. Tak to vypadá jak to vypadá.
Avatar - T613
3. 4. 2009 09:54
Re: Po práci leg(r)acy
oproti konceptu je to nebeská mantra! Oproti konkurenci je to ... ;-)
3. 4. 2009 09:25
To pravé Subaru
Já nevim, co se tady všichni čertíte ( čertíme ). Když se nad tím zamyslíte, tak vlastně Subaru pokračuje ve "své" designové politice - nové generace každého modelu musí být pokud možno bez návaznosti na model předchozí a nesmí navazovat na jakýkoliv jiný model značky.
Když třeba u Audi si není problém představit, jak budou vypadat jejich modely třeba za 5 let, tak Subaru je tak trochu jako kinder vajíčo - v každém dalším nové překvapení.
P.S. Při tak hezkém pátku a s první hezkou předpovědí na víkend tohoto roku jsem to musel trochu odlehčit.
neregistrovaný "Kyle"
3. 4. 2009 09:07
Re: Naživo
I když design nicky moc neřeším, počkal bych jak to bude vypadat naživo. Tiguan a Superb na silnici nakonec vypadaj taky jinak, než na fotce. No a do toho černá, to je hnus kterej obvyhle evokuje defétistický nálady.
Každopádně jsem rád, že mám to asi poslední Súbo s bezrámovkama.
Osobně bych to viděl na upgrade v podobě výměny motoru ta 2,5T 206kW na důchod. Chce to jen dochovat zdravou kastli, musím nechat vystříkat dutiny na zimu. Historie se holt opakuje, naposledy jsem takhle měnil motor v Š 105.
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 08:41
Re: Po práci leg(r)acy
Dinare, neskočíme si k starý Blažkový pro mokrý hadry?? Pro mě to bylo včera taky pěkně nepříjemná studená sprcha. Každopádně Subaru se povedlo přivést na svět nejošklivější auto střední třídy mezi svými japonskými konkurenty... Škoda, současná generace se mi vždy líbila svou nenápadnou elegancí... tohle je kreatura alá Korea, jak jsem psal už včera. 8-s
Avatar - Dinar
3. 4. 2009 08:34
Po práci leg(r)acy
Žišimarja! Subaristé budou potřebovat strašně moc vět obsahujících slova permanent, těžiště, boxer apod., protože obhajovat tuhle obludku bude neuvěřitelná fuška, nikomu to nezávidím. :no:
neregistrovaný "Donovan"
3. 4. 2009 00:42
To si snad dělaj legracy
:no:
neregistrovaný "pavel136"
2. 4. 2009 23:35
Hoši stačí už toho saké
Nemám slov : dizajn , dizajn , dizajn :-( :'-( :-O
Také nechápu proč CVT v dnešní době převodovek DSG /Když Lancer proč ne Legacy /
2. 4. 2009 22:07
Re: co uz...
nový Forester je super, na novou Imprezu jsem si zvyknul a líbí se mi, na Legacy si nakonec člověk taky zvykne, některým nic jiného nezbyde >:D
neregistrovaný "pehla"
2. 4. 2009 20:29
Re: !!!
myslím, že jsi trefil hlavičkou na hřebíček >:D Tohle je auto pro ameriku, tzn. hodně ostrých a oblých hran v prapodivné kombinaci, muscle fazóna, zvětšené do všech směrů (tento trend opravdu nechápu, komu bylo staré lego malé?) a aby to motor vůbec zvládal, tak jako základ 2,5i...
Avatar - twistedTSD
2. 4. 2009 19:20
legacy
no tak ja si nahodou myslim ze to nevypada tak zle...ale krasny teda taky neni
Avatar - janodespota
2. 4. 2009 15:55
co uz...
Nove legacy je skaredsie jak predosle, to je pravda. Napriek tomu ma z novych subaru najmenej sk*rveny design, impreza a forester dopadli horsie....
2. 4. 2009 15:46
Ach jo....
tak je vidět, že podílově vládne Toyota a ta se snad rozhodla subaru zazdít - jinak si nelze tohle šílenství vysvětlit. Je jasné, že podvozkově a jízdně to bude top, ale ta podoba matko.... Bude to sice vypadat lépe živě než na obrázcích, jako impreza, ale je to krok mimo. Za dva tři roky můžeme čekat facelift, který snad .....snad pomůže. Jinak krok k CVT je věc, která by mne zajímala jestli pronikne do případného nového Outbacku - to by mne pak zajímalo, co si s tím to auto počne v terénu...... Motor pro amíky ovšem 195kW - gratulujeme..... Jestli to takhle půjde dál, tak to vidím na VW P R36 - ach jo....
neregistrovaný "Uhnak_GTi"
2. 4. 2009 15:23
Re: !!!
Pre europu nebude ina verzia ... koncept naznacoval ze to bude zasa zmetok a tak to aj dopadlo stare lego je krasne a elegantne ...toto je ulet "ala" impreza 2001-2003 :no: "lego" sa predava hlavne v amerike a je vydiet ze sa tomu prisposobil dizajn...hnus tak ako aj nova impreza ..hold marketing ... a tie ramove okna to uz je katastrofa
Avatar - deolator
2. 4. 2009 15:05
!!!
Ty woe, tak tomuhle říkám "katastrální fiakr"! Nezbývá než doufat, že pro Evropu bude ještě úplně jiná designová verze... :'-( :no:
neregistrovaný "Horways"
2. 4. 2009 14:25
Fuj
- k tomu ani nic jinýho nejde napsat. :no:
neregistrovaný "carmik"
2. 4. 2009 13:31
Re: Zklamání
A ke všemu už nemá ani ta parádní bezrámová okna. :no: :'-(
2. 4. 2009 13:02
Konkurz na sefdizajnera
Subaru vazne potrebuje spickoveho sefdizajnera. Na toto sa neda pozerat - predne svetla v style faceliftovanej Vectry, zadne obkukane z 3er coupe...Celkovo auto posobi tazkopadne, skaredo.
A takyto paskvil si dovoli Subaru vypustit prave v dobe ked tu mame krasne vyvazene C, A4, 3er, Accord, Passat CC :-!

Subaru :no:
neregistrovaný "Stillborn"
2. 4. 2009 11:39
Re: Zklamání
Mno jo, prostě Subaru stále po designové stránce hledá samo sebe... Bohužel některé kroky podniknuté v rámci toho hledání jsou krapet mimo... Například právě tohle nové Legacy... Předchozí (nebo vlastně ještě stávající) považuji taktéž za zdařilejší... :-(
2. 4. 2009 11:23
Re: Zklamání
Bohužel, charakteristická decentní elegance se nám trochu vytrácí. Uvidíme na živo....... ;-\
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 4. 2009 11:22
Blé...
... tak tohle je něco :no:
A ten okopírovaný styl zadních svítilen...
neregistrovaný "c@rfun"
2. 4. 2009 10:57
Re: Zklamání
Vzdy som bol fanusikom Subaru, ale na toto si asi nezvyknem...je to prilis korejske...prechadzajuce Legacy bolo pekne auto...svojske, Subaru...toto je odklon, ale zlym smerom :-(
2. 4. 2009 10:46
Re: Zklamání
bohužel musím souhlasit. Aktuální generace je podle mě moc povedená, ano možná trošku nenápadná, ale prostě taková seriózní. Nový dizajnové směr Subaru (podobně jako třeba Škodovky) jde mimo můj vkus. ;-\
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 10:07
Zklamání
Tak teda jestli je tohle finální verze nové Legacy, je to pro mne dost velké zklamání. Po elegantní a spíše nenápadné původní Legacy přichází podivní potvora, ne nepodobná korejské Epice. Takže ač půjde o technicky určitě velice vyspělý vůz designově je to krok zpátky. Nezbývá mi než dát :no: ach jo...