Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Drogy za volantem: Tráva, perník, kokain, hašiš - co škodí více?

Pět ze sta řidičů přiznává užívání drog. Nejde sice o tak rozšířený fenomén jako v případě alkoholu, ale současné zkřížení drog s pitím představuje téměř jistě smrtelný koktejl.
Zpět na článek
21. 2. 2014 13:45
21. 2. 2014 14:08
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
21. 2. 2014 17:27
25. 9. 2020 23:35
18. 4. 2021 07:55
21. 2. 2014 12:41
Drogy za volantem
Jsem si vzpomněl na tohle:

[odkaz]

>:-[]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
21. 2. 2014 12:48
Re: Drogy za volantem
7 >:D :yes:

jo tiez ma to napadlo a aj toto [odkaz] ;-) ... 5ka >:D :yes:
Avatar - Nerez
21. 2. 2014 13:45
Oběť systému
Na co si ta "obět systému" hraje? Celej rozhovor s ním kulhá na obě nohy.
Drugwipe je test ze slin, do ničeho se nedýchá! To by měl vědět, když němu byl 2x podroben. Takže lže. Kdyby mu vylítl pozitivní výsledek a on nefetoval, krevní test a test z moči by ukázal, zda je čistej nebo ne. Pokud odmítl lékařské vyšetření, asi měl důvod.
Pokud mu dali klepeta, asi se nechoval jako svatoušek. Navíc při zabavení řidičáku se automaticky vydává potvrzení.
Tyhle kecy ať si nechá pro toho, kdo mu je žere...
Rozbalit vlákno
1
19. 2. 2021 03:25
Příspěvek připomíná spam. Je do rozhodnutí administrátora dočasně skrytý.
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
21. 2. 2014 14:08
OT
Marihuana je "společensky přijímanou drogou"... sorry za OT, ale tyhle kecy mám fakt rád. Stačí, když stádo ovcí něco začne akceptovat a hned se z něčeho (v některých případech) problematického stane norma... k čertu s majoritou :-! :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - curwasportiva
21. 2. 2014 17:27
Re: OT
Tak zrovna ta trava, je mnohem mene problematicka, nez legalni alkohol i tabak. Proto nektere staty v USA pristoupili k jeji legelizaci a ted tezi penize z dani, ktere jsou s legalnim prodejem spojeny. A penez to neni malo, vzdyt ve state Colorado je uz ted vice "coffee shopu" nez pobocek Starbucks...

Btw. zkuseny ridic a kurak je za volantem k nerozeznani od jakehokoliv jineho ridicem, mozna jen jede o neco opatrneji, takze 2x vetsi riziko nehody, jak se nam snazi namluvit clanek, je vice nez nadnesene cislo.
23. 2. 2014 09:41
Policejní práce
o tom, jak si policie vytipuje řidiče, už jsem něco zažil. je to o kvalitě policejní hlídky, u nás v Břeclavi teda nic moc. jestli tipují řidiče podle chování, tak by si měli uvědomit, že málokdo je z policejní kontroly nadšený.
Loni v říjnu jsem se vracel pozdě z práce, bylo kolem osmé, tma, zima. Jel jsem v zánovním autě, slušně oblečený. Nicméně hlídka mě zastavila a provedli test na alkohol, ten byl negativní. do této chvíle jsem se choval rezervovaně, ale slušně. po skončení testu na alkohol jsem byl policistou vyzván, abych si vzal z měřícího přístroje náústek. řekl jsem, že ho nechci. prý že si ho ale vzít musím. řekl jsem, že nemusím, a že je to odpad, který vzniká při jejich práci, a ať si ho zlikvidují sami. a policista že teda provedeme test na drogy. takže test na drogy jako pomsta, že si nechci vzít jejich odpadky. řekl jsem jim, že oceňuji jejich profesionalitu, že mně provádějí test na drogy za to, že jsem si nechtěl vzít náústek, a od této chvíle se moje chování změnilo na maximálně neslušné, protože jsem si byl jistý, že žádné drogy nenajdou. tak aby si chlapci taky trochu užili, když otravujou a zdržujou po celém dnu v práci, kdy člověk spěchá domů za rodinou. takže pohádky o tom, jak si policajti vytipujou podezřelého už prosím ne. test byl samozřejmě negativní
Rozbalit vlákno
0
6. 11. 2016 13:34
Alkohol a drogy za volantem
Fakt nechápu lidi, co si sednou za volantou pod vlivem. Ohružují nejen sebe, ale hlavně i ostatní! Na [odkaz] se dočtete, že "z centrálního registru řidičů vyplývá, že v prvním pololetí 2016 docházelo v silničním provozu denně v průměru k 37 přestupkům či trestným činům spojených s alkoholem či jinými návykovými látkami" . No kde to jsme?? Copak řidiči nejsou vůbec zodpovědní??
Rozbalit vlákno
0
25. 9. 2020 23:35
Konopí
Rozhodně tedy nejsem nějaký podporovatel drog za volantem, ale nemyslím si, že to s tou konopí bude za až tak horké. Kor třeba s CBD. Myslím si, že když si třeba já osobně dám olej CBD a jdu po tom řídit, tak jsem naopak daleko vyklidněnější než když bych jel hned po ránu jen tak :-D Mimochodem, CBD kupuji ze stránek https://www.cibdol.cz
Rozbalit vlákno
1
18. 4. 2021 07:55
Re: Konopí
Ono je taky pod konopím myšlená spíš marihuana, a ta teda za volantem fakt v pohodě není. Jinak co se týče CBD, tak s tím s vámi souhlasím. To je super. Také ho už nějaký čas užívám :-) . Já si ho ale objednávám z https://imunity2go.cz/…t/harmonelo-cbd/ . Z ciziny se bojím něco objednat.
19. 2. 2021 03:23
Drogy za volantem a chytráci co jezdej Opel a hulej policejn
Ty chytráku!! Nic nevíš jen si omezenej vypitej Morava, kterej si myslí, že je chytřejší než jeho trapné Opel, se samolepku Svijany😃😃🙈..... Pozitivní bejt nemohl když ho okamžitě po tompokazdy odvezli na odběry krve kde mu nic nenašli!!!
Rozbalit vlákno
0
19. 2. 2021 03:23
Příspěvek připomíná spam. Je do rozhodnutí administrátora dočasně skrytý.
Rozbalit vlákno
0