Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Maserati Alfieri: Elegantní kupé je blízko sériové výrobě

Maserati by mohlo začít vyrábět kupé Alfieri do dvou let, tedy krátce po uvedení očekávaného SUV Levante na trh. Alfieri má být soupeřem pro vozy jako Porsche 911 a Jaguar F-Type.
Zpět na článek
7. 3. 2014 11:28
7. 3. 2014 15:15
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
Avatar - wakantanka
7. 3. 2014 10:22
Do výroby !
Síce mi základným tvarom pripomína Californiu (čo nie je na škodu), ale celkový výsledok stojí za to. Pravé Maseratti s krásnym dizajnom aj použitou technikou. Ak by nástupca GT vyzeral takto, určite sa nájde viac kupcov, čo po ňom siahnu. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - niko78
7. 3. 2014 11:28
US zadok
Nemozem si pomoct ale zadok je ako z nejakej "ameriky" 8-s
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Petrolhead_CZ
7. 3. 2014 11:38
Re: US zadok
Co? Vždyť je to italská klasika ve stylu Zagato...za mě nejpovedenější kára ze Ženevy :yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
7. 3. 2014 11:46
Alfieri...už jen název samotný je krásný
Takhle si představuju moderní a současně klasické gétéčko...rafinovaný a současně krásný elegantní design, špičkové motory pod kapotou, zvuk typický pro Mase a je tu jasný úspěch. Z tohoto úhlu vás to auto musí dostat do kolen: [odkaz]

Pokud ne, je s vámi něco špatně ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hittman
7. 3. 2014 12:24
Re: Alfieri...už jen název samotný je krásný
Krásná..pro Maserati jsem měl vždy slabost..ale k vůli svému rozpočtu si nechám leda zdát..ale to jsou krásné sny ;-)
7. 3. 2014 12:25
Re: Alfieri...už jen název samotný je krásný
Jen jestli ho budou opravdu vyrábět v této podobě,těch 90% mi zní dost podezřele,kdo ví,jak to bude nakonec v reálu vypadat...
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
7. 3. 2014 15:15
Re: Alfieri...už jen název samotný je krásný
No, špatně... :-) Je to přenádherné auto, nepochybně. Ale je to sportovní kupé. A nevím, jestli je takovým modelům nakloněna budoucnost.